Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Житіє моє, Ірина Володимирівна Сиром'ятнікова 📚 - Українською

Читати книгу - "Житіє моє, Ірина Володимирівна Сиром'ятнікова"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Житіє моє" автора Ірина Володимирівна Сиром'ятнікова. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 26 27 28 ... 279
Перейти на сторінку:
злякані крики і нездоровий ажіотаж.

Цей монстр здатен був убити білого мага самим лише своїм виглядом, я вже не кажу — звуком. Значить, про їзду містом можна було забути, мені тільки штрафів за порушення громадського порядку не вистачало. Доведеться завести гараж десь на околиці і залишати це чудовисько там… Тому що питання якогось іншого вибору більше не стояло.

Торговець привітав моє повернення сумішшю роздратування і захоплення.

— Мужик! Скільки воно коштує?! — Заволав я, перекрикуючи ревіння двигуна.

— Чотири тисячі! — загорлав він у відповідь. — Але ми дамо вам розстрочку на два роки!

— Беру!

Ось так я став власником найстрахітливішого транспортного засобу на всю Інгерніку. Одне слово — чорні рулять!

Мотоцикл став тим ковтком свіжого повітря, який дозволив мені вийти із викликаного чорною магією емоційного «запою», він об’єднав у собі старе і нове, життя напередодні і життя зараз, здобуту міць і завойовану свободу. Здається, я був останнім у групі, хто ще не прийшов до себе. Побачивши мене бадьорим і злим, Містер Ракшат зітхнув і з полегшенням взявся муштрувати нас з подвоєною енергією — цього року «природного відбракування» в нашій групі не передбачалося.

Монструозний агрегат (завбачливо помальований виробником в чорний колір) поселився в шопці на міському звалищі (тамтешній сторож мені ще давніше дещо заборгував). Зручність була подвійна: по-перше, ніхто не бачить, по-друге, ніхто не чує, і, нарешті, просто дешево, а красти щось у чорного мага мешканці звалища не наважилися би навіть під страхом смерті — виключно забобонна публіка. В цілому, ідеально, якщо не звертати уваги на сморід. Відчути усю повноту щастя мені заважали обмеження, які накладав на нічну їзду шум двигуна — маршрут мого слідування можна було прослідкувати за звуком, а це не сприяло конспірації (пам’ятати, пам’ятати про НЗАМПІС!). Оскільки зміна машини навіть не обговорювалася, слід було придумати, що можна зробити для її покращення. Алхімік я чи ні?

З точки зору чистої алхімії, проблема розв’язку не мала, якщо не вважати розв’язком велику купу подушок, примотаних з усіх сторін. Одначе я нутром відчував, що вихід є — на цю думку мене наштовхнула сама конструкція механічного зомбі. Використати закляття для управління двигуном було геніальним рішенням, котре позбавляло власника проблем з запуском і холостим ходом, конструкція не дотягувала до ідеалу лише зовсім дещицю. Образливо, ні?

Тиждень я копався у «Практикумі Бойового Мага», попутно забавляючись тим, якою кількістю евфемізмів можна замінити вислів «чорна магія». На трьохстах двадцяти сторінках я налічив двадцять чотири варіанти. Слово «прокляття» зустрілося лише раз. Просто патологія якась… Рішення прийшло по дорозі в Редстон від чергового клієнта: був уже вечір, сутеніло, а фара не хотіла вмикатися. Закляття, яке керувало двигуном, вирішило поігнорувати динамо-машину. Ну, не подобалася вона йому! Двигун грівся, як пічка, а розжарити один маленький волосок лампи-жарівки не міг — проміжні ланки у вигляді обмоток і дротів відторгалися. Проблема була принциповою: чорне закляття — не хімічна конструкція, створена майстром раз і назавжди, вона існує у вигляді рівноваги потоків, постійного руху, псевдожиття. Двигун був єдиним організмом, зі своїм ритмом роботи, а динамо-машина — чужорідною накладкою з іншою логікою буття; сильний організм хотів відторгнути чужорідне тіло. По-хорошому, їх треба було виконати у вигляді двох окремих модулів, які проходили б одне крізь одного, будучи при цьому взаємно незалежними. Задумавшись над конструкцію освітлювального блоку, я неминуче дійшов до питання про джерело енергії, і тут мене осяяла ідея: змінний струм! Хвиля!!

Алхімічні частини нової конструкції я виготовив у майстерні сам. З приводу магічної частини довго вагався, але все-таки креслити в пентаграму в гаражі не наважився — пішов до містера Ракшата просити місце в лабораторії. Інструктора помітно вразила ступінь моєї відповідальності, місце він мені дав і навіть проконсультував відносно результату.

— Не знаю лише, навіщо вам цей амулет, — багатозначно натякнув він.

— О, — засяяв я, — це буде революція в глушниках!

Хай помучиться цікавістю.

Оцінити моє мою виключну майстерність і унікальний талант був запрошений Чвертка. На той момент прилад було не тільки змонтовано, він вже двічі пройшов польові випробування — їздити стало набагато комфортніше.

Чвертка з повагою роздивлявся мій агрегат.

— Кльовий ровер! Швидко бігає?

Я відмахнувся:

— Не те, дивися сюда!

А краще — слухай. Я повернув стартер, і земля здригнулась.

— Вау! — потрусив головою незвичний до моєї машини Чвертка.

Я вишкірився і повернув на корпусі непомітний важіль.

Ревіння ніби відрубало, грім перетворився в басовите гарчання, а з фари, встановленої на кермі, линула хвиля сліпучого світла.

— Ва-ау!!! — Чвертка ніби прилип до мого мотоцикла. — Як зробив?

— Чорна магія.

Чвертка підняв догори брову.

— Ну, як тобі пояснити… Рух поршнів замість звукової хвилі генерує світлову.

— Патентуй!

— Що? — Не зрозумів я.

— То! Патентуй, — повільно повторив він. — Хто побачить — моментально зіпре.

— Та що ти… — Влазити в бюрократичні дебрі мені не хотілося.

Чвертка махом вловив мій настрій:

— Хочеш, я цим займуся? Прибутки — навпіл.

— Згоден!!

Адже половина — це краще, ніж нічого, вірно? Чвертка краще за мене знається на таких речах, у нього тато якийсь там магнат, а в самого Рона була теорія, що чуття на гроші передається в спадок. Її і перевіримо.

Життя для мене знову заграло фарбами, та що там, просто полилося золотим дощем. Гроші (багато грошей), лють бойових сутичок, смак перемог і свідомість того, що я, за словами Чвертки, «ге-ні-аль-ний»! Що ще потрібно чорному магові для щастя? (Дурне питання! Звістка про те, що НАЗАМПІС закрили, а капітана Бера повісили, природньо.)

Глава 10

Вікно кабінету Конрада Бара виходило на захід, що означало, що коли сонце сідало, воно дивилися точно в нього. Влітку від різкого світла кімнату захищало старе дерево, але зараз його безлисте гілля тільки додавало хаосу, вимальовуючи на стіні чудернацькі мереживні тіні. Однак затуляти штори господар кабінету не став — йому було вигідно додати в атмосферу деякого сум’яття (якщо поліцейський на промовисте прізвисько Паровоз примудряється дослужитися до звання капітана, у нього мимоволі з’являються отакі маленькі хитрощі).

Зі столиці у Редстон прибув старший координатор регіону, інший, не Ларкес, до якого Паровоз вже зумів був так-сяк притертися. Ларкес (як йому пояснили) змінив посаду, і було зовсім незрозуміло, чи то було підвищення, чи попереднє керівництво відправили на Острів Короля Шереха ганяти. Новий координатор (якщо вірити чуткам) чорною магією володів на рівні Магістра, був молодий і патологічно активний — прибувши до міста експресом о п’ятій, він вже на шосту зажадав зібрати екстрену нараду. Нікого з власних магів капітан на зустріч запрошувати не став (собі дорожче), але костюм вищого захисту натягнув (так, на всякий випадок), а секретарку замінив розторопним парубком зі збройної

1 ... 26 27 28 ... 279
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Житіє моє, Ірина Володимирівна Сиром'ятнікова», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Житіє моє, Ірина Володимирівна Сиром'ятнікова» жанру - 💛 Фентезі:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Житіє моє, Ірина Володимирівна Сиром'ятнікова"