Книги Українською Мовою » 💛 Короткий любовний роман » Суперечлива угода, Марса Чаунік 📚 - Українською

Читати книгу - "Суперечлива угода, Марса Чаунік"

128
0
08.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Суперечлива угода" автора Марса Чаунік. Жанр книги: 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:

– Що ти не зрозуміла? Поки ти працюєш у мене хатньою робітницею, житимеш зі мною під одним дахом. У мене дуже непередбачуваний графік, але ранкова кава має бути за розкладом, – кидає сухо, і задоволеним павичем відкидається на спинку крісла, а руками впирається в стільницю свого вичурного стола.

– Ок, як скажеш, босе! – навіть не сперечаюся. Помічаю, що він дещо шокований. Очевидно, не розраховував, що я так легко погоджуся на цю пригоду. Він просто ще не знає мій авантюрний характер. А я така. Якщо вже вирішила погратися з самим Андрієм Князевичем, то  гратимусь допоки не набридне. Правда, цього разу у мене дедлайн – тиждень. А потім я стану зразковою лондонською студенткою. 

Повільно піднімаюся з крісла, спираючись рукою на його вичурний стіл. Схиляючись над стільницею, прогинаюсь грайливою пантерою і  бешкетно зазираю в ті великі зелені очі навпроти. – То о котрій ти за мною заїдеш?

– О шостій! Підходить? – отетерів.

– Думаю, я впораюся, – помічаю, як зацікавлено він мене розглядає. Пофантазуй! Різко піднімаюся, виструнчуючись, розвертаюся і, злегка погойдуючи стегнами, повільно пливу до дверей. Відчуваю на спині та сідницях пожежу. Ага, помрій! Зупиняюся вже біля самих дверей. Злегка повертаю голову і знущальним тоном речитативно проказую. – Не запізнюйся, босе!

Швидко виходжу, навіть не дочекавшись відповіді, якої не послідувало, та щільно зачиняю двері. А вже за мить з думкою про те, чи варто мені цього разу втягуватися в цю авантюру, спираюся спиною на дверне полотно і голосно видихаю. В приймальні порожньо, і це рятує мене від надокучливого погляду помічниці кавового короля, з яким я, заради забави, щойно затіяла реаліті авантюру. Стою і роздумую, а чи так вже й конче мені це потрібно, бо чогось так бентежно на душі вже від першої розмови з тим Андрієм. Та відступати вже геть негоже.  

1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Суперечлива угода, Марса Чаунік», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Суперечлива угода, Марса Чаунік"