Книги Українською Мовою » 💛 Короткий любовний роман » Суперечлива угода, Марса Чаунік 📚 - Українською

Читати книгу - "Суперечлива угода, Марса Чаунік"

128
0
08.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Суперечлива угода" автора Марса Чаунік. Жанр книги: 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:

–  Ну що ж, думаю на сьогодні достатньо. Я в ванну, – в голосі жодного роздратування, навіть натяку. Ото витримка. Потішив. До мене летить сухий підсумок.  – Ти також можеш відпочивати. Бачу у тебе стрес. Завтра на тебе чекає непростий день, дівчино! Список завдань я озвучу зранку. 

–  Можу приготувати ванну,  – спонтанно виривається. – Здається, це також робота прислуги? Чи я помиляюся?  

– Я сам, бо ще не певен, що в цьому питанні ти профі, а моє крутезне тіло я не готовий віддати на поталу дилетантці, – обводить мене грайливим поглядом. Я ж удавано суплюся. 

– Ну як хочеш, – чемно покидаю його гардеробну, відчуваючи, як палає моя спина під його спекотним поглядом. Це явно тішить моє гонористе его. Сподіваюся, я не думатиму про нього до ранку…

1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Суперечлива угода, Марса Чаунік», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Суперечлива угода, Марса Чаунік"