Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Відбір для олігарха, Тала Тоцка 📚 - Українською

Читати книгу - "Відбір для олігарха, Тала Тоцка"

2 335
0
10.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Відбір для олігарха" автора Тала Тоцка. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 ... 23
Перейти на сторінку:

Навроцький подивився на нього з погано прихованою насмішкою.

— Це у тебе склероз, згадай, де я працюю! У такому місці захворіти не дадуть, можеш не сумніватися. А ось тобі, — він ткнув у Ямпольського пальцем, — не завадило б задуматися. У тебе коли в останній раз баба була?

— Півгодини тому, — відповів Арсен, поглянувши на громіздкий годинник, що прикрашав стіну кабінету.

Можливо, він чіпляється, і годинник не такий вже великий, і попільничка не настільки потворна, просто у нього огидний настрій, тому і все навколо здається таким же огидним. Навіть Борис. Особливо Борис. Але якщо повідомити йому про це, настрій навряд чи покращиться, і Арсен промовчав.

1 2 3 4 ... 23
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Відбір для олігарха, Тала Тоцка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Відбір для олігарха, Тала Тоцка"