Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко 📚 - Українською

Читати книгу - "Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Подаруй мені себе" автора Ксенія Демиденко. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 31 32 33 ... 100
Перейти на сторінку:

—    А що нам історичка про Києво-Печерську лавру брехала. Що там скарбів неміряно? Тебе саме не було, перед іспитом? – згадала в тему Танька.

—    Так усі церкви, а особливо монастирі часів Київської Русі, були  багатими й приховували своє золото в підземеллях. Петро Перший у розпал війни із шведами приперся й почав вимагати у лаври золото на військові потреби. Четверо монахів сховали казну монастиря, дали обітницю мовчання й до самої смерті не розповіли, де та казна знаходиться. Лише у 1898 році, коли ремонтували одну з церков Лаври, підлогу міняли, то  знайшли 300 кілограм золота. До речі, неподалік від дальніх печер Лаври  є Варязька печера. За чутками там ховали свої скарби розбійники, які грабували  кораблі, що пливли Дніпром.

—    У чім  загвоздка? Печери є?

—    Є!

—    Айда шукать!

—    Ні, вони майже всі обвалилися. Там такі лабіринти, що навіть незавалені – вони б були  суцільною таємницею!

—    А ще чого цікавенького розкажи… Про ті скарбики, які не знайдено детальніше…

—    У 1941 році до Києва підступали  німці. Влада наказала вивезти  з київського відділення Держбанку СРСР золото та дорогоцінне каміння. По дорозі вантажівки застрягли  десь неподалік Яготина. Їх оточили німці. На випадок такої ситуації  було розпорядження закопати золото й коштовності. Досі клад не знайдено, бо бійців, які його закопали, німці розстріляли.

—    Так, купуємо  лопати і мерщій колупатися неподалік Яготина. У тебе є  схема дороги, якою везли той скарб? – і що головне, на повному серйозі.

—    А чого так далеко їхати? Можна золото Мазепи пошукати. Відомо, що воно зберігається  у печерах в районі вулиці Кирилівської, що на Подолі. Скарбошукачі  там регулярно вештаються, начебто поки що не знайшли. Шанси є, - посміхаюсь.

—    І що, багато у того Мазепи золота було?

—    Багато, Тань.  Є припущення, що біля мосту Патона у Дніпрі теж є скарб. Там колись був острівець, а на ньому княжий двір. Там жили тільки  багаті люди. Є легенда, що  саме на цьому острові після смерті князя Святослава Ярославича, його дружина закопала усі свої скарби, щоб вони не дісталися брату чоловіка – Всеволоду.

—    А куди острів дівся? Затопило?

—    Так. Дніпро змінило своє русло й острів пішов під воду. Дайвери кажуть, що клад ніхто там навіть не шукає, бо  пірнати у тих місцях доволі ризиковано. Течії.

—    Слухай, не дивно, що тебе  тирять. Стільки цінної інфи знаєш. Страшна людина. З дайверами якшаєшся… Ти хоч Дніпро для квесту не бери. Угробиш купу офісного планктону. А готель «Інтерконтиненталь» у твоїй схемі яким макаром? Там теж скарби? Сучасні? У сейфиках олігархів, ага?

—    Можливо. Там знайшли золоті жіночі прикраси  XII століття у 2002 році, коли її будували. Історики кажуть, що їх сховала багата родина, коли від монголо-татар ховалися. Був штурм у XIII  столітті Києва, то напевно, люди загинули, а прикрасам було суджено пролежати аж 700 років. Я тобі більше скажу, це буде фініш мого квесту. Та команда, яка дійде сюди першою, отримає путівку на вихідні – річковий тур до Канева. Директор фірми такий скарб виписав переможцю.

—    А давай я візьму участь, а ти мені всі приколи квесту розкажеш. Виграю і ми з тобою…. – Таньці тільки дай, намріє з хмарочос.

—    Це нечесно, Тань, і гравцями можуть бути тільки  працівники фірми «Клок», щоб ти знала.

—    Нехіло там у тій фірмі граються. Мо й мені туди працювати ласти наклеїти? Замов за мене слівце, га?

—    А вчитися хто буде? Хочеш в Канів? Я у дядька Роми попрошу, з’їздимо, не ганьбись, чесне слово…

—    Реально треба хапать лопати і шукать! Ти знаєш де, я, повір мені, знаю як. Щось та знайдемо.

—    Це небезпечно, Тань. Наприклад, у 1842 році археолог-любитель знайшов скарб – купу старовинних виробів із золота та срібла поблизу Десятинної церкви  й сховав скарб у себе вдома. На ранок його знайшли мертвим, а скарб- тю-тю, нема. Завалює тих бідолах, вбивають, цуплять. Да ну його, Тань, життя ж дорожче, аніж купа якихось копійок чи речей. От чого тобі не вистачає? Чого ти хотіла в житті більше за все? – дивлюся, скривилася, відвернулася, вигляд має, як  песик Хатіко. Блін, що це таке? Обійняла, розревлася й тільки потім зізналася:

—    Сестру  дуже хотіла. Чи брата. Щось живе, щоб не сама, - капець, Танька, я так не завершу цей квест. Все, сидимо разом в обнімку, жуємо чіпси й радіємо, що наші батьки зійшлися, то і нам випало бути ближче.

Після того випадку з викраденням Танька перетворилася на мого неофіційного охоронця. Особливо наполегливо відганяла від мене Соколовського. Ярік у нас в універі вважався хлопцем доволі козирним. В народі – мажор. Він давно натякав, що  не проти зустрічатися, але ж я не сприймаю серйозно однолітків. Моя голова відомо ким зайнята. Як каже Танька, я хвора своїм хрещеним на всю голову. Помиляється, на все тіло.  І місця там іншому не знайдеться. І варіант «позустрічатися – й відбій» теж не  для мене. А тут Танька цирк як влаштувала, причому так, на рівному місці. Соколовський прийшов конспект по менеджменту просити.  Безневинна справа. За шоколадку навіть, більшість дєвок халявно могли запропонувати, але він вирішив розщедритися – щось у лісі здохло, причому – велике щось.

—    Соколовський, чесав би ти звідси. Не світить  тобі нічого! Вона заміж  через місяць виходить,- так танкоподібно відшиває лише Таня.

—    За Бреда Піта? – щоб Ярік да не потролив.

—    Тіпа того. Круче тебе стопудово!

—    Тобі Танька лише казки писати, - я відійшла в бік, нехай погавкаються, бо мирно ніколи не розходилися.

—     Пізно.  Не той формат, не той жанр, не заводить. Я жахастики пишу. У форматі «Штольні». Ти ж українське страшне кіно не дивишся чи вже попустило?

—    Чого ж це. «Выдьму» дивився. Не знав, що про тебе. У форматі  «Тисячі й однієї ночі» тобі писати треба, Кутузова!

—    А я скоро не Кутузова  буду. Коваль!

1 ... 31 32 33 ... 100
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко"