Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Морок, у якому тону, Ксандер Демір 📚 - Українською

Читати книгу - "Морок, у якому тону, Ксандер Демір"

358
0
31.01.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Морок, у якому тону" автора Ксандер Демір. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 3 4 5 ... 58
Перейти на сторінку:
3

Давид

 

В першу чергу, як я і казав Дар’ї, моє повернення в Україну – через роботу, а якщо точніше розширення мережі ресторану. Так, в мене залишились не закінченні питання, стосовно мене та моєї колишньої, але чомусь слухати вона мене не хоче. І це дивно, виводячи з того, що саме вона мене кинула. Але… добре, нехай так і буде. Минуло скільки часу все ж таки. І за цей час багато чого змінилось. Я нарешті почав жити, жити вільно без нав’язування правил від свого батька. Той вистріл, як і очікувалось, був підлаштований Рустамом. Тільки планувалось позбавити життя Малишеву, але на щастя, я був поруч у вдалий момент. Після цього я пройшов через безліч «каторг» наді мною: операції, втрата пульсу декілька разів, зупинка серця, реабілітація, але це все ні що, у порівнянні з похоронами дідуся.. Як я і думав, він приїздив в Київ вже з хворим серцем, а після того, як дізнався, що я при смерті, у нього стався інфаркт, і, він не витримав цього. Я дізнався про це лише через декілька днів, після того я вийшов із коми. Тому я не думаючи, рушив в Туреччину до бабусі й саме там вирішив проходити реабілітацію. І, на жаль, один, а не як планував.
Під вечір я домовився зустрітись зі своїм старим добрим товаришем. Під час мого «відпочинку» в Туреччині ми часто зідзвонювались, або просто листуватися. Саме він замінив мені.. брата, який так легко зрадив мене. Добре, що хоч Ліза не така, як її рідний.
-Так, привіт, ти де? – розмовляв по телефону, оглядаючи усе навкруги. Ніби ця адреса, але тоді де сам друг? Невже запізнюється? – Гаразд, в тебе ще трохи часу є, чекаю!
Я повісив трубку і сів на одну з вільних лавок. Добре, що це був невеличкий парк, біля якихось багатоповерхівок. Схоже Київ добряче змінився за мою відсутність. Раніше тут був просто парк, а зараз ці будинки. Здається, в одному з них живе мій друг, але чому тоді він запізнюється?
-Фух, ну і наганявся! – поруч зі мною сів якийсь незнайомий темноволосий хлопчик. На вид йому років п’ять можливо. Хоча, раніше я і Мії думав, що їй стільки, а виявилось навпаки, тому тут можу помилитись. На хлопцю була якась спортивна форма, куртка кольору хакі і ролики. Спортсмен. Я в його віці ледве на велосипеді навчився кататись, а тут ролики. –Ой, пробачте. Доброго вечора! Я не заважатиму, якщо трохи відпочину тут?
-Привіт, та ні. Не заважатимеш. – я посміхнувся новому знайомому. –Але, хіба батьки не вчили, що розмовляти з незнайомцями – небезпечно?
-Так, вчили. І садочку вчили. Але я не думаю, що Ви злий маніяк, який хоче мене вкрасти. –хлопець розсміявся і простягнув руку. –Я Саша.
-Гарне ім’я, Саша. – я відповів взаємністю на дії хлопця. –Давид.
-Просто Давид? – від здивування, його брови мало не злетіли в космос.
-Я не думаю, що я на стільки старий, щоб ти звертався до мене на ви, і по-батькові. – я потріпав хлопцю волосся і той розсміявся. Яка ж прекрасна дитяча посмішка. І сам хлопець нереально вихований. На жаль, мені вже тридцять, але я так і не став батьком. –Домовились?
-Авжеж!
-Супер! – я оглянувся по сторонах і нарешті побачив його.
-Батур!!! –несподівано мій новий товариш вскочив і побіг до мого вже старого товариша. Звідки вони знайомі?
-Привіт, Сашко. Ти звідки тут? І чому сидиш з цим дядьком? –Батур підняв хлопця на руки і покосився на мене, немов я з’їв його торт.
-Дядько тут тільки ти. Я ще доволі молодий. – перекривив друга.
-Це Давид, він мій новий товариш. Ми тільки що познайомились, поки я чекав маму. – пояснив Саша, після того, як Батур поставив його на землю.
-Чекав маму? – Йилдиз оглянувся. –Біжи до мами. Нема чого так далеко тікати.
-Звідки ви знайомі? – я з повним шоком в очах глянув на Батура, все ще не розуміючи як ці двоє знають один одного.
-Та мама ось вже йде. – Саша різко зірвався і підбіг до двох молодих, що йшли нам на зустріч. І здається, дівчину я прекрасно знаю. –Мамо, знайомся це Давид. Мій новий друг.
Перед нами стояли Даша з якимось незнайомим мені чоловіком, якому на вид років стільки, скільки і мені напевно. Але.. Як? Саша це її син?
Я був ще більше шокованим і не розумів, що відбувається навколо. Звідки у Даши син, і що за чоловік поруч із нею? Невже вона вже заміжня і Саша – це син цього… Нового хахаля дівчини? Русявий, трохи нижчого зросту, ніж я, ще й і в якомусь спортивному костюмі. Що за гопота?

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 3 4 5 ... 58
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Морок, у якому тону, Ксандер Демір», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Морок, у якому тону, Ксандер Демір"