Книги Українською Мовою » 💛 Детектив/Трилер » Зло, тиша і равлики, Ігор Даровський 📚 - Українською

Читати книгу - "Зло, тиша і равлики, Ігор Даровський"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Зло, тиша і равлики" автора Ігор Даровський. Жанр книги: 💛 Детектив/Трилер. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7
Перейти на сторінку:

   – Ось чому ви так раптово з’являєтесь, Михайло, – я тисну йому руку і дістаю візитівку. – Ми представляємо блог «Портал у пітьму» і від вашого товариства моєму колезі хтось прислав лист про «аномальну садибу» та хлопців, що втратити голоси. 

   – Портал у пітьму! – Михайло знімає кепку і імітує стародавній реверанс. – Це велика честь для нас. Ми навіть і подумати не могли, що такі поважні люди завітають у нашу глушину. Це треба відсвяткувати, – в його очах загоряються бешкетні вогники. – Запрошую вас до мого офісу і думаю, що машину можете лишати просто тут! Сьогодні ви вже нікуди не поїдете.

 

   Офіс товариства знаходився у будівлі просто за пірамідою. Раніше тут було щось на кшталт школи, але через зменшення населення в районі кількість шкіл скоротили і частину будівель дозволили здавати в оренду. Михайло зайняв кабінет директора. Він доволі просторий і знаходиться на першому поверсі з вікнами на сакральну споруду. На стінах фотографії скелетів тварин і людей з біологічних атласів та велика картина рибки-ліхтаря. Окрім директора разом з нами за столом кілька працівників – археологи та історики, що працюють над реставрацією.

   – Ми дуже любимо Ваш канал за об’єктивність, – директор розливає по чаркам холодний самогон. – Для інтернет-каналу ви проводите неймовірно точний фактчекінг. Тож ми вирішили, що вас може зацікавити ця історія.

   – Я не зовсім розумію як «Тиша» пов’язана із діяльністю вашої організації, – я не дуже люблю застілля, адже знаходжуся вже не в тому віці, аби пити на рівні із досвідченими археологами. Але саме застілля – один з найкращих методів отримання інформації. Саме тому наша прихована камера, працює відтоді, як ми сіли за стіл. 

   – Це ж найцікавіше, – директор дістає з шухляди пошарпану теку із фотографіями. Подивіться – це кілька фото славетних полтавських пірамід. Ми думали, що їх лише дві, але коли шукали матеріали по архівах, то знайшли ось це…, – він повільно викладає різні фотографії на стіл. Я бачу декілька фото усипальниці Залеського – ці ж самі фото викладені на сайті «бескид», потім йдуть ще декілька фото другої піраміди. Вони називають її піраміда офіцера Чорневича і ця споруда знаходиться за кілька десятків кілометрів звідси у Кременчуцькому районі. І потім йдуть ще кілька фото – на них теж піраміда, але точно інша. Над головним входом встановлена фігура тварини, схожої на цапа.

   – Третя піраміда? – я дивлюся на Михайла та археолога, які посміхаються.

   – Саме так, – директор розливає наступну партію алкоголю. – І здогадайтеся де саме вона знаходилася?

   – Ну якщо ми шукаємо паралелі «тиші» і цих пірамід, то дозволю собі передбачення, – вступає у розмову Левко, – що це піраміда Кройцмана.

   – Бінго, – Михайло випиває чарку і продовжує, – наші дослідження показали, що піраміди Залеського і Чорневича мають ярусну структуру. Тобто те, що ви бачите на поверхні – це лише верхівка айсберга. Зараз ми знайшли що ці будівлі мають як мінімум 4 поверхи униз і якщо поховання знаходилося на нульовому, тобто на поверхні, то для чого будувалися приміщення унизу ми досі точно не знаємо. Але судячи з вівтарів із зображенням цапа, ми маємо припущення, що там відбувалися певні ритуали культу сатани, – Михайло демонструє нам вже сучасні фото, на яких видно результати їхніх досліджень.

   – На піраміді Кройцмана теж зображення цапа, – судячи з фото ці зображення ідентичні.

   – Саме так, – директор задоволено посміхається, – ми вважаємо що усі ці три піраміди мають між собою зв’язок. Тобто навіть їх розташування не є випадковим. І якщо подивитися на мапу і поєднати їх лініями… то вони утворюють трикутник.

   – Я сподіваюсь магічний? – випиваючи Левко ставав трохи саркастичним.

   Проте директор та інші залишають його сентенцію без відповіді. Я дивлюся на точки і бачу, що третя піраміда знаходиться поряд із селом звідки ми тільки-но приїхали. І я вже здогадуюсь де саме вона побудована.

   – Третя піраміда побудована на території будинку Кройцмана?

   – Так, – Михайло киває, – але найцікавіше питання інше, – він дивиться на мене, сподіваючись, що я проговорю його в голос і не розчаровую його.

   –  Як часто траплялися випадку втрати голосу у місцях розташування цих споруд?

   – Ви навіть не уявляєте наскільки часто, – директор наливає нам алкоголь і я розумію, що від таких доз нектару я і сам втрачу голос доволі швидко.

 

   – Панове журналісти, – бадьорий голос директора висмикує мене з безодні сновидінь. Голова болить нестерпно і мені складно навіть відкрити очі. Але я роблю надзусилля і знаходжу себе у невеликій кімнаті якогось напівпідвального приміщення. Поряд сопить Левко. Він в самих трусах, а наш одяг розкинутий по полу у довільному порядку. Я намагаюсь сісти і розумію, що пристебнутий за руки та ноги до ліжка шкіряними наручниками. Та що тут коїться?

   – Агов, шановні! – намагаюся звільнитися, але наручники тримають досить добре.

   – Прокинулись вже, – у кімнату входить Михайло. Він ідеально виголений та свіжий. Жодних ознак того, що він вчора випивав смертельні дози алкоголю.

   – Що коїться, пане Михайло? – я смикаю руками, демонструючи, що пристебнутий.

   – Розумію що виглядає дивно, але все це ми зробили для вашої безпеки, – Михайло допомагає мені звільнитися. – Ви вчора таке виробляли… одразу видно, що із столиці панове до нас приїхали. З вогником та креативом. Ми в глибинці до такого не звикли. Тож, аби ви тут все та всіх не побили, нам довелося вас трішки заспокоїти.

1 2 3 4 5 6 7
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зло, тиша і равлики, Ігор Даровський», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зло, тиша і равлики, Ігор Даровський"