Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко 📚 - Українською

Читати книгу - "Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко"

347
0
26.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Подаруй мені себе" автора Ксенія Демиденко. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 51 52 53 ... 100
Перейти на сторінку:

—    Свєта, я буду не я, якщо цей мужик у кінці весілля не опиниться зі мною в одному ліжку,- з розгону заявила, блиснувши своїми зеленими відьомськими очима.

—    Ілоночка, це просто нереально, не витрачай своїх сил даремно. Придивись собі щось простіше,- радила моя мама, хоча не особливо вірила,  що тітка Ілона прислухається. От рідні сестри, а такі різні…

—    Ти хочеш сказати, що я не здатна захопити чоловіка собою? Я ще ого-го! – дивлячись на груди шостого розміру плюс і пишний-препишний зад – правда, ого-го!

—    Ніхто не сумнівається в твоїй неперевершеності, але він закоханий в іншу. І там така любов, що ти будеш точно зайвою. Я не хочу, щоб ти розчаровувалася вкотре, - натякала на сто п’ятдесят романів моєї  велелюбної тітки.

—    Та мені він в принципі не потрібен, мені б дитину від такого, а? Генофонд одуренний! Як думаєш? Він ось нап’ється,  тоді легше буде охмурять. Головне, щоб не перепив і був дієздатний, але гальма пристойності відключилися. Роздерусь, але у ліжко затягну! 

Видно, така карма у  Романа Павловича на цей день була – опинитися у ліжку не самому.  Правда, тітці Ілоні обломилося, у  ліжку Романа Павловича опинилася інша… Ой, не буду завчасно спойлерить, псувати всю інтригу.

Затишний ресторанчик за містом  «Панський маєток» цілком  виправдовував свою назву: зовні – велика хата під зруб із реально солом’яною стріхою.  Подвір’я декороване тинами з глечиками, водяним млинком, лелекою біля колодязя й дебелим кущем калинки. Офіціянти  у вишиванках, бармен у шароварах. На вході  над дверима підкова на щастя, під ногами - смугаста ковдра ручної роботи.  Я питала, баба Галя в’язала  з ганчір’я, а воно таке гарне вийшло. Уміють наші люди з чого попало цяцю зробити й світ здивувати. Українці, що тут скажеш!

Всередині ресторану скрізь ляльки-мотанки.  Нінка ще й майстер-клас по виготовленню тих мотанок замовила. Я спочатку, грішна, думала, що дурня, але коли  гості  трохи випили й перший голод із спрагою вгамували – той майстер-клас перетворився на прикольну розвагу. Намотали таких ляльок, хоч на виставку! Один лише Генадій Петрович перебрав так гарно оковитої, що розліпив очі, глип – йому ляльку під носа, а він:

—    Це що, лялька вуду?

—    Ага, твоя. Голок вже натикали,- жартун Славік з Одеси вирішив прикольнутися. Результат – відкачували Геннадія Петровича, пояснювали,  що все не так печально, як він собі там надумав. От що значить, не знати традицій. Глина, хрест  і ящичок збивати можна, якщо цвяшки не ржаві…

Мене вразили ненав’язливі прикраси того ресторанчика: торбинка достатку  з кукурудзою, горохом, квасолею, насіннячком. Прикрашаловка така собі нічогенька. У куточку - скринька, кована, дубова. А ще вздовж стіни  дерев’яні лавки.  Скрізь вишиті орнаментом рушники, скатертини й занавіски.  Така сільська господа велика. Як у музеї. Точно, як у Пирогівському Музеї під відкритим небом. Декорації під весілля в українському стилі бомбезні!  Антуражик –то важно!

Маман так боялася, що ми її впихнемо у сукню-торт, тому як дізналася, що її чекає довга вишиванка – просіяла, як весняне сонце.  Хоча, вишиванка бісером - то важенька річ, немов кольчуга. Зате гарна – блискуча, очей не відведеш!  Ми з Нінкою теж, як польові мавки: у косах стрічки, на голові віночки, на шиї намиста разочки. То Нінка з дрес-кодом намудрила – усім гостям наказано вдягти вишиванки, а дівчатам  ще й вінки начепила.

—    Нінок, це щоб не тільки ми, як драстє були? – спитала, щоб цікавість вгамувати.

—     Ні, це така традиція, - годящий розпорядитель весіль з Нінки може вийти. А що, повправляється трошки спочатку на своєму, потім на моєму весіллях – і все, можна бізнесом промишлять!

Перші косяки ми вже виявили: не можна, щоб на нареченій була важка сукня. Букет нареченої- соняшники декоративні- теж вийшов важкуватий.  Скажете, то й що?  Результат – жертви! Жених Сергій Андрійович як підняв свою дружину- то й впав. Живий, цілий, але трохи з нереалізованими потребами лишився через той клятий бісер.  А букет – то взагалі! Я намотала п’ять соняшників. Нінка сказала, що мало. Намотала більше, щоб не мало, на свою голову, причому в прямому значенні, це в даній ситуації не фразеологізм…

—     Ото комусь таке щастя перепаде,- шуткувала я, оглядаючи доволі кругленький букетик. Мені по голові якраз і втрапив – гуля вискочила. Я ж знаю, що Нінка теж хотіла того букетика, то роздерла його навпіл - і половину Нінці віддала. Вредна я – так, але жлобством не страждаю. А то стоїть Нінок, ледве не плаче.  Я б теж плакала. Її Ромео сам з тіткою Ілоною в танці відривається, а до Нінки нікого не підпускає. Що за дєла? Дискримінація! Гендерне нерівноправ’я, о!

—    Чо ти стоїш і киснеш? Іди його борщем заляпай,  затягни у вбиральню, типу вимити вишиванку, а там пофантазуй. Все одно йому сподобається, - як волонтер-самоучка роздаю дармові  поради. Дивлюсь, тітка Ілона спритнішою виявилася, вже заляпала  Ромео чимось червоним, чи не кетчупом раптом? Видовище хорорне. Роман Павлович злий, як чорт, у вишиванці з червоними патьоками, немов вампір український національний після ситної трапези, готовий розідрати тітку Ілону на смужки, сам вискочив  у вбиральню. Тітка туди рипнулася – так гаркнув, що  у офіціянтки, яка несла тацю з брудними тарілками, з рук усе випало і її ще хвилин п’ять трусило, як у лихоманці.

—    Обляпай?  Он диви, що б було, якби я тебе послухала, - посміхнулася  Нінка. – Наочний приклад, як не треба.

—    То йди втішай! – впевнена, такий сценарій, у виконанні Нінки, подіяв би. Але вона не пішла.

—    Не можна. Коли він злий,  краще не чіпати. Сам розбереться, от побачиш,- так, вона його чудово знала, ще б пак, вісімнадцять років – це термін.

—     Блін, іди хоч відвези, а то випивши за кермо всядеться, кудись на вулицю поперся,- як же ж мене хвилювала доля Романа Павловича, аж дивно.

—    За це менше всього переживаю. Він ніколи не сяде за кермо випивши,- печально відповіла Ніна.- Мама загинула через п’яного водія…

1 ... 51 52 53 ... 100
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко"