Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко 📚 - Українською

Читати книгу - "Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Подаруй мені себе" автора Ксенія Демиденко. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 70 71 72 ... 100
Перейти на сторінку:
ГЛАВА 28 НІНА


Я сиділа й силилася  скласти чергову відеоекскурсію вулицями Києва. Адже останнім часом місто так змінилося. Вже три дні, крім Роми, мене бентежили ще й мурали. Так, оті дивовижні малюнки на  усю сіру стіну багатоповерхівки. Це ж не просто мистецтво, це дивовижна графіка з душею, філософією й змістом, своїми для кожного перехожого. З   дві тисячі чотирнадцятого року тридцятеро  українських та іноземних художників розписали вже більше ста п’ятдесяти стін міста.  Мій улюблений мурал – портрет дівчини, що приміряє вишиванку. Масштабна робота  австралійського художника Гвідо ван Хелтена. А все чому? Вразився чоловік красою українок – і наніс на  стіну шістнадцятиповерхівки, що на бульварі Лесі Українки, світловолосу задумливу пані.

Деякі мурали я сама сфотографувала, до деяких підібрала вдалі світлини з інтернету – назбирався доволі значний матеріал. Вступом послугувала історія про саму ідею - заповнити пусті стіни київських будинків ефектними символічними малюнками, зробленими  водостійкою фарбою. Інтернет просвітив. Реально відкрила для себе цікавинку. Виявляється, автор зробити Київ яскравим – режисер Гео Лерос. Він розробив проект CityArt, до якого входили мурали будинків та фасадів, іменні лавочки, та зацікавив ним мера міста. З того часу почали з’являтися в Києві перші іменні лавочки у парку Шевченка та перші легальні мурали.  Виділили спочатку у Києві  усього сорок стін для розмальовки великими зображеннями. Це були легальні мурали, але ж і без нелегальних не обійшлося. І от усю цю красу я намріяла вмістити у піший туристичний маршрут Києвом, який би починався  від Ботанічного саду, йшов повз Університет, потім на Золоті ворота, далі  на Андріївський узвіз і на Набережну. Проте, маршрут виявився завеликим, а охочих так довго блукати і слухати про малюнки, хоч і великі, не особливо то й багацько. Тому поки що сиділа і придумувала заманушку – текстик: «Непогано було б у вихідний вийти з родиною на прогулянку та побачити мурали, зробити фотографії…..»  Текст далі не складався. Чому? Як тут щось складеться, коли із зали  доноситься віртуозний храп у два чоловічі голоси? Це Рома з татом такий концерт без замовлень організували. Один на дивані, інший – на килимку, бо перший скинув другого в процесі опанування території. Перший – це мій тато. Дипломатичний консиліум «Що робити з нашою любов’ю? Моєю і Роминою», який дві години відбувався у кухні, закінчився  тим, що напилися до чортиків і побилися. Передбачувано. А потім помирилися і поснули  на дивані в обнімку. В процесі сну тато зіштовхнув Рому на підлогу.  А йому там краще – місця більше. Я  тата вкрила пледом, а  Ромі подушечку принесла й ковдрочку м’якеньку. П’яний тато добрий, а Рома такий смішний і милий. Мамочки, як я його люблю! 

Танька нап’ялила навушники, начхала на всю цю кокофонію  й щось строчила, намагаючись спіймати музу ( а головне – утримати) за хвоста, чи що там у муз – ніжки, ручки, лапки, пір’я?  Її нахабно настигло натхнення й вчепилося так, що кліщами не відскубеш.  А вона й не пручалася. Танька взагалі місяць, як корчить із себе  видатну письменницю.  Я підігрую, не зізнаюся, яким макаром вона стала переможницею того клятого конкурсу.  Хакер Льоня накрутив стільки лайків, що обскакати Таню не зміг жоден учасник.  

 Питається, навіщо я сама робила з Таньки зірку? Щоб сидіти другу годину в кімнаті, як миша під віником – боятися усього, а особливо, що  буде вранці, замість того, щоб поговорити з подругою й заспокоїтися. 

—    І як тобі пишеться? – не второпаю. Я можу плідно працювати лише в тиші.

—    Строчиться! Нінок,  заціни. Сцена пристрасті.  Слухай! « Алєкс повільно підійшов до Розалі, потіг шворочку від  бантика на її блузочці, сподіваючись швидко звільнити кохану від зайвої тканини, але заплутався. Не було досі у Алєкса досвіду розв’язування бантиків.  Пристрасть просто кипіла всередині тіла, а особливо набряк його «милий друг», який у цій ситуації взяв керівництво процесом  на себе, відключивши мозок. Алєксу не залишалося нічого, як порвати к чертям і ту блузочку, і ту благеньку спідничку, і трусики теж стіг одним махом… Що їх там стягувати, стринги, нещасний непотрібний клаптик…»

—    Тань, у тебе треба ноут відібрати. Хвороба розвивається! Графоманія! Що ти пишеш?

—    Як що? Сцену неймовірної пристрасті! Це модно! Ти що, таке не читаєш? Ну, ти дика, Ніна! Герой зараз у мене тут сторінок на п’ять буде оволодівати героїнею,  разів так  три, нє, чотири у різних позах. Вона ж має отримати задоволення. Та й мені не завадило б. Я зараз допишу, а ти перевіриш помилки, ага? А то тролять мене, що мови не знаю. А я ж творець, мені ж не до мови, тут мають почуття переливатися через край, випльоскуватися й змушувати заздрити читача, як там тій героїні кайфонуло, оргазмами накрило так, що не розуміє, на якому світі.

—    Що значить, тролять, бо мови не знаєш? А усе інше нормально? Це реально читають? – я вирішила на власні очі подивитися її рейтинги. Я руку до цієї ахінеї не прикладала, але рейтинги просто зашкалювали… О часи! О норови!

—    Скажемо так, не хтось, а пів універу читає!  Ти зараз образила велику письменницю Кутузову Тетяну ….. Дві тисячі підписників і  залайкали вже по саме не хочу.

—    Та бачу, як тебе облайкали й просять ще такого ж да побільше. Строчи, Таня, а то народ голодний. Годуй пристрастями. Ти хоч близько переживала те, що описуєш?

—    Тут можна пофантазувати, а чо?

—    Нічо!  А це що за чорт із зеленими ріжками? – посередині  сторінки щось чудне розташувалося, зелене, бенькасте.

—    Аватарка. Я не хош свою фотку ліпити. Я там негарна… - бомбезний аргумент.

—    А тут? Тут взагалі чорт якийсь? Чи чортиха? Я не розберу…

—    Ну то нехай знають, що я чортяка ще та,- либиться, реально чортяка.

До  першої ночі Танька дописала  кульмінаційну сцену гріхопадіння головної героїні. Я вичитала усю цю ахінею, від якої не стільки збуджуєшся, скільки сміятися хочеться, завантажили усе це на сайт  і навіть під храп заснули, бо реально очі злипалися.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 70 71 72 ... 100
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко"