Книги Українською Мовою » 💛 Молодіжна проза » Недоступна примха, Ксана Рейлі 📚 - Українською

Читати книгу - "Недоступна примха, Ксана Рейлі"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Недоступна примха" автора Ксана Рейлі. Жанр книги: 💛 Молодіжна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 7 8 9 ... 33
Перейти на сторінку:
Розділ 5

Біля входу в коледж я одразу ж помітила Алісу. Мені більше подобалося спілкуватися з Тасею, аніж з Лісою. Ця дівчина занадто горда і складна. Тася ж простіша, а ще дуже мила. З нею надзвичайно цікаво.

— Привіт, — сказала я та ледь помітно усміхнулася.

— Як справи? — спитала Аліса.

— Непогано, але у мене впав телефон і він розбився.

— Нічого, купиш новий.

— Звісно, — я відвела погляд. — У тебе що нового?

— Абсолютно нічого, окрім того, що брат домовився, аби мене теж взяли в студентську раду, — відповіла Аліса.

— Серйозно? — дещо здивувалася я.

— Так, я буду вести соцмережі, бо Каміла не встигає.

— Круто! Будемо тепер там двоє з першокурсників.

— Де? — спитала Тася, яка раптово з'явилася біля нас.

— У студентській раді, — відповіла Ліса. — Я тепер також там.

— Ого! А мені можна до вас? Я теж хочу.

— І що ти будеш робити? — спитала у неї Аліса.

— Ем, буду вас веселити. У мене це чудова вийде.

Дівчина засміялася, даючи розуміти, що вона жартує, а студентська рада їй зовсім не потрібна. Я повернула голову і помітила Камілу. Біля неї йшла ще якась рудоволоса дівчина. Вони про щось говорили. Обидві були високими та красивими, наче зійшли з найкращих подіумів. Каміла була одягнена в коротку червону спідницю та доволі відкриту білу блузку. Вона глянула на мене, але нічого не сказала. Дівчина відкинула своє коричневе волосся з плечей і зайшла в коледж під уважні погляди усіх студентів.

— Ох, як вона мене бісить! — заговорила Ліса.

— Чому? — спитала Тася. — Твій брат, здається, дружить з нею.

— Дружить — це не те слово, — Аліса закотила очі. — Він сохне за нею.

— Тобто? — здивувалася я. — Хіба вона не з тим іншим? Ем, Давидом?

— Так, але там цікава ситуація була. Каміла подобалася і Віталіку, і Давиду одночасно. Вони з дитинства дружать, тому вирішили, що не будуть руйнувати свою дружбу через дівчину. Каміла сама обрала Давида, а мій брат так і не може відпустити її. Хоч він і заперечує це, але я помічаю.

— Оце так Санта-Барбара! — сказала Тася, але в її голосі можна було вловити нотки суму.

— Наскільки мені відомо, — продовжила Аліса, — між Давидом і Камілою вже довгий час усе не так добре, як здається. Вони це приховують, звісно ж, але помітно, що він уже зовсім не зацікавлений у ній.

— Типовий бабій, — тихо буркнула я.

— Що? Ні! — заперечила Ліса. — Давид ніколи не зраджував їй, і не був з іншими дівчатами. Просто... Я точно не знаю, але вона нещодавно була два місяці в Лондоні, а там щось сталося. Після цього в них погіршилися стосунки, але поки ніхто не знає, що між ними відбувається.

— Звідки ти це все знаєш? — спитала Тася, глянувши на свою подругу. — Не думала, що твій брат так сильно любить говорити про своїх друзів.

— Він не любить, але я знаю моменти, коли в нього можна про це розпитати. До того ж інколи Віталік сам мені розповідає, бо він справді закоханий в Камілу. Але мене страшенно тішить, що вона з Давидом. Не хотілося б мені такої невістки.

— Дивно це все, — тихо сказала я.

— Думаю, що нам час уже йти, бо через дві хвилини пара почнеться, — заговорила Тася.

Ми попрямували в коледж, а я все ще обдумувала слова Ліси. Вона говорила, що Давид ніколи не зраджував Камілі, але ж зі мною ледь не дійшло до цього. Можливо, він не показує себе справжнього, а про його гулянки просто ніхто не знає? Я похитала головою, щоб більше не думати про нього. Вистачить мені уже цього Давида!

Сьогодні мені хотілося, аби пари закінчилися пізніше, адже на мене ще чекала зустріч з ним. Мені було страшно. Особливо після того, що я зробила зранку. Він точно цього так не залишить. Я здебільшого завжди була спокійною і ніколи не дозволяла собі такого. Не розумію, що зі мною сталося. Наче на зло, пари завершилися швидко.

Я попрощалася з дівчатами, а тоді попрямувала до тридцять третьої аудиторії. Думала, що Давид уже чекатиме мене, але його ще не було. Я сіла на лавку біля першої парти й втомлено сперлася щокою на руку. В голові з'явилися моменти з мого життя. Якби я залишилася з батьками, то продовжувала б жити так, наче в паралельному всесвіті. Тут відкриваються нові двері, але не впевнена, що готова до них. Цей світ жорсткий, а я зовсім не знаю, чи виживу в ньому.

Я довго і нудно чекала на Давида, а його все не було. Телефон навіть не вмикався, тому я не знала, котра зараз година. У мене з'явилося бажання піти геть, а ще я починала злитися. Уже в усіх завершилися пари, а я продовжувала сидіти в цьому коледжі. Двері відчинилися і я побачила Давида.

— Вибач, трохи запізнився, — сказав він, а тоді пройшов всередину.

Хлопець зачинив за собою двері та попрямував у мою сторону.

— Ти навмисно прийшов пізніше? — спитала я, глянувши на нього.

— Ні, звісно ж! У мене теж нема бажання сидіти тут з тобою.

— Гаразд, повірю тобі.

— Покажи мені свою статтю, — сказав Давид і сів на іншу лавку.

— Ось, — я передала йому аркуші. — Не знаю, чи вона підходить, але мені здається, що це досить непогано.

— Як багато ти знаєш про цей коледж? — спитав у мене Давид, переглядаючи статтю.

— Ем, а до чого тут це?

— Скоро буде річниця від його заснування і треба підготувати статтю з історичними фактами.

— Ну, про коледж я знаю мало, але думаю, що знайти інформацію — це не проблема.

— От і займешся цим, — сказав Давид. — Помітно, що ти ще першокурсниця і зовсім нічого не знаєш про економіку. Твоя стаття — це наче скопійований текст з першого ж посилання. Потрібно багато чого підкорегувати.

— Я більше люблю писати щось творче, а не ось таке.

— Наприклад?

— Ем, — я знизала плечима. — якісь цікаві факти про події, чи відомих людей. Можна писати ж не лише про економіку та політику.

— У нас тематичний журнал, — сказав Давид, — ми не можемо тут писати про моду, чи про зіркові проблеми.

— Гаразд, але можна внести цікаві рубрики. Наприклад, добірки політичних фільмів, або художніх книг про бізнес та економіку.

— Так, це цікаво, але у цьому випадку потрібно, щоб автор статті ці фільми бачив, а книги читав. Нам треба придумати теми на наступні тижні, бо часу не так вже і багато.

— Добре, — погодилася я.

Насправді мені було дивно бачити Давида таким спокійним. Він наче і забув про те, що було зранку. Таке враження, наче Дава в коледжі та за його межами — це дві різні людини. Ми обговорювали теми, а моментами мені здавалося, що я дуже тупа, адже багатьох економічних термінів не знала.

— Отже, тобі треба.., — заговорив Давид, але раптом замовк і насупився.

Я почула кроки, і біля цієї аудиторії хтось зупинився. В наступний момент з'явився характерний звук, наче хтось замкнув двері. Я одразу ж піднялася. Давид підбіг до дверей, а коли потягнув за ручку, вони не відчинилися.

— Що сталося? — спитала я та підійшла до нього.

— Здається, нас замкнути, — відповів він і спробував знову відкрити двері.

— Що? — скрикнула я. — Як таке можливо? Чи... Це ти все придумав, так?

— Ага, звісно!

Давид роздратовано вдарив по дверях, а тоді відійшов. Я декілька разів потягнула за ручку, але вони так і не відчинилися.

— Агов! — закричала я. — Ми тут! Відчиніть!

— Це марна трата часу, — сказав хлопець і сперся до парти. — Нас ніхто не почує. Скоріш за все, дядько Петро у навушниках. Він завжди слухає музику, коли перевіряє аудиторії та закриває їх.

— Чому він тоді не перевірив цю? Хіба не треба спочатку подивитися, чи нікого нема, а тоді зачинити?

— Може, він забув. Просто в цій аудиторії пари завжди для першокурсників, а вони завершуються раніше. Мабуть, охоронець думав, що тут уже нікого нема.

— Це якесь знущання! Зараз я зателефоную до дядька і скажу йому, аби нас відчинили.

Я попрямувала до столу, де стояла моя сумка. Швидко витягнула телефон, але ледь не застогнала, коли пригадала, що він у мене розбився.

— Чорт! — сказала я. — У мене телефон не вмикається. Він повністю зламався.

— Ну, у мене тепер теж нема телефона, — мовив Давид.

Він підійшов до парти та ліг на одну з лавок. Я лише здивовано подивилася на нього. Що взагалі відбувається? Йому абсолютно байдуже на те, що ми тут застрягли!

— Чому ти такий спокійний? — голосно спитала я. — Нам потрібно щось зробити, щоб вибратися звідси.

— Твої істерики нам ніяк не допоможуть, Попелюшко.

Я закотила очі, а тоді знову постукала декілька разів по дверях. Нічого не допомогло, тому я просто сіла на підлогу, випрямивши ноги та сперлася спиною до дверей.

— І що тепер? — тихо спитала я.

— Ну, можемо продовжити з того моменту, на якому ми завершили в клубі, — сказав Давид, а я налякано подивилася на нього. — Це жарт! Не збираюся я тебе чіпати.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 7 8 9 ... 33
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Недоступна примха, Ксана Рейлі», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Недоступна примха, Ксана Рейлі"