Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » Третя світова: Битва за Україну 📚 - Українською

Читати книгу - "Третя світова: Битва за Україну"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Третя світова: Битва за Україну" автора Юрій Георгійович Фельштинський. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта / 💛 Публіцистика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 97 98 99 ... 115
Перейти на сторінку:
ви думаєте, шо я [слово нерозбірливо]?

Кучма: Нє, нічого, нормально, хай задумається. Це ж думка там не тільки там моя, так сказать, це думка вона ж, всі бачуть, так сказать.

Пiховшек: Бо я думаю, що якби ви про це сказали, то [декілька слів нерозбірливо] про це говорити і просто там на конкретний факт [декілька слів нерозбірливо].

Кучма: Я ж взагалі про це, я не мав цього самого, Ющенка. Я в першу чергу про Юлію Тимошенко, яка з екрана не вилазить, вона ж менше ніж 5–6 камер на [два слова нерозбірливо] не існує. Так шо я не мав на увазі особисто Ющенко.

Пiховшек: Політичні лідери [декілька слів нерозбірливо].

Кучма: [декілька слів нерозбірливо] референдуму, ну, те, що прийняв парламент не можна… Мені от Богуслаєв: «Це, — ка- же, — ми уже проходили при Лазаренко. Що мені повинні диктувати, де я повинен купувати газ, електроенергію і так далі. Чого [слово нерозбірливо], це моя справа». Дійсно, це його справа.

Пiховшек: Я вам скажу, шо я також вражений [декілька слів нерозбірливо].

Кучма: Да, я ж дивився на ОРТ, на телебаченні [слово нерозбірливо; сміється], мат там абсолютний. На Суркіса не дивилися вобщє.

Пiховшек: Суркіса аж перекосило.

Кучма: Я то сподівався, шо вона права в чому була на цьому самому, шо вона їх інтриги знає, всі схеми і вона почне їх, так сказать, руйнувати на користь держави, а вона почала працювати на користь собі як…

Пiховшек: А з другого боку, те, шо вона каже, шо вона зменшила, шо є реальні якісь поступлення — збільшуються до бюджету.

Кучма: Та це все розмови.

Пiховшек: Розмови, да?

Кучма: Ну, канєчно. Ну, я ж чітко сказав тобі, шо збільшення бюджету там на таку частину за рахунок того, шо помогали туди [слово нерозбірливо] там, як і раніше були [слово нерозбірливо]. А потім перший квартал по відношенню до того в першому кварталі 99-го року було найбільше падіння, тому по відношенню до чого, на основі якої бази. А потім, не забувай, інфляція, шо відбулась за цей час. Візьми 99-й рік, коли тільки наслідки розпочиналися тієї самої кризи російської. Ми ж це — практично українці обідніли втричі після 17 серпня 98 року. [декілька слів нерозбірливо] дешеве. [голосно кашляє]. Потім Ющенко ж добре розуміє, що його політика тримання стабільної гривні, пам’ятаєш, скільки він її тримав, коштувало Україні біля двох мільярдів доларів, які були викачані за кордон.

Пiховшек: [декілька слів нерозбірливо].

Кучма: Він вкидав на ринок весь час долари із резерву національного банка і вони усі за кордон уїхали. Тепер друге, а які втрати української економіки із-за того, шо гривня по відношенню до долара була занадто завищеною в ціні, а це удар по вітчизняному товаровиробнику, бо він неконкурентноздатний на зовнішньому ринку становиться.

Пiховшек: А які в нас…

Кучма: [перебиває] Чого Росія від цього виграла, шо вона [декілька слів нерозбірливо] інфляція, відбулась девальвація рубля. Вони там стали конкурентоспроможні, бо, ти ж розумієш, які суми сразу за один долар. Постав продукції на долар раньше отримував 10 рублів, а счас 30.

Пiховшек: А які [декілька слів нерозбірливо], шо невчасно отримував НБУ, пам’ятаєте, як він був проти того.

Кучма: Да.

Пiховшек: [декілька слів нерозбірливо] шо там пропонували, він тільки в 97-му погодився.

Кучма: Охо-хо-хо-хо-хо! Так шо американське питання… А в скільки ти туди їдеш?

Пiховшек: В 9.30.

Кучма: На три дні?

Пiховшек: Так. [декілька слів нерозбірливо], потім хочу позбирати інформацію, [слово нерозбірливо] між нашими контактами так, як [декілька слів нерозбірливо].

Кучма: Ну, поки що сьогодні ніхто не каже, хто буде президентом, так же ж? Хто там сьогодні на першому місці? Чи практично по нулям?

Пiховшек: Ну, [декілька слів нерозбірливо], а в Америці там швидше Буш буде, на 9 % вище.

Кучма: Та ти шо? Ну, ви ще чорнобильську тему не використовували, шо ми закриваємо.

Пiховшек: Зараз будем запускать. Знов-таки, для нас то негативно, бо [декілька слів нерозбірливо] про Україну знають, чорна тема.

Кучма: Да.

Пiховшек: Але я думаю інше. Вже [декілька слів нерозбірливо]. Тепер підкинуть ідею ми уже пускали сюжет, зразу [слово нерозбірливо] приїхав. Ми втратили 40 мільйонів доларів, а у відповідь отримали семінар і [слово нерозбірливо].

Кучма: Да. Ну, там благодійну допомогу медичну, ліки, які термін свій відслужили вони дали [два слова нерозбірливо]. Я не знаю, я ж одне інтерв’ю давав дуже різке московському кореспонденту. Мені кажуть, його помістили, а я даже його не прочитав.

Пiховшек: Я не бачив.

Кучма: Га?

Пiховшек: Я не бачив.

Кучма: Це було з місяць тому назад. По-моєму, в «Нью-Йорк Таймс» [два слова нерозбірливо].

Пiховшек: Нині Грищенка буду бачити [декілька слів нерозбірливо].

Кучма: Ну, [декілька слів нерозбірливо].

Пiховшек: Ох він там і крутить [два слова нерозбірливо].

Кучма: Нє, ну слава богу, шо ми поміняли [слово нерозбірливо]. С тим нульовим, так сказать, варіантом. А цей…

Пiховшек: Діло в тому, шо навколо [два слова нерозбірливо] він уже також розпочав в таку економічну колію вдаватись.

Кучма: Хто, хто?

Пiховшек: Грищенко почав уже.

Кучма: Ну-у!?

Пiховшек: Уже ж півроку там.

Кучма: Я думаю, від нього користь буде.

Пiховшек: [декілька слів нерозбірливо], як мені думать.

Кучма: [декілька слів нерозбірливо] Червоній мені розказував, це ж не то шо уряд Ющенка прийшов, це з-за того, шо пройшли президентські вибори і зберігся цей курс [декілька слів нерозбірливо].

Пiховшек: [чути рух меблів] Ось газета [два слова нерозбірливо].

Кучма: Шо бачать, що з’явилась більшість в парламенті, яка підтримує, так сказать, президентський курс, а не [слово нерозбірливо]. А потім, коли мені розказують про позитивні тенденції в економіці, єкономіка не може зразу — раз і… Вони ж накопичились і останні три місяці в прошлому році ми мали плюси весь час. Ми ж плюси весь час у всьому мали, причому дуже суттєві. І те, що нам удалось тоді перед… під час виборної кампанії поправити ситуацію з пенсіями, зарплатами і так далі він же не дав ні копійки, нацбанк. Тут мільярд двісті він сразу знайшов, шоб [два слова нерозбірливо], а там же він не давав ні копійки. Це за рахунок тільки надходжень до бюджету. Ми кожний місяць мали там по 400 мільйонів, 300–400 мільйонів і ми займались соціальними питаннями.

Пiховшек: [декілька слів нерозбірливо] ті бумаги.

Кучма: Ну, [декілька слів нерозбірливо], це ж нібито застосував [два слова нерозбірливо].

Пiховшек: Леонід Данилович, я ваш [декілька слів нерозбірливо]

Кучма: [голосно сміється] Я тобі бажаю.

Пiховшек: Я тоді як

1 ... 97 98 99 ... 115
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Третя світова: Битва за Україну», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Третя світова: Битва за Україну"