Книги Українською Мовою » 💙 Підліткова проза » Темний шлях, Анні Кос 📚 - Українською

Читати книгу - "Темний шлях, Анні Кос"

78
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Темний шлях" автора Анні Кос. Жанр книги: 💙 Підліткова проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Темний шлях, Анні Кос» була написана автором - Анні Кос, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Підліткова проза".
Поділитися книгою "Темний шлях, Анні Кос" в соціальних мережах: 

📚 Ласкаво вас вітає ReadUkrainianBooks.com, де слово стає живим і де ви знаходите ключі до найзахоплюючіших світів української літератури. Сьогодні ми запрошуємо вас на захоплюючу подорож у минуле і сучасність з книгою "Темний шлях" від талановитої письменниці Анні Кос.

Про книгу: У "Темному шляху" переплітаються нитки сучасності та минулого, утворюючи заплутану мозаїку загадкових подій і незворотних рішень. Головний герой опиняється в ситуації, де йому доводиться розгадати головоломку свого власного життя, зіткану із таємниць, інтриг та втрачених спогадів. Ця книга - це не лише пригода, але й філософський вигляд на сутність людської долі, де правда переплітається з ілюзією, а доля вирішується на хвилину зустрічі.

Про автора: Анні Кос - це талановита письменниця, яка вміє чарувати читачів своїм унікальним стилем та глибиною переживань. Її творчість вражає та захоплює, розкриваючи перед нами нові горизонти в українській літературі.

🔍 Чому читати на ReadUkrainianBooks.com? Тут ви знайдете не лише найкращі твори українських авторів, а й можливість зануритися у світ світової літератури, де слово стає мостом між культурами та людьми. Читання українською мовою - це не лише відкриття для себе нових історій, але й підтримка національної мови, яка має величезний культурний потенціал.

📘 Проведіть час у компанії захоплюючих персонажів та незворотних подій! Дозвольте книзі "Темний шлях" стати вашим провідником у світі містики, таємниць і незабутніх вражень. Заплющте очі і дайте словам відкрити перед вами двері до невідомого.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 121
Перейти на сторінку:
Пролог

 

Великий сигнальний дзвін біля надбрамної вежі замовчав надто різко. Ще хвилину тому його надсадний тривожний гул розтікався в повітрі важкими хвилями, але тепер бронзовий велетень, видавши на прощання півстон-напівскрегіт, ніби онімів. Можливо, хтось із загарбників дістався дзвонаря. Можливо, дзвонар сам покинув вежу, і кочівникам, що сп'яніли від стрімкої перемоги, залишилося лише перерубати трос, який зрушував ударник. А може, чужинці просто знесли масивні колоди опори дзвіниці разом із дзвоном. Йорунн не знала.

Густий чорний дим відокремив від неї нижній ярус міста непроникною стіною. Зрозуміти, що саме відбувається біля воріт, стало неможливо. Все, що дівчина встигла помітити, кинувши погляд через плече, — язики полум'я, що танцювали на дахах, і криваво-червоний диск сонця, який повільно підіймався над горизонтом. Видовище було настільки моторошним і вражаючим, що Йорунн затнулася о нерівний край бруківки й зменшила крок, намагаючись усвідомити: це не сон, це реальність.

Ненависть — їдка, наче отрута, — розлилася по тілу і тараном ударила у скроні. Азарт битви ще вирував у крові, дихання, що збилося під час недавньої сутички, так і не повернулося до норми. Зі зброї при Йорунн залишився лише короткий меч, лук вона власноруч розколола об каміння, коли зрозуміла, що стріли скінчилися, а знайти нові вона не встигає.

— Пані! — гукнули її. — Час. Вони надто близько. Ми повинні рухатись, якщо хочемо врятувати свої шкури.

Йорунн кивнула і змусила себе розтиснути зведені судомою пальці. Бій не закінчено, загони кочівників уже проникли на верхні вулиці. Вона не в безпеці, їй треба залишатися зібраною та уважною, щоб дістатися стайні, а потім — вислизнути за стіни охопленого полум'ям міста.

Її міста.

Йорунн зчепила зуби й квапливо витерла об одяг вологу від чужої крові та власного поту долоню. Вона — дочка правителя, сестра правителя, тепер вона сама — правителька. Вона не здасться. Вона вибереться звідси живою, знайде безпечне місце, збере сили й одного разу повернеться з перемогою. Вона обов'язково має знайти спосіб, як повернутися з перемогою.

Інакше все це було дарма.

До невеликого загону докотився глухий гуркіт і тріск, а потім одразу кілька будинків осіли безформними купами битого каменю та потрощеного дерева, піднявши в повітря хмари іскор, диму та пилу.

Йорунн заплющила очі, приборкуючи лють і розпач, потім махнула рукою:

— Ідемо.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 121
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Темний шлях, Анні Кос», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Темний шлях, Анні Кос"