Книги Українською Мовою » 💙 Містика/Жахи » Ліс втрачених душ, Дмитро Євтушенко 📚 - Українською

Читати книгу - "Ліс втрачених душ, Дмитро Євтушенко"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Ліс втрачених душ" автора Дмитро Євтушенко. Жанр книги: 💙 Містика/Жахи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 106 107 108 ... 150
Перейти на сторінку:

— Може, він не увімкнений?! — звернувся Степан до друзів, які також підійшли. Після чого поліз за стіл, щоб перевірити розетку.

— Чи хтось просто вимкнув монітор! — Андрій натиснув на непомітну, на перший погляд, сенсорну кнопку. В наступну ж секунду екран загорівся. — Хтось дуже поспішав та нервував… Навіть екран вимкнув.

— Ну що ж… Подивимося, що тут є…

Не довго думаючи, Степан пішов вже по знайомому шляху тек. І знайшов потрібну теку з назвою «Ата». Всередині, як і на інших комп’ютерах, були дані про всіх піддослідних. Про сотні підлітків, яких відбирали для тестування нового приладу.

Оглянувши деякі досьє, Степан звернув увагу на те, що всі підлітки мали середню успішність в школі. У них майже не було друзів в реальності. А весь вільний час ці підлітки проводили за комп'ютером. У декого за тиждень набігало до п’ятдесяти годин в іграх. Вони всі були одинаками.

В іншій теці були медичні дані цих піддослідних. Детектив навіть уявити не міг, як їм вдалося отримати всю цю інформацію з різних лікарень по всій Україні.

Одна з тек мала назву «Занурення», і це дуже зацікавило Степана. Він пам’ятав назву цієї гри для віртуальної реальності. Зазирнувши всередину, він розчарувався. Там були звичайні файли, які використовуються для ігор, і в яких Степан нічого не розумів, як і його друзі.

Нарешті він дійшов до теки креслень, яка була завалена різними малюнками, частина з яких мали пояснення. Він клікнув на останній створений файл.

Це була схема того самого приладу, який він знаходив у зниклих підлітків. Креслення малювалися у розрізі, тож нарешті була можливість дізнатися, що знаходиться всередині.

Перша відмінність полягала у usb-роз’ємі. Замість чотирьох стандартних контактів, він мав тридцять два, товщиною з людську волосину. Всі вони під’єднувалися до мікросхеми.

— Дивися, — показав Андрій пальцем саме на мікросхему, — «Sine dolore, sine anima!», ті ж самі слова.

З іншої сторони до мікросхеми під’єднувався дріт, всередині якого навпереміш були укладені оптоволоконні кабелі та трубки з якоюсь рідиною під назвою «vita».

— Життя, — пояснив Андрій.

Всі ці трубки та кабелі закінчувалися якимось незрозумілим датчиком. Степан лише міг припустити, що цей датчик якось сканував кров чи відбирав проби. Після чого запускав в організм цю саму рідину «vita», тим самим підсаджуючи підлітків на гру та прилад віртуальної реальності.

Сам же датчик знаходився всередині найзвичайнісінької голки, яку використовують у лікарнях, щоб ввести ліки, чи взяти кров з вени.

— Я все одно не розумію, як воно працює… — Степан був розчарований побаченим. Дуже не вистачало Захара, який зміг би все пояснити.

— Схоже, вони створили якусь синтетичну речовину, що впорскується в організм, — припустив Андрій.

— Ага, а ще вони сканують кров, чи щось типу того, — трохи іронічно відповів Степан. Бо ці слова журналіста, взагалі нічого не прояснили.

— А у когось є флешка чи може кабель для зарядки, щоб скинути все це на телефон? — Катя стояла біля першого комп’ютера, намагаючись трохи більше дізнатися про експеримент, в якому сама брала участь.

— Ні, — помотав головою Степан.

— Зараз гляну, — Андрій поліз в свою сумку-бананку.

Саме в цей момент — усі разом — вимкнулися комп’ютери. Катя, яка тримала в руках мишку, кілька разів нею поворушила. Нічого не змінилося, екран не загорівся. І зник ледь помітний гул вентиляторів, які крутилися в системних блоках.

Ні Андрій, ні Катя не встигли відреагувати, як Степан вихопив зброю і направив її на вхідні двері. Там нікого не було.

— Що таке? — трохи налякано запитала дівчина.

— Ш-ш-ш… — детектив не хотів, щоб його застали зненацька, тож він прислуховувався. Жодних кроків чи інших звуків не було. — Все це дуже підозріло. За нами точно хтось слідкує! — він обводив поглядом стелю та кути кімнати. Жодних ознак камер.

— Думаєш, тут десь камери? — журналіст помітив, куди дивився його товариш.

— Якось дивно співпав час, щоб вимкнулися комп’ютери... — ще простоявши хвилину в повній тиші, він скомандував: — Гаразд, ходімо далі!

Визирнувши у коридор і нікого не побачивши, Степан одразу пішов до наступних дверей, тримаючи пістолет перед собою.

Обережно штовхнувши двері, детектив зробив один крок в кімнату, після чого стрибнув всередину і швидко освітив ліхтариком всі стіни. Всередині нікого не було.

— Заходьте! — на секунду визирнув і повернувся в кімнату.

Зайшовши всередину, Катя та Андрій побачили кілька високих стелажів, майже під саму стелю. Всі вони були забиті великими коробками. Вільне місце було лише навпроти вікна.

— Що там? — не втрималася від питання Катя, побачивши, як Степан спускає одну з коробок на підлогу.

— Зараз дізнаємося!

— Хоч би не органи… — скривилася вона.

— Які ще органи? — не зрозумів Степан.

— Які були в банках в одній з кімнат, — досить спокійно відповів Андрій, очікуючи, коли відкриють коробку.

— Там були чиїсь органи? — детектив був трохи ошелешений почутим.

— Ти що, не бачив? — здивувався Андрій, і одразу ж згадав: — Точно, ти натикався на нас… В одній з кімнат були законсервовані органи. Може, їх вивчали… Сподіваюся на це… — журналісту тільки зараз спало на думку, що якісь з органів могли дістати із жертв.

— До-о-обре… — трохи протягнуто відповів Степан, не знаючи, як саме реагувати на такі новини.

Нарешті він відкрив коробку, діставши з неї ще одну, трохи меншу. По розміру вона була трохи більша за коробку з-під планшета. За нею він витягнув ще одну, і ще одну. Кожен отримав по коробці.

— Варто було здогадатися… — першим відкрив Андрій. Всередині був пристрій для віртуальної реальності: дріт з голкою та usb-роз’ємом.

— У мене теж саме, — Катя обережно підняла пристрій, тримаючи його двома пальцями.

— І у мене! — Степан кинув на підлогу прилад і дістав іншу велику коробку зі стелажа. Всередині були ті ж самі прилади віртуальної реальності.

1 ... 106 107 108 ... 150
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ліс втрачених душ, Дмитро Євтушенко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ліс втрачених душ, Дмитро Євтушенко"