Книги Українською Мовою » 💛 Публіцистика » Прорив. Корумпована демократія, держава-вигнанка Росія і найбагатша, найбільш руйнівна промисловість на земній кулі, Рейчел Меддоу 📚 - Українською

Читати книгу - "Прорив. Корумпована демократія, держава-вигнанка Росія і найбагатша, найбільш руйнівна промисловість на земній кулі, Рейчел Меддоу"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Прорив. Корумпована демократія, держава-вигнанка Росія і найбагатша, найбільш руйнівна промисловість на земній кулі" автора Рейчел Меддоу. Жанр книги: 💛 Публіцистика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 128 129 130 ... 134
Перейти на сторінку:
ОГС 2018 року «The Past and Future Seismic Hazard in Oklahoma», а також професійне роз’яснення геології Оклахоми.

Осердям цього і наступних розділів про техногенну сейсмічність насправді є попередник Волтера в ОГС, Остін Голланд (Austin Holland). Голланд, на численні прохання, зробив чимало публічних заяв щодо «рою землетрусів», який переслідував Оклахому упродовж усього часу, поки Голланд обіймав свою посаду. Але незамінним є джерело того, що він бачив, думав і відчував у той час, — надані під присягою свідчення від 11 жовтня 2017 року у справі Дженніфер Лін Купер проти «Нью домініон», «Спесс ойл компані» і Джон Доу 1—25. Це було шість з половиною годин показань під присягою у справі про землетрус у Праг, штат Оклахома, в 2011 році. Голланд того дня надав всебічні й вичерпні показання. Розповів не лише про вивчення сейсмічності, а й свої історію і мотивацію, а також досвід і відчуття у часи роботи в Оклахомі — усе під присягою. Тут розкривається справжній державний службовець, якому випало боротися з великою проблемою, і чудовий, відданий науковець, якого кинули в смертельне лігво політики. Саме на цих свідченнях ґрунтується мій портрет Голланда. Якщо маєте час, то варто прочитати весь документ. Знайти його можна зокрема за адресою: www.news9.com/story/36778039/new-details-revealed-in-state-earthquake-hearings.

Інформацію про подорожі Обрі Макклендона, його зарплатню, бонуси, пільги тощо було взято з його трудового договору, детально наведеного в «Chesapeake Energy’s Definitive Proxy Statement» 2010 року, із судових позовів 2012 року, поданих колишньою співробітницею Деброю Боггс (Debra Boggs) «в індивідуальному порядку від імені решти осіб, що опинилися в аналогічній ситуації» проти «Чесапік енерджі» і Макклендона, а також з репортажів для «Рейтерс» Джона Щиффа (John Schiff), Анни Драйвер (Anna Driver) і Браяна Ґроу (Brian Grow).

За опис шкідливих наслідків процесу гідророзриву, про які ви можете дізнатися на сторінках цієї книжки, я у великому боргу перед Мішелем Бамбергером (Michelle Bamberger) (ветеринаром) і Робертом Е. Освальдом (Robert E. Oswald) (професором молекулярної медицини) за їхнє дослідження «Impacts of Gas Drilling on Human and Animal Health» і наступну за ним книжку «The Real Cost of Fracking: How America’s Shale Gas Boom Is Threatening Our Families, Pets, and Food».

Як розгорталися події навколо смертельно отруєних корів, найкраще за все висвітлювали Вікі Велборн (Vickie Welborn) і Келсі Маккінні (Kelsey McKinney) в «Шревепорт таймс». DeSmog-Blog — ще один завзятий збирач воєдино ниточок різних недопрацювань у техніці безпеки при видобутку нафти й газу, зокрема розливу 2010 року в окрузі Лайкомінг, штат Пенсільванія. Деталі цього лайкомінзького розливу також викладені в документі про врегулювання, оприлюдненому 18 липня 2013 року Агентством з охорони довкілля і Міністерством юстиції.

Окрім матеріалів книжки Рассела Ґолда (Russell Gold) «Boom», мені також дуже допомогла його глибока публікація на сторінках «Волл-стріт джорнал» в 2014 році «Energy Boom Puts Wells in America’s Backyards». Ґолд і його колеги підтвердили факт, що того року, за його словами, «15,3 мільйона американців жили на відстані в одну милю від свердловини, пробуреній, починаючи з 2000 року. Це більше за кількість мешканців Мічигану або Нью-Йорка».

Матеріал Джорджа П. Мітчелла (George P. Mitchell) у співавторстві з Майклом Р. Блумбергом (Michael R. Bloomberg), надрукований у «Вашингтон пост» 23 серпня 2012 року.

Визнання того, що ще 1967 року Інженерний корпус США і Геологічна служба США визначили, що «значні сейсмічні коливання в околицях Денвера, штат Колорадо» були викликані «глибоким захороненням небезпечних відходів в Арсеналі Скелястих гір» було поховане на сторінці 9 звіту Агентства з охорони довкілля (завбільшки у 81 сторінку) «Technical Program Overview: Underground Injection Control Regulations», надрукованому в грудні 2002 року.

З повним текстом заяви ОГС про низку землетрусів у Праг 2011 року, розісланого 22 березня 2013 року, можна ознайомитися на вебсайті служби: ogs.ou.edu/earthquakes/OGS_PragueStatement201303.pdf.

Розділ 13

В «Атлантик» міситься чудовий фоторепортаж про будівництво «Сочі Олімпік», а стенограма зустрічі Путіна з Тіллерсоном є у доступі на archive.premier.gov.ru. Цю зустріч також детально описав Стів Колл у «Private Empire». Тогочасні репортажі Ендрю Крамера (Andrew Kramer) з «Нью-Йорк таймс» і Дуґласа Бусвайна (Douglas Busvine) із «Рейтера» передали контекст й атмосферу зустрічей в Сочі. Ситуацію в «ЕкксонМобіл» влітку 2011-го, як її сприймала і як про неї розповідала сама компанія, можна відстежити за тогочасними прес-релізами, доступними на корпоративному вебсайті. Я дуже високо оцінила нейтральний погляд на російську нафтогазову індустрію Юлії Ґрама (Yulia Grama) з факультету дипломатії Національного університету Ченчі, Тайвань, зокрема опубліковану в «Інтернешнл джорнал оф енерджі економікс енд полісі» розвідку «The Analysis of Russian Oil and Gas Reserves».

Конні Брук (Connie Bruck) із «Нью-Йоркера» опублікувала кілька неперевершених репортажів про небезпечний московський слалом Боба Дадлі з ВР і російську газонафтову галузь.

Розділ 14 і розділ 15

Нижче наведено ключові джерела інформації про те, хто такий Іґор Сєчін і чим він дихає: його біографія на сайті Rosneft.com; згадувана «Putin’s Kleptocracy» Карен Давіша; «Factbox: Russia’s Energy Tsar: Who Is Igor Sechin?», «Рейтер», червень 2010; «Igor Sechin: Rosneft’s Kremlin Hard Man Comes out of the Shadows», «Гардіан», жовтень 2012-го; американська дипломатична депеша 2008 року «Russia: Bringing Sechin into Focus»; «Oil Boyar», «Економіст», грудень 2016-го; матеріал 2017 року Декстера Філкінса (Dexter Filkins) у «Нью-Йоркері»; книжка Міхаіла Зиґаря 2016 року «Вся кремльовская рать: краткая история России» («All the Kremlin’s Men: Inside the Court of Vladimir Putin»); і яскрава розповідь Алека Лухна (Alec Luhn) у лютневому номері «Вокс» за 2017 «The ‘Darth Vader’ of Russia: Meet Igor Sechin, Putin’s Right-Hand Man».

Середні дані про прибутки допомогосподарств у різних країнах отримані з оприлюдненого 2013 року дослідження Інституту Геллапа. Поряд із сучасними статистичними даними, загальні риси й особливості початків путінської стратегії й тактики для просування геополітичних цілей детально викладені у «Всєй кремльовской раті» Зиґаря, «Putin’s Kleptocracy» Карен Давіша, доповіді сенатора Кардіна «Putin’s Asymmetric Assault on Democracy in Russia and Europe: Implications for U.S. National Security», а також статтях і лекціях колишнього співробітника Міністерства енергетики США Леонарда Кобурна. «Путін і «Газпром»: нєзавісімий експертний отчьот» Боріса Нємцова і Владіміра Мілова, — переконливий звіт того, як на ранніх стадіях проглядалися наслідки використання Путіним «Газпрому» з державною метою. І за опис нафтогазового російського ландшафту в 2012 році я зобов’язана Тейну Густафсону (Thane Gustafson) за його книжку «Wheel of Fortune» і різноманітні (і завжди цікаві й інформативні) публічні виступи й лекції.

1 ... 128 129 130 ... 134
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Прорив. Корумпована демократія, держава-вигнанка Росія і найбагатша, найбільш руйнівна промисловість на земній кулі, Рейчел Меддоу», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Прорив. Корумпована демократія, держава-вигнанка Росія і найбагатша, найбільш руйнівна промисловість на земній кулі, Рейчел Меддоу» жанру - 💛 Публіцистика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Прорив. Корумпована демократія, держава-вигнанка Росія і найбагатша, найбільш руйнівна промисловість на земній кулі, Рейчел Меддоу"