Книги Українською Мовою » 💛 Публіцистика » Прорив. Корумпована демократія, держава-вигнанка Росія і найбагатша, найбільш руйнівна промисловість на земній кулі, Рейчел Меддоу 📚 - Українською

Читати книгу - "Прорив. Корумпована демократія, держава-вигнанка Росія і найбагатша, найбільш руйнівна промисловість на земній кулі, Рейчел Меддоу"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Прорив. Корумпована демократія, держава-вигнанка Росія і найбагатша, найбільш руйнівна промисловість на земній кулі" автора Рейчел Меддоу. Жанр книги: 💛 Публіцистика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 130 131 132 ... 134
Перейти на сторінку:
з Фірташем випливають у речових доказах, наведених у різних цивільних позовах Тимошенко, так само, як і співробітників CMZ LLC.

Продажна діяльність «Скадден, Арпс, Слейт, Мігер енд Флом» викладена в угоді, досягнутій між фірмою і відділом безпеки Міністерства юстиції США у січні 2019 року. Коли ця книжка готувалася до друку, на розгляд надійшла нова кримінальна справа на колишнього адвоката «Скадден» Грега Крейда (Greg Craig).

У змалюванні фінальних сцен Революції Гідності на Майдані, скидання Януковича і негайних наслідків цих подій мені дуже прислужилася книжка Стівена Лі Меєрса (Lee Myers) «The New Tsar: The Rise and Reign of Vladimir Putin, and by staff of the National Security Council at the Obama White House» (2015). Для розуміння надій і сподівань дуже помічним джерелом став документальний фільм «Зима у вогні: боротьба України за свободу» режисера Євгена Афінеєвського (доступний на «Нетфлікс»).

Невдовзі після втечі путінської маріонетки до надійного сховку в Росії «Гардіан» надрукувала фото і текстовий опис президентського палацу Януковича. Це незабутньо.

Якщо хочете трошки більше дізнатися про ставлення Рекса Тіллерсона до Путіна, ознайомтеся з його виступом в Університеті Техасу 9 лютого 2016 року. Я отримала доступ до нього за адресою: www.dallasnews.com/business/business/2016/12/13/exxon-ceo-rex-tillerson-words-favorite-ut-prof-became-engineer.

Розділ 20

У розумінні траєкторії і глибини падіння Обрі Макклендона і «Чесапіку» мені стали в особливій нагоді «The Boom» авторства Русланда Голда (Rusland Gold), репортажі для CNN Моріна Фарелла (Maureen Farrell) і для «Форбс» Кристофера Хелмана (Christopher Helman), а також позов «Боггз». Для багатьох, зокрема і для Міністерства юстиції, одкровенням став звіт Абрахма Лустгартена (Abrahm Lustgarten) про заборгованість «Чесапіку» землевласникам на сторінках «ПроПубліка» і «Дейлі біст» в 2014-му.

Джерелом подробиць історії Гарольда Хамма, його особистої філософії і цінностей загалом стали «Q&A with Harold Hamm» авторства Адама Вілмота (Adam Wilmoth) («Оклахоман», червень 2007); «Last American Wildcatter» пера Натна Варді (Nathan Vardi) в «Форбс» за січень 2009 року; «Birth of a Wildcatter—How Harold Hamm Got His Start» з перших вуст особисто Хамма («Форбс», грудень 2012); матеріал Джоша Харкінсона (Josh Harkinson) в грудневому номері «Мазер Джонс», «Who Fracked Mitt Romney?» (2012); заяви самого Хамма, зроблені під час численних виступів у розмовних бізнес-програмах по кабельному телебаченню; його поодинокі свідчення від імені нафтогазової промисловості перед Конгресом. Але особлива подяка за олюднення Хамма Майку Кантреллу (Mike Cantrell) з Оклахома-Сіті.

Спасибі Джеймсу Макферсону (James MacPherson) з «Ассошіейтед пресс» за його репортажі про радіоактивні нафтові фільтри, розкидані повсюдно в Північній Дакоті.

Розділ 21

Дані про стан економіки Оклахоми, а також про припливи і відпливи її податкових надходжень, беруться із щомісячних звітів скарбниці штату, включно з бюлетенем «Oklahoma Economic Report». Низка організацій — лівих, правих, центристських — відстежувала прибутки від нафти й газу й витрати на освіту та інші потреби штату в Оклахомі. Джерелами інформації про політику й бюджетування Оклахоми в зазначений період стали Інститут політики Оклахоми й особливо його засновник Дейв Блатт (Dave Blatt). Мені також стали в нагоді дослідження 2014 і 2017 років — «Oklahoma’s Oil and Natural Gas Industry: Economic Impact and Jobs Report», — проведені Радою з енергетичних ресурсів Оклахоми спільно з Інститутом економічних досліджень і політики Стівена С. Ейджі в Оклахома-Сіті, і доповідь 2018 року «Aligning Oklahoma’s Tax Code with Our 21st Century Economy» Академії Оклахоми з державних цілей. Національна асоціація освіти проводить величезну роботу зі збору даних про шкільні витрати і чисельність учнів у кожному штаті по всій країні, опублікованих у «Ренкінгс енд естімейтс».

«The National Conference of State Legislatures», «RegionTrack» і «Headwaters Economics» — усі вони зібрали статистику про податкові надходження від нафти й газу й витрати штату Оклахома у контексті інших великих нафтовидобувних штатів. «Оклахомець» (і його цифровий підрозділ «NewsOK».com) і Метт Троттер (Matt Trotter) на Суспільному радіо Тусла широко висвітлювали боротьбу за бюджет 2014 року як всередині, так і за межами законодавчих зборів штату Оклахома. Дякую багаторічному працівникові законодавчих органів, депутату штату і в 2014 році кандидату на пост губернатора Джо Дорману (Joe Dorman), який знайшов час пояснити тонкощі державного управління, яке практикувалося в Оклахома-Сіті наприкінці ХІХ — початку ХХ століття. Дорман був найбільш досвідченим парламентарієм у законодавчому органі штату, допоки не втратив своєї місце з огляду на те, що збіг термін повноважень, що дуже добре для наклейок на бампер, але досить недалекосяжно в плані державного законодавства, яке стерло інститут наступництва і спроможність законодавчих органів штату щось вирішувати (те саме стосується й усіх інших штатів, які йдуть цією ж стежкою). І ще раз дякую Майку Кантреллу за його тверезий погляд на різні й різноманітні виборчі округи під час формування політики в Оклахомі.

Національна служба погоди має зведення новин і подробиць про найбільші торнадо в Оклахомі за адресою: www.weather.gov/oun/tornadodata-ok.

Розділ 22 і розділ 23

Стенограма висловлювань Путіна з нагоди початку буріння «ЕкксонМобіл–Роснєфть» у Карському морі, так само, як і фото, є у вільному доступі на офіційному сайті президента Російської Федерації: en.kremlin.ru. Ви також можете переглянути на RT запис трансляції відеозв’язку за посиланням: www.youtube.com/watch?v=AIi_14i8ACA. Слова Гленна Воллера (Glenn Waller) цитувалися в репортажі «Рейтер», а тоді пізніше в «Австраліан файненшнл рев’ю», в країні проживання Воллера.

Про опитування «Левада-центру» щодо популярності Путіна після анексії Криму в матеріалі на замовлення «Вашингтон пост» розповіли Сем Грін (Sam Greene), соціолог із Королівського коледжу в Лондоні, і Грем Робертсон (Graeme Robertson), політолог з Університету Північної Кароліни в Чапер-Хілле. Вони також майстерно розкрили причини, які викликали зростання популярності Путіна в Росії після анексії Криму.

Було безліч чудових репортажів і аналізів щодо причин путінського путчу в Криму й на Сході України, а також описів власне операції. Серед найбільш помічних для розуміння тогочасних думок Путіна джерел були «New Tsar» авторства Меєрса і «Вся кремльовская рать» Зиґаря; матеріал Юлії Йоффе (Julia Ioffe) «What Putin Really Wants» в «Атлантік» (2018), статті Владіміра Сорокіна «Let the Past Collapse on Time!» в «Нью-Йорк рев’ю оф букс» у травні 2014 року і Дмітрія Треніна, директора Московського центру Карнегі «Russia’s Breakout from the Post–Cold War System: The Drivers of Putin’s Course» (грудень 2014).

Не бракувало хороших репортажів і в Україні з місця подій, але слід наголосити ще раз: для розуміння позицій російської сторони вкрай важливе розслідування, очолюване Борісом Нємцовим. Саме команда Нємцова розкопала історію «Вантажу 200».

1 ... 130 131 132 ... 134
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Прорив. Корумпована демократія, держава-вигнанка Росія і найбагатша, найбільш руйнівна промисловість на земній кулі, Рейчел Меддоу», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Прорив. Корумпована демократія, держава-вигнанка Росія і найбагатша, найбільш руйнівна промисловість на земній кулі, Рейчел Меддоу» жанру - 💛 Публіцистика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Прорив. Корумпована демократія, держава-вигнанка Росія і найбагатша, найбільш руйнівна промисловість на земній кулі, Рейчел Меддоу"