Книги Українською Мовою » 💛 Публіцистика » Єлюди. Теплі історії з Майдану 📚 - Українською

Читати книгу - "Єлюди. Теплі історії з Майдану"

311
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Єлюди. Теплі історії з Майдану" автора Крістіна Бердінських. Жанр книги: 💛 Публіцистика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 26 27 28 ... 45
Перейти на сторінку:
class="book">Вадим мріє про відродження українського конярства. У майбутньому також хотів би завозити французьких першеронів і бельгійських ареденнів з Європи й розводити їх в Україні. «Це дуже сильні коні», – пояснює він. Вирощувати й утримувати коней йому допомагають мати, дружина, два сини й друг. У свою мрію він поки більше вкладає коштів, ніж заробляє на продажі коней.

Попросила розповісти про конкретних коней, які були в нього раніше, або є тепер. Ваговий рекордсмен – кобила Тетяна, 950 кг ваги. А улюбленець – жеребець Ярослав. Лоша потрапило до рук Вадима у місячному віці. «Він був замучений і нещасний. Я його із соскою виходив і виростив», – розповідає він. До речі, Ярослав народився 24 серпня, на День незалежності України. У цього коня величезна фізична сила. «Він робить усе. Не вміє лишень віджиматися від підлоги й качати прес», – жартує Вадим і додає, що за жодних обставин і навіть за величезні кошти не продасть улюбленця Ярослава.

Ярослав. У 2014 році йому виповниться 4 роки

Мая i Вiка, народились у березнi 2013-го

18 лютого 2014

Довго думала, писати сьогодні щось на «Єлюди» чи ні. Вирішила написати. Пізніше поясню, чому. Спочатку прочитайте розповідь про 30-річну Віку, фотографа-фрілансера. Кілька тижнів тому вона зробила чудовий фотопроект про медиків Майдану. Фото й розповідь про кожну людину. «На Майдані серед медиків немає жодної субординації, амбіцій. Вони прийшли тому, що не можуть інакше», – пояснює Віка. Дівчина часто носили ліки в медпункти й вирішила, що може також розповісти про цих чудових людей. Фотограф побувала в усіх медпунктах Майдану, де чергують медики з різних регіонів, різного віку, з вищою освітою чи студенти. Не всі погоджувалися на інтерв’ю. Деякі лікарі говорили швидко, на зйомку портрету давали мало часу. Це тому, що вони постійно зайняті своїми пацієнтами з Майдану. Подивіться, будь ласка, на фото Віки. Сьогодні у центрі медичні волонтери знову роблять дуже важку й надзвичайно важливу роботу. Низький їм уклін.

Віка разом із чоловіком кілька годин тому понесла нову порцію ліків на Майдан. У майбутньому вона мріє створити власний соціальний проект, в якому б могла розповідати про тих, хто потребує допомоги. Дітей-сиріт, хворих і т.д. Я пишу все це саме сьогодні, тому що зараз на Майдані стільки прекрасних, сміливих і відданих своїй справі людей. Волонтери, медики, звичайні люди. Цих людей не перемогти!

Фото лікарів – Віки Ясинської

19 лютого 2014

Сьогодні на Майдані я розгубилася. Не знала, до кого підійти. Усі чимось зайняті! Хтось приймає ліки, хтось збирає бруківку, хтось передає воду. А ще – приходять тисячі людей із величезними пакетами їжі, теплими речами, шинами. Їдуть з усіх частин Києва. Ну і нехай не працює метро! Когось це може зупинити? Судячи з Майдану – нікого.

А потім побачила цю жінку з пирогами. Каже, що більшість уже роздала. Це пенсіонерка Людмила, киянка, у минулому – бухгалтер. Учора вона спекла величезний пиріг із домашнім повидлом. Повидло з груш і яблук, зібраних на дачі. Людмила давно носить пироги на Майдан. Найчастіше – з капустою чи м’ясом. «Хлопцям подобається», – розповідає жінка.

Для неї Майдан розпочався 21 листопада. У цей вечір вона вийшла вперше. Постояла й побачила, що людей не так багато, як би хотілося. Тому Людмила пішла до станції метро Хрещатик. Ще вдома жінка намалювала плакат «Усі на Майдан». Стояла з ним на виході з метро кілька годин.

Від того часу жінка щоденно на Майдані. Так само, як і її чоловік. Він часто залишається на нічні чергування. «Ми вже немолоді люди, але бачу, що ще доведеться повоювати», – каже вона і додає, що нічого вже не боїться.

20 лютого 2014

Юля. Навчається

1 ... 26 27 28 ... 45
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Єлюди. Теплі історії з Майдану», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Єлюди. Теплі історії з Майдану"