Книги Українською Мовою » 💙 Бізнес-книги » Думай як мільйонер 📚 - Українською

Читати книгу - "Думай як мільйонер"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Думай як мільйонер" автора Харв Т. Екер. Жанр книги: 💙 Бізнес-книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 34 35 36 ... 45
Перейти на сторінку:
цей звіт. Знову-таки, згідно із законом зосередження, те, що ви відстежуєте, зростатиме.

3. Найміть успішного фахівця з фінансового планування, який співпрацює з відомою, шанованою компанією. Знову-таки, найкращий спосіб знайти такого фахівця – рекомендації друзів та знайомих.

Спеціальний бонус: зайдіть на веб-сайт www.millionairemindbook.com і натисніть на «БЕЗКОШТОВНІ КНИЖКОВІ БОНУСИ», щоб безкоштовно завантажити «облікову відомість капіталу».

Урок достатку № 14 Багаті люди вміють добре розпоряджатися своїми грошима. Бідні люди вміють погано розпоряджатися своїми грошима.

Томас Стенлі у своєму бестселері «Мільйонер по сусідству» вивчав мільйонерів у всій Північній Америці, повідомивши про те, хто вони і як здобули свої статки. Його результати можна підсумувати одним коротким реченням: «Багаті люди вміють добре розпоряджатися своїми грошима». Вони добре це роблять. Бідні роблять це погано.

Заможні люди не розумніші за бідних – вони просто мають інші, позитивніші фінансові звички. Як ми говорили в першій частині цієї книжки, такі звички здебільшого ґрунтуються на попередньому програмуванні. Тож, по-перше, якщо ви не вмієте належно розпоряджатися своїми грошима, ви, імовірно, запрограмовані на це. По-друге, є неабиякий шанс, що ви просто не знаєте, як легко й ефективно це робити. Не знаю, як ви, але, коли я вчився у школі, курсу з розпоряджання фінансами нам не пропонували. Замість того ми вчили війну 1812 року – авжеж, ці знання щодня стають мені у пригоді.

Може, це не найгламурніша тема, але йдеться ось про що: найбільша відмінність між фінансовим успіхом і невдачею полягає в тому, як ви розпоряджаєтеся своїми грошима. Усе просто: щоб опанувати гроші, ними потрібно розпоряджатися.

Бідні люди або роблять це погано, або взагалі уникають теми грошей. Багатьом узагалі не подобається розпоряджатися грошима – вони кажуть, що, по-перше, це обмежує свободу, а по-друге, вони не мають стільки грошей.

Щодо першого виправдання. Розпоряджання грошима не обмежує вашої свободи, а навпаки, веде до неї. Розпоряджання грошима дає змогу нарешті досягти фінансової свободи, щоб більше не мати потреби працювати. Як на мене, це справжня свобода.

Щодо тих, хто вдається до аргументу «Я не маю стільки грошей, щоб ними розпоряджатися», скажу, що вони дивляться в телескоп не з того кінця. Вони радше скажуть: «Коли матиму чимало грошей, я ними розпоряджатимусь», – хоч реальність така, що «коли почну розпоряджатимусь грошима, матиму їх чимало».

Кажучи «я почну розпоряджатися грошима, щойно розбагатію», вони нагадують людину із зайвою вагою, яка говорить: «Почну тренуватися й сяду на дієту, щойно скину двадцять фунтів». Якщо поставити візок перед конем, це не приведе нікуди… хіба що назад! Спочатку потрібно дати раду грошам, які у вас уже є, і тоді у вас стане більше грошей, яким потрібно давати раду.

На семінарі-інтенсиві «Думай як мільйонер» я розповідаю історію, яка вражає більшість слухачів. Уявіть, що ви йдете вулицею з п’ятирічною дитиною. Підходите до крамнички з морозивом, заходите всередину. Купуєте дитині кульку морозива у вафельному ріжку, бо паперових стаканців у них немає. А коли виходите, помічаєте, що ріжок у дитячих ручках починає тремтіти, а тоді несподівано – хлюп. Морозиво випадає з ріжка на дорогу.

Дитина починає плакати. Тож ви повертаєтеся до крамниці, і коли вже збираєтеся замовити те саме вдруге, дитина помічає яскравий плакат з трьома кульками в ріжку. Показує на плакат і захоплено кричить: «Я хочу ось це!»

От у чому запитання. Чи купите ви як добра, любляча, щедра людина дитині потрійне морозиво? Вашою первинною реакцією може бути «звісно». Однак якщо поміркувати над цим запитанням трохи ґрунтовніше, більшість учасників семінару відповідають «ні». Бо навіщо вести дитину до невдачі? Вона не змогла впоратися з однією кулькою, як їй вдасться втримати три?

Це справедливо і для вас із Всесвітом. Ми живемо в доброму й люблячому Всесвіті згідно з правилом: «Доки не покажеш, що можеш впоратися з тим, що вже маєш, більшого не отримаєш!»

ПРИНЦИП ДОСТАТКУ:

Доки не покажеш, що можеш впоратися з тим, що вже маєш, більшого не отримаєш!

Ви маєте набути звичок і вмінь розпоряджатися невеликою сумою грошей, перш ніж зможете володіти великою сумою. Пам’ятайте, ми залежимо від наших звичок, а отже, звичка розпоряджатися грошима важливіша, ніж кількість цих грошей.

ПРИНЦИП ДОСТАТКУ:

Звичка розпоряджатися грошима важливіша, ніж кількість цих грошей.

Тож як саме потрібно розпоряджатися грошима? На семінарі-інтенсиві «Думай як мільйонер» ми вчимо того, що багато людей уважають дивовижно простим й ефективним методом. Формат книжки не дає змоги розглянути все докладно, однак дозвольте навести вам кілька базових правил, з яких ви можете почати.

Відкрийте окремий банківський рахунок – Рахунок фінансової свободи. Кладіть на нього 10 % від кожного долара, що ви отримаєте (після сплати податків). Ці гроші можна використовувати лише на інвестиції та придбання або створення джерел пасивного прибутку. Цей рахунок призначений зробити вам золоту гуску, що відкладає золоті яйця, називані пасивним прибутком. Коли ж можна витратити ці гроші? Ніколи! Їх не витрачають, тільки інвестують. Зрештою, коли вийдете на пенсію, можете витратити прибуток від цього фонду (золоті яйця), але не основну суму. Отже, вона постійно зростатиме, і ви ніколи не збанкрутуєте.

Одна з наших учасниць, жінка на ім’я Емма, розповіла мені свою історію. Два роки тому Емма була на межі того, щоб заявити про банкрутство. Вона цього не хотіла, однак їй здавалося, що інших варіантів немає, – боргів було стільки, що вона не могла дати їм ради. Тоді Емма пішла на семінар-інтенсив «Думай як мільйонер» і дізналася про систему розпоряджання грошима. Відтак вона сказала: «Ось воно. Так я виберусь із цієї халепи!»

Як і всі учасники, Емма отримала завдання розподілити свої гроші на кількох окремих рахунках. «Чудово, – сказала вона собі, – мені нічого розподіляти!» Однак Емма хотіла спробувати, тож вирішила розподіляти на ці рахунки долар на місяць. Саме так, усього долар на місяць.

Спираючись на систему розподілення, якої ми вчили, вона поклала десять центів з того долара на свій РФС (Рахунок фінансової свободи). Перше, що спало їй на думку: «І як мені здобути фінансову свободу на десять центів на місяць?» Тож вона зобов’язалася щомісяця подвоювати той долар. Наступного місяця вона поділила вже 2 долари, третього місяця – 4 долари, тоді – 8, 16, 32, 64 долари й далі, поки на дванадцятий місяць не мала для поділу вже 2 048 доларів.

За два роки Емма почала збирати дивовижні плоди своїх зусиль. Вона змогла покласти на Рахунок фінансової свободи десять тисяч доларів! Бо звикла так добре розпоряджатися

1 ... 34 35 36 ... 45
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Думай як мільйонер», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Думай як мільйонер"