Книги Українською Мовою » 💙 Бізнес-книги » Думай як мільйонер 📚 - Українською

Читати книгу - "Думай як мільйонер"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Думай як мільйонер" автора Харв Т. Екер. Жанр книги: 💙 Бізнес-книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 35 36 37 ... 45
Перейти на сторінку:
своїми грошима, що, коли отримала премію в десять тисяч доларів, не потребувала грошей більше ні на що!

Тепер Емма не має боргів і йде до фінансової свободи. Усе тому, що вона взялася впроваджувати те, чого навчилася, навіть якщо це був лише долар на місяць.

Байдуже, чи є у вас статки, чи ви майже нічого не маєте. Важливо негайно почати розпоряджатися тим, що у вас є. Ви будете вражені, як швидко матимете більше.

Ще один учасник семінару-інтенсиву «Думай як мільйонер» спитав: «Як мені розпоряджатися своїми грошима, якщо я позичаю на життя?» Відповідь така: позичте зайвий долар і розподіліть його. Навіть якщо ви позичаєте чи знаходите лише кілька доларів на місяць, то мусите розпоряджатися цими грошима, бо тут працює не тільки «матеріальний» аспект, а ще й духовний. Щойно ви продемонструєте Всесвіту свою здатність належно розпоряджатися фінансами, почнуться грошові дива.

Крім того, що відкриєте Рахунок фінансової свободи, поставте вдома Банку фінансової свободи і щодня кладіть у неї гроші. Це можуть бути десять, п’ять чи один долар, пенні або всі монетки з кишені. Сума не важлива, важлива звичка. Секрет знову-таки в тому, щоб щодня приділяти «увагу» своїй меті отримати фінансову свободу. Подібне притягує подібне, гроші притягують більше грошей. Нехай ця проста банка стане вашим «грошовим магнітом», притягуючи дедалі більше й більше коштів і можливостей для фінансової свободи.

Певен, ви вже не раз чули пораду відкладати 10 % своїх грошей на довгострокові інвестиції, але, може, уперше почуєте про потребу створити такий самий і водночас прямо протилежний рахунок, призначений суто для «розтринькування» грошей та розваг.

Один із найбільших секретів розпоряджання грошима – баланс. З одного боку, ви хочете відкладати якомога більше грошей, щоб мати змогу інвестувати їх і заробити ще більше. З другого, ще 10 % своїх прибутків вам потрібно відкладати на рахунок «для розваг». Чому? Бо ми своєю вдачею цілісні. Не можна вплинути на одну сторону свого життя, не впливаючи на інші. Деякі люди постійно заощаджують, заощаджують, заощаджують, і якщо їхня логічна й відповідальна сторона цим задоволена, то «внутрішній дух» – ні. Зрештою, ця «грайлива» сторона скаже: «Годі з мене, я теж хочу уваги», – і саботуватиме всі результати.

З другого боку, якщо ви витрачаєте, витрачаєте, витрачаєте, то не лише ніколи не станете багатим – ваша розсудлива сторона, зрештою, створить ситуацію, у якій ви не отримуватимете насолоди від того, на що витрачаєте гроші, і почуватиметеся винними. Ця провина підсвідомо підштовхне вас до ще більших витрат як способу виразити емоції. Хоч вам тимчасово стане краще, однак невдовзі провина й сором повернуться. Це зачакловане коло, і єдиний спосіб уникнути його – навчитись ефективно розпоряджатися грошима.

Рахунок для розваг потрібно використовувати для того, щоб себе балувати – робити те, чого ви зазвичай не робите. Він для вкрай особливих випадків, як-от походу в ресторан, де ви замовите пляшку найліпшого вина чи шампанського. Або можете орендувати на день човен чи винайняти номер у розкішному готелі та провести там екстравагантну веселу ніч.

Правило цього рахунку: гроші з нього потрібно витрачати щомісяця. Саме так! Щомісяця розтринькуйте всі гроші з цього рахунку на те, що змушує вас відчути себе заможними. Наприклад, уявіть, як ви заходите в масажний центр, кидаєте на стійку всі гроші з цього рахунку, показуєте на масажистів і кажете: «Хочу масаж від вас обох. З гарячими камінцями та клятими огірками. А після масажу принесіть мені обід!»

Як я сказав – екстравагантно. Єдиний спосіб постійно дотримуватися плану заощаджень – компенсувати його планом для розваг, що винагородить нас за зусилля. Цей план також має зміцнити ваш «бральний м’яз». З ним розпоряджання грошима стає набагато веселішим. Крім рахунку для розваг і фінансової свободи, раджу вам завести ще чотири рахунки, а саме:

10 % на рахунок довгострокових заощаджень для витрат

10 % на рахунок для освіти

50 % на рахунок для ваших потреб

10 % на рахунок для віддавання.

Знову-таки, бідні люди думають, що вся справа у прибутку, вони переконані: щоб розбагатіти, потрібно заробити мільйони. І знову-таки, це повна дурня! Якщо ви розпоряджатиметеся своїми грошима за цією програмою, то можете стати фінансово незалежними з досить невеликими прибутками. Якщо ви погано розпоряджаєтеся грошима, то фінансової свободи вам не бачити навіть із величезним прибутком. Саме тому багато високооплачуваних професіоналів – лікарів, юристів, спортсменів, навіть бухгалтерів – фактично банкрути, бо йдеться не про те, що ви отримуєте, а про те, що ви з отриманим робите.

Один із наших учасників, Джон, розповів, що коли він уперше почув про систему розпоряджання грошима, то подумав: «Яка нудота! Навіщо комусь витрачати на це дорогоцінний час?» Пізніше, протягом семінару, він нарешті збагнув: якщо він хоче колись мати фінансову незалежність, краще раніше, ніж пізніше, доведеться розпоряджатися своїми грошима так само, як і багатії.

Джонові довелося навчитися цієї нової для нього звички, бо вона точно не була для нього природна. Він сказав, що це нагадало йому тренування з триборства. Плавання й велосипед йому вдавалися чудово, а от біг він ненавидів. Від нього боліли стопи, коліна та спина, після кожного тренування терпли м’язи, бракувало повітря й легені горіли щоразу, навіть якщо він біг не швидко! Джон почав боятися бігу. Однак знав: якщо він хоче стати успішним триборцем, доведеться навчитися бігати й визнати це як частину того, що потрібно для успіху. Якщо колись Джон уникав бігу, тепер він вирішив бігати щодня. За кілька місяців він почав отримувати від цього насолоду й навіть нетерпляче чекати тренувань із бігу.

Саме так з ним було й у галузі розпоряджання грошима. Спочатку кожна приділена цьому хвилина була йому ненависна, однак згодом він почав із цього тішитися. Тепер Джон чекає тієї миті, коли отримає чек і розподілить його по різних рахунках! Втіху він також отримує, спостерігаючи за тим, як його капітал зріс із нуля до понад 300 тисяч доларів і далі щодня тільки зростає.

Усе можна звести ось до чого: або ви контролюєте гроші, або гроші контролюють вас. Щоб контролювати гроші, потрібно ними розпоряджатися.

ПРИНЦИП ДОСТАТКУ:

Або ви контролюєте гроші, або гроші контролюють вас.

Мені подобається слухати, як випускники мого семінару діляться тим, наскільки впевненіше вони почуваються там, де йдеться про гроші, успіх і них самих, відколи почали належно розпоряджатися своїми фінансами. Найкраще те, що цю впевненість вони переносять в інші сфери свого життя, збагачуючи своє щастя, свої стосунки й навіть своє

1 ... 35 36 37 ... 45
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Думай як мільйонер», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Думай як мільйонер"