Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко 📚 - Українською

Читати книгу - "Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко"

347
0
26.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Подаруй мені себе" автора Ксенія Демиденко. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 44 45 46 ... 100
Перейти на сторінку:
ГЛАВА 19 НІНА


—    Здасть! Вона розумна! – ледве ворушачи язиком, але впевнено наполягав  хрещений.

—    Не-а. Не здасть! Хай і не мріє! Розмалювала цяцьку, поставила у гаражик – і нехай стоїть,- це вже тато. – Захоче – он по горОду можна покататися, там прав не треба!

—    Та здасть! Я знаю, як на Дімича наїхать,- не заспокоювався дядько Рома.

—    Прикинь, я теж знаю, як на того тхора поганючого наїхати,- тато страшенно любив, щоб його слово було останнім. Я ж стояла на балконі, зарослому виноградом, і слухала  милі дебати. Акустика в альтанці була пречудова,  та й мої два татусі не особливо ховалися, репетували на весь двір. Якби не сутінки, то цікаві мордочки сусідів можна було б розгледіти над парканами. Напилися з приводу  зустрічі, обсудили все на світі, дійшла черга і до мене, а саме вирішувалась доля мого водійського майбутнього. Якщо воно взагалі буде.  Щось я починала сумніватися. Моя інтуїція малювала невтішну картинку, як моя машинка, вся така гламурна до непристойності стоїть у гаражику й пилючкою припадає, а я її двічі на місяць ганчірочкою з мікрофібри мию і воском змащую, щоб блищала.

Кажуть, що у тверезого на умі, то у п’яного на язиці.  Отож, доки повітрям свіжим подихала, почула багато цікавого.

—    От ти мені скажи, ти її зовсім не любиш, що штовхаєш на дороги наші роздовбані, де дибіл поперед дибіла їде і дорогою не поступається? – тато перейшов на риторичні питання. Це погана прикмета.

—    Я? Не люблю? – майже репетував дядько Рома. – Та якби ти знав, як я її люблю, задавив би мене, як Дездемона Отелло! – я ледве не викрикнула: «Агов! Давив Отелло, між іншим!» Страшенно не люблю, коли факти плутають. Своєчасно згадала, що спалюсь із своєю засідкою, прикусила язика і наказала собі мовчати.

—    А наче я не бачу? Ромич, вона ж  тобі донька так само, як і мені. Вона ж на наших руках виростала, - мелодраматичний монолог від тата. Аж сльози на очі навернулися.

—    Виростала – не сперечаюсь. Виросла. Красівенна дівчина, да?  Тільки мені вона не донька. Тато – ти! – а я чомусь приготувалася до батлу «Хто більше любить Ніну?» А це вже щось новеньке.

—    Та ну не видєлуйся, я ж бачу, як ти з нею носишся. Не всі татусі з своїми доньками на такій короткій козі, як ти з нею, - тато  не ричить: «Моя донька!», це теж з нової опери, мені досі невідомої. Боковим зором відчула, що хтось  теж вийшов на балкон. Лідія Миколаївна.

—    Ніночка, ходімо до кімнати, ще прохолодно, застудишся, - майже пошепки, а сама кутається у свою улюблену в’язану кофтинку шерстяну, а мені пледик простягає. Загадкова жінка – мама дядька. Думає одне, робить інше, виходить завжди гарно.

—    Серьога, я маю тобі зізнатися. Хочеш, побий мене, але  вже не змовчу! Гризе мої нутрощі, аж роздирає, хоче видратися, то краще я випущу, - тут такі страсті, а я маю зайти до кімнати?  Показую одним кивком, що слухаю уважно діалог татусів.

—    Нічого там нового не почуєш, крім п’яного бевкотіння. Доп’ються, що біла гарячка схопить.  Чому жінки, як зустрічаються, не напиваються у зюзю? Набридли вже. Ходімо  в кімнату, воно тобі треба ту маячню сивої кобили слухати?

Я не пішла, Лідія Миколаівна теж лишилася. Слухали вдвох.

—    Давай доп’ємо оцю пляшку і ти випустиш свого черв’яка, - почули цокіт чарок і помилувалися п’ятихвилинною тишею. А далі пролунало:

—    Я закохався, Серьога! – на всю альтанку, впевнена, не лише ми з його мамою почули, але й сусіди у радіусі кілометра.

—    Давно пора! Ти ж видний мужик. Дерев насадив, хату одгрохав отакенну, а сина сам не зробиш, баба потрібна, Ромич! Отут ми залежні. Хто така? – тато непогано вміє допит влаштовувати і в  п’яному стані. Цікаво йому, бач. Ми з Лідією Миколаївною вуха нашорошили, в суцільні локатори перетворилися, нам теж цікаво.

—    Найкраща на планеті!  Хоч і менша вона за мене, але відчуваю- моя, розуміє з півслова, бачу її – душа співає, - ото як дядько вміє говорити красиво, коли вип’є. Не був би п’яним, уся ця красива репліка виглядала б так: « Як побачив її – за секунду встав!» Алкоголь завжди додає лексичний запас слів, робить вирази мовця романтичнішими.

Коли це я глип – і Танька чалапає на балкон, закутавшись у ковдрочку пухову. Стоїмо втрьох  вже, слухаємо далі.

—    Ти Таньку, я сподіваюсь, не серйозно  там тискав у винограді? Ромич, я знаю, ти бабам голови умієш крутити. Але ж Таня –донька Свєти,- з острахом у голосі випередив зізнання кума тато. Танька очі витріщила, аж злякалася.  Я думала, що за той час, поки хрещений відповів: «Зовсім здурів? Кажу ж, боявся, що гепнеться!» Таня позеленіла, як Шрек перед такою ж зеленою Фіоною.

—    Серьога, дружбан, я Ніну люблю! І це – назавжди! – випалив дядько Рома. Я краєм ока зиркнула на Лідію Миколаївну і на Таньку – незворушно обидві стоять, немов нічого й не чули.  Ладно Танька, я її давно посвятила у свої сердечні пристрасті, але  Лідія Миколаївна? Не здивована?

—    І не дивись так, дівчинко. Довго він тобою грався, як лялькою. Догрався!   - Лідія Миколаївна завжди була, як рентген: і хотів би приховати, так на знімку все проявиться.

—    Хто тут догрався? – це вже Світлана Леонідівна вийшла на балкон.

—    Ще все можна виправити, ходімо, Свєточка, заганяти  чоловіків до хати, а то вони договоряться зараз,- і дуже гучно, на весь двір гримнула у бік альтанки: - Поговорили – й досить! Ніч для того, щоб відпочивати! Рибалку завтра проспите! – рибалка –це аргумент, швидко  зібралися і в хату зайшли.

На ранок усі робили вигляд, що нічого не чули і не знають. Масова амнезія. Тато завжди після попойки пам’ятає фрагменти, хрещений – розбери його, що він там пам’ятає.   Усі зранку пішли на рибалку, нас з Танькою лишили відповідальними за сніданок.  Ми  провалялися  на диванчику до десятої години, потім підхопилися, по-бистрячку наробили бутербродів, заварили чаю з м’ятою і, перехопивши чогось смачного і доволі їстівного з провіанту Лідії Миколаївни, схопили два вєліка, що стояли  біля сарайчика, очі мозолили і чкурнули  поїздити по полю з заїздом до лісу, який був більше схожим на парк.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 44 45 46 ... 100
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко"