Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Раб. Книга 1. Чужий біль, Нідейла Нельте 📚 - Українською

Читати книгу - "Раб. Книга 1. Чужий біль, Нідейла Нельте"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Раб. Книга 1. Чужий біль" автора Нідейла Нельте. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💛 Любовна фантастика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 44 45 46 ... 99
Перейти на сторінку:
30.10.

Виходить через час у вітальню, мнеться нерішуче.

– Хочеш щось подивитися? – питаю, киваючи на сітьовик. – Дістати тобі віконце?

Знизує плечима. Да вже, власні побажання висловлювати тобі явно не давали.

– Проходь, сідай, – кажу, – не соромся.

Дістаю віконце, проходить. Сідає на підлогу за півметра від мене.

– Антере... – кличу. – Тобі зручно?

– Звичайно, пані.

– Сідай на диван.

Поглядає. Киваю з підтримкою:

– Будь ласка, не чекай, що я постійно буду тобі вказувати, де сидіти. Ніяких заборон на цей рахунок в мене нема. Добре?

Киває. Вручаю йому віртуальне вікно. Пересідає на диван.

Треба ж, тихий сімейний вечір. Знаходить якийсь легкий стереофільм, навіть посміхається. Я закидаю свої справи і милуюся. Завжди б так.

Антер

Господиня кудись збирається, знову наказала надіти щось з того, що сам вибирав. Дивні відчуття. Дивний вчора був день, неймовірний за моїми уявленнями. Сказали б мені, що таке можливо – не повірив би. Все чекав підступу, коли господиня розсміється, батогом заїде, на пульт натисне: «Що, раб, розслабився? Мріяти не шкідливо!»

Треба ж, пронесло. Нічого не вимагала, навіть з розмовами майже не приставала.

Не пам'ятаю, коли у мене останній раз про побажання питали. Кого хвилює, чи хоче раб подивитися фільм або пограти на комп'ютері? А якщо раптом дізнаються, що хочеш – будуть навпаки, знущатися і не давати, дражнити і карати.

Мій вадливий характер, звичайно, періодично дає себе знати, повідомляю панам що-небудь з того, чого б мені хотілося або куди б їм піти. Після цього зазвичай забезпечений тиждень побоїв, їхні гри з пультом і мої клятви ніколи, ніколи більше не сміти говорити нічого подібного...

Вистачає на кілька днів жалюгідного рабського існування в пилу їх ніг, а потім знову безглуздий протест народжується в душі.

Одяг, в якій був в «Земний чашечці», надягати якось не хочеться. Слава богу, пані не наполягає. Штани з застібками, що відкриваються від дотику, теж здаються огидним винаходом. Знахабнів ти, раб, раніше одним одягом на всі випадки життя обходився...

Та й чого ти смикаєшся? Чого переживаєш, що господиня бачила? Вона за ці дні багато чого побачила, і ще й не таке побачить – варто покарати.

Похмуро зчіплюю зуби. Зазвичай господарі викликають страх, відразу, презирство. Огидно, що зобов'язаний їх слухатися, соромно перед собою – але не перед ними.

Навряд чи пані сильно переживала б, якби одним нікчемним рабом стало менше. Але чомусь саме зараз, коли при бажанні можна було б знайти можливість все припинити, раптом починає хотітися жити...

Тамалія

Сьогодні прохолодно, якщо порівнювати з попередніми днями. Тоді спека стояла виснажлива. Я її, звичайно, люблю, але заховати під легким одягом хоч що-небудь з мого арсеналу вельми проблематично. В шорти ще якось можна, а ось під топ не особливо й засунеш.

Сьогодні вдягла легкі брючки, взяла жакетик. Відчуваю себе трохи більше захищеною. Небо захмарене, того й гляди дощ піде. Кидаю в сумку ручку гравіпарасольки.

Я вже встигла вивчити всі рабські правила в місцевому інформаційному просторі. Батіг носити з собою, виявляється, не обов'язково – просто місцева мода. Обов'язковий лише пульт. Правда, перший раз з'явитися з рабом на заняття і без батога...

Щось батіг сяє первозданної цілісністю, потрібно буде що-небудь потім з ним зробити, а то як новий. Ще помітить хто.

Боже, про що я переживаю на цій гребаній планеті! Щоб хтось не запідозрив, що я не бию людину у вільний час. Виродки.

Мені потрібно на реабілітацію, вже кілька днів не ходила. Не хочу брати туди Антера, не уявляю, як буду при ньому вистави влаштовувати. Але і залишити вдома не можу.

Хоча, мабуть, вже майже не сумніваюся, що він не підісланий. Майже. Але знову ж таки, як його залишиш... Не замикати ж у кімнаті... І потім, все-таки майже.

Дивлюся на гравікар. Тут йти недалеко, хвилин двадцять, в сторону, протилежну від стіни. Дощу начебто нема. Беру на всякий випадок пульт від машини, якщо знадобиться, викличу. Доручаю Антеру взяти батіг.

– Пройдемося, – кажу, ставлячи зовнішні двері на сигналізацію, – тут недалеко.

Мовчить.

– Ти любиш пішки ходити? – питаю, коли вирушаємо в дорогу.

– Як накаже пані.

– Антере... мені просто цікаво. Я от дуже люблю.

– На поводку теж? – цікавиться.

– Ти ж не на поводку.

– Зараз – так, – відповідає тихо. Дивлюся на нього.

– Я не стану надягати на тебе поводок, – обіцяю.

Мовчить похмуро. Заткнутися, чи що?

– Антере... – не витримую. – Я ж просто поговорити хотіла. Запитати, чи любиш ти гуляти.

– Ненавиджу.

– Чому? – дивлюся на нього з подивом. Очі загоряються:

– Глядачів навколо багато, – каже. Ось ідіотка. Ну звичайно.

Хочу взяти його за руку, але згадую, що з рабами так не поводяться. І навіть не можу пообіцяти йому, що все буде добре. Не знаю я, як буде. У мене моя дурна роль, ненависна конспірація, мені потрібно увійти в це лайнове суспільство, стати своєю, щоб довіряли, щоб...

Ще трохи, і я теж зненавиджу гуляти. По Тарину зокрема.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 44 45 46 ... 99
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Раб. Книга 1. Чужий біль, Нідейла Нельте», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Раб. Книга 1. Чужий біль, Нідейла Нельте"