Книги Українською Мовою » 💛 Молодіжна проза » Ніколи разом, Вікторія Грош (Rouce), Віка Лукашук 📚 - Українською

Читати книгу - "Ніколи разом, Вікторія Грош (Rouce), Віка Лукашук"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Ніколи разом" автора Вікторія Грош (Rouce), Віка Лукашук. Жанр книги: 💛 Молодіжна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 6 7 8 ... 66
Перейти на сторінку:
4 глава, Давид

Давид.

Ми стоїмо біля автівки Зорі. Вона стоїть та ледве не плаче. Ось тільки-но подарували автівку, а вона вже зламалась. Марк довго не розбирався в запчастинах, бо швидко зачинив капот. Він подивився на Зоряну.

— Ну, тут все у повному порядку.

— А що це ж тоді може бути? — запитала Зоря.

— Ти давно дивилась на стрілку бензину, може скінчився — мені в голову прийшло саме таке запитання, бо воно очевидне. Якщо є якась проблема, то спершу треба подивитись чи не закінчився бензин, бо без нього нікуди. Це так само як з комп’ютерами, якщо щось не працює у 99% треба його просто перезавантажити.

Марк сів у машину та подивився на стрілку бензину. А після почав голосно сміятись.

— Зоря, так у баку бензину немає, — Зоря почала сміятись істеричним сміхом — у тебе є каністра з бензином?

— Не знаю... Можливо є.

Ми всі підійшли до багажника. Зоря його відчинила. І таки так, каністра є, навіть дві. Головне, щоб там бензин був. Але бензину на жаль в каністрах не виявилось. Тому ми не довго думаючи, вирішили, що треба йти до найближчої заправки, бо ж автівку туди не будемо штовхати.

— Всі підемо на заправку? — запитав Роман та подивився на всіх.

— Так — сказала Зоря. Нам з Марком нічого не залишалося як їх підтримати. Роман у Києві частенько буває, тому метро Вокзальна та й взагалі що є поблизу метра все знає. Він нас повів до заправки.

Ми йдемо, а в моїх думках лишень одне “Тато мене вб’є”. І ця фраза крутиться у мене в голові, що й розмову друзів не чутно. Та раптом я почув якесь запитання у свою адресу.

— Давиде, а, ти куди?

— Пробачте, а про що мова?

— Куди вступати будеш? Вчитися далі плануєш?

— У КПІ. Тільки сьогодні дізнався про це — я почав сміятись.

— О, то круто. Ось, наприклад я піду вчитись в інститут Т.Г. Шевченка — сказала Зоря — червоний корпус це взагалі щось. Була там складала іспити. Мені атмосфера дуже сподобалась.

— А ми з Марком будемо в НАУ.

— Ви будете жити у гуртожитках? — поцікавився я.

— Я буду жити саме у гуртожитку. Мені так буде зручніше. І не буде проблем от як зараз... Це ж треба не перевірити чи є бензин у баку... Якою ж дурепою треба бути?

— Нічого, з ким не буває.

Я йду та думаю, якщо Зоря забула про бензин, а саме залити його у бак машини, до того як поїхати у Київ, то що з нею буде безпосередньо у самому Києві? Можливо подрузі треба буде допомога з тим де та що знаходиться. Зоряна взагалі цікава дівчина, щось забути зробити — раз плюнути. Тому я не здивований цій ситуації. На щастя вона зараз йде та посміхається, бо поплакати вона теж любить. Ми взагалі частенько час разом проводимо, тому знаю про свою подругу все... мабуть, все. Вона з батьками переїхали сюди й ми з нею зразу познайомились, знайшли спільну мову. Це з хлопцями ми познайомились не так давно. Знаємо їх лише два чи три роки. Історія взагалі цікава як ми познайомились з ними. Нам всім тоді було по п’ятнадцять років. Ну, я із Зоряною пішли гуляти у центр міста. І наштовхнулись на Марка та Романа. Зоря випадково їх зачепила, а саме Романа. Він виявляється дуже проти аби хтось до нього доторкався без його дозволу. Ну, й він почав агресивно себе вести. Трохи побились, а після цієї сутички ми якось розговорились. Вони просили вибачення. І ми дізнались про наше спільне хобі. І з того часу ми дружимо. Майже щодня бачимось, говоримо на різні теми, особливо про перегони.

Ми дійшли до заправки. Марк пішов допомагати Зорі з бензином, а саме купити та його перелити у каністри. А я з Романом зайшли у магазинчик, купити собі якусь воду, бо в горлі пересохло. Поки ми стояли в черзі наші друзі встигли зробити все. Черга звісно була з трьох людей та касир був на стільки повільним, що порівняти ні з ким. Купивши цю воду, я зробив ковток, а після попили води всі.

Нарешті ми прийшли до машини. На стоянці машин залишилось не багато, тому можна було вільно ходити. Марк залив у бак бензин.

— Зоря, давай я сяду за кермо, бо не дай Боже щось ще станеться — сказав Марк та подивився на Зорю. Вона усміхнулась йому та звичайно ж погодилась з ним. Сказавши, що по трасі майже у темряві їхати за кермом якось лячно.

Їхали ми у Фастів швидко, бо на дорогах машин майже не було, що добре. Якби були затори — це був би жах. І не знаю коли б я додому потрапив. Навіть не знаю, що очікувати дома. Тато напевно злий як чорт... а, може й ні. Складно щось думати з цього приводу, адже він може бути у будь-якому настрої. Ми заїхали у місто і тут раптом якийсь придурок виїхав на дорогу, ми ледь не зіштовхнулись з ним.

— Дурень! Куди ти прешся!? — вигукнув у вікно Марк. Так, він спокійний, але за кермом він таким запальним буває, що просто жах. І це ще цензурні його слова. На щастя аварії не сталося, обійшлося, так би мовити.

Мене завезли додому першого, адже я нагадав, що це через мене ми рано вийшли та пішли до стоянки. Ще згадалась та дівчина з якою зіштовхнулись лобами. У мене від неї буде лоб боліти ще довго, головне, щоб ніяка ґуля не з'явилась.

Я зайшов у будинок та побачив тата. Він на диво у гарному настрої, чого по голосу коли він дзвонив не можна було сказати.

— Нарешті приїхав — що? Мені не почулося? Він не сказав “Якого дідька ти десь ходиш так довго” чи “Де тебе носило?” Він просто сказав “Нарешті приїхав”. Я чогось не розумію. А після я побачив, що з кухні виходить бабуля. А ось чому він такий “добренький”. Бабуля підбігла до мене та міцно обійняла.

— Як я рада тебе бачити — сказала вона, що теж мене здивувало. Ми не бачились з нею три роки. І тут вона з’явилась вся така біла та пухнаста, напевно забула, що тоді було.

— Пройдімо на кухню, поп’ємо чаю з тортиком... Карина сьогодні спекла — ми зайшли на кухню та сіли за стіл.

— А, де мама?

— Вона відпочиває у кімнаті. Їй щось стало зле — ах, ну так. Коли бабуся приїжджає, то мамі завжди “зле”. Ну у нас й сімейка, правда? Бабуся свариться зі всіма, що після довгий час не бачимось, а мама як тільки бабуся приїжджає, закривається у кімнаті та каже що їй зле. Бо бабуся та мама ненавидять одна одну. Вона просто вважає її ніякою дружиною, невісткою і так далі по списку. Але мама не така, вона хороша, та бабуся наче у рожевих окулярах. Я не здивуюсь, якщо дізнаюсь, що бабуля вже образила маму.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 6 7 8 ... 66
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ніколи разом, Вікторія Грош (Rouce), Віка Лукашук», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ніколи разом, Вікторія Грош (Rouce), Віка Лукашук"