Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Закохай мене в себе, Вікторія Вецька 📚 - Українською

Читати книгу - "Закохай мене в себе, Вікторія Вецька"

144
0
01.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Закохай мене в себе" автора Вікторія Вецька. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 92 93
Перейти на сторінку:
Розділ 30

Через сім років

— Матусю, а можна я буду тобі допомагати? — запитала радісно донечка.

Її очі блищали від нетерпіння.

— Звичайно, сонечко, — посміхнулася я, відчуваючи гордість за її бажання допомагати.

— Матусю, бачиш там Марка з татом? Він зараз допомагає йому, а я хочу допомогти тобі. Адже я вже доросла, — лагідно промовила донечка, показуючи пальчиком на Максима з Марком, які вміло розпалювали мангал.

— А скільки рочків такій дорослій дівчинці? — запитала я, присівши напочіпки поряд з нею.

— Чотири? — і показала чотири пальчики на руці.

— Тоді для такої дорослої дівчинки в мене є супер завдання, — радісно промовила я.

— Яке? — запитала донечка, виблискуючи своїми блакитними оченятками.

— Будеш розкладати серветки і хлібчик. Добре, доню?

— Так, матусю!

Коли нарешті приїхала Соломійка з Назаром, Зоряна зразу побігла до Майї, і вони разом пішли до гойдалки, розказуючи щось одне одній. Хоч Зоряна була і старша від Майї, але вони дуже чудово знаходили спільну мову. Соломія, з часом, змогла знайти в собі сили пробачити мене, і наш розмовний потік став більш вільним і щирим. Але як загорілися її очі, коли я розповіла їй про мою вагітність. Та радість, що вона принесла, була неперевершена. А що тільки відбувалося з Максимом! Його емоції вибухали так, ніби він сам переживав кожну мить разом зі мною. А коли він вперше взяв Марка на руки, його серце розчулилося до такої міри, що слова стали зайвими, і замість них були лише сльози радості, що переливалися через його веселі очі.

Коли Марку було всього рік, Максим познайомив мене зі своєю мамою, Ларою, яка виявилася досить приємною і хорошою жінкою, до речі, вона ще досі жива. І тоді ж мені вдалося познайомитися зі справжньою мамою Максима — ця жінка явно перевершила мої очікування. Вона досить мила та чуйна, і ми зразу знайшли спільну мову. З часом коханий зміг їй пробачити. Зараз вона часто довідується до внуків, і вони її дуже люблять. Мама Максима удвох на пару з моєю мамою часто частують дітей солоденьким або шкідливою їжею. Тоді мені доводиться з ними сваритися, але я їх розумію, адже важко відмовити таким сонечкам. А ще, я знайшла своє покликання у співі. На різних заходах я разом з батьком дарую людям радість своїм голосом. Мої щасливі спогади перебив синочок, який разом з коханим підійшли до мене.

— Скуштуй це, я разом з татом робив, — мовив радісно Марк, даючи мені стегенце, та дивлячись на мене щасливими оченятами.

— Зараз скуштую, але ти пообіцяєш, що віднесеш по стегенцю дівчаткам!

— Добре, мамо!

Вкусивши шматочок, я зробила задоволений вираз обличчя.

— Дуже смачно! Настільки, що я навіть від добавки не відмовлюся, — вимовила, та поцілувала синочка в маківку голови, а Максима в губи.

Поки діти розважалися собі, а я з Максом радо за цим спостерігали з гойдалки, злегка погойдуючись та обіймаючи одне одного.

— Скільки років я мріяв про таку ось сім’ю, де поруч ти, Марк та Майя, — пронісся неймовірно приємний голос коханого.

— Я теж мріяла про таку щасливу сім’ю, як у нас зараз, — додала я, поглядаючи на наших діточок.

— Дякую тобі, що в той день ти вирішив купити каву саме в моєму кіоску, і не здався, та все ж таки закохав мене в себе, попри мою стервозність, — ніжно глянула я на коханого, а він у відповідь мило посміхнувся.

— Це тобі дякую, адже якби не твої слова, я б цього всього міг би не мати.

Було весело проводити час з найкращими друзями. Назар, як завжди, жартував, але тепер його жарти більше не дратували мене. Наші стосунки врази покращилися, і я змогла розгледіти Назара з геть іншої сторони.

Коли Соломія з Зоряною та Назаром поїхали, ми вирішили поїхати покататися на конях.

— Хто буде зі мною кататися на конях? — запитав радісно Максим.

— Я, я, я, — в один голос закрили діти.

— Можна, я з мамою на Ягідці буду, а тато з Марком на Швидкому?

— Звичайно, донечко, — вимовив Максим, і посадив Майю на коня.

— Тільки тримайся міцно! — наголосив голосно коханий.

Яке ж було щастя за чим всім спостерігати! Я просто повірити не можу, що все це зі мною. Зараз я дуже радію Максимовій наполегливості, адже якби він не закохав мене в себе, цього всього могло б не бути. А тепер ми щасливі, всі в чотирьох і обов’язково покажемо нашим дітям, що таке справжнє кохання та сімейне щастя.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍

Кінець

1 ... 92 93
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Закохай мене в себе, Вікторія Вецька», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Закохай мене в себе, Вікторія Вецька"