Книги Українською Мовою » 💛 Публіцистика » Остап Вишня. Невеселе життя, Сергій Анастасійович Гальченко 📚 - Українською

Читати книгу - "Остап Вишня. Невеселе життя, Сергій Анастасійович Гальченко"

848
0
28.01.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Остап Вишня. Невеселе життя" автора Сергій Анастасійович Гальченко. Жанр книги: 💛 Публіцистика / 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 120 121 122 ... 293
Перейти на сторінку:
зараз завалено надзвичайно смачними речами і взагалі всякими такими спокусливими і дорогими штуками, що я дуже рада, що у мене немає кватирі і немає зайвих грошей, а то я все б тягла в хату, всяке барахло, як і колись.

У мене життя, як я вже тобі писала вище, йде сіро і нецікаво, і все тільки й думок, що про тебе; і чекаю, щоб зима скорше пройшла, та вже й весна прийшла б. Ой, чи колись буде це щастя? Тільки ти, моє любе-любе, не сумуй і скажи Юзіку, щоб він тебе розважав, бо я його дуже прошу в цім, і перенесемо ще трошки (розлуки), а там вже й зустрінемося…

І як хороше буде, коли ми зустрінемося, ой як хороше!.. Приїду з Муркеткою до тебе навіть тоді, коли і не дадуть дозволу на постійне життя; хай хоч подивиться на тебе, бо вона дуже за тобою побивається. Я не сподівалася, що вона така чутлива. Вітають тебе Анна Дмитр[івна], Мак, Ванда Адольфівна, Марія Іванівна і Вячулька з бабою.

Думаю, що переконувати тебе в тім, що я тебе не забуду, немає чого, бо ти мусиш сам знати і почувати, що я увесь час коло тебе, і немає хвилини, коли б я не була з тобою.

Вітай усіх знайомих від мене і пиши, як ти проводиш час. Пиши мені веселі листи, бо мені тоді якось радісно стає, і я бадьорішаю, і підстрибую, і підспівую. І таке, ніби побула з тобою віч-на-віч…

А от листа, що ти написав мені десь у двадцятих числах, не маю ще. З Москви писаний 25. Бувай здоровий та веселий, бо щасливим важко бути – знаю це по собі, але щастя бажаю від усього серця. Цілую всього.

Твоя Варя і діти.

Лист Маслюченко В. О. до Остапа Вишні

15 листопада 1934 р.

Харків № 1

І5.ХІ.34 р.

Дороге моє, любе, рідне!

Опять хочу начать нумеровать письма, а то получается хаос и путаница. А так очень удобно; я записываю в книжечку, какого числа отсылаю письмо и какой номер. Ты сбился с нумерации, и сейчас не могу понять, какое ко мне не попало, а есть, потому что ты о нем говорил, но его нет. Это где-то между 15 и 25.X.

Позавчера отослала тебе письмо, а сегодня опять пишу, потому что вчера вечером было мне очень хорошо… Я пришла от Анны Дмитриевны, и на столике у моей кроватки лежит часть тебя. Вообще я хорошо получаю и рада, что связь с тобой не теряется ни на одну неделю. А ведь бывает, что месяцами ничего не слышно от дорогих нам и далеких людях… а это очень тяжело. Телеграфные весточки на другой день получаю, и они для меня ценны тем, что я знаю о твоем пребывании там не через 10–14 дней, а раньше. Что только вчера ты был на телеграфе и держал в руках бланк, на котором твоя рука писала те несколько таких дорогих и драгоценных слов. Но, как и всякому человеку, мне хочется больше знать, и я всегда жду, жду… и бегаю по несколько раз к ящику и смотрю тщательно – нет ли?!

Мне очень приятно было узнать, что яблоки были съедобные, и если бы я знала о том, что они дойдут так хорошо, я послала бы большой ящик. Меня очень волнует, что ты из тех трех посылок, которые еще не получил, не пишешь, какие номера их. Я писала тебе в письме номера всех посылок, потому что я сделала оплошность и не записывала, что вкладываю в каждую посылку, а сейчас ломаю голову, какую же из них не получено. Ну, что с яблоками – я знаю, ну и последнюю, где ботинки с галошами, украинс[кая] колбаса в смальце, сахар, крупа, несколько коробок папирос, банка жареной цибули, крем «Снежинка», одеколон, папир[осная] бумага и чулки. А вот какая еще блудит в дороге – не знаю. Может быть та, что в ней 3 кг 400 гр. сала? Обидно будет, если пропадет. А яблоки у меня с приметами, потому что в одной посылке была чернильничка, о которой ты писал, а в другой книжки папиросной бумаги были вложены. Так что, какую ты получил именно – не знаю.

Рада очень, что Юзик живет с тобой – и ему хорошо, и тебе веселее, правда, мое солнышко? Жду с тобой встречи с нетерпением и считаю минуты и секунды… Ты подумай – уже половина ноября прошла! Какое счастье. У нас снега еще нет, и вот два дня, как идет дождь осенний, противный… Собиралась сегодня или завтра ехать в Киев, а тут тетя заболела, и еще не выяснили, что с нею, так что приходится задержаться. А моя рука никак не проходит и, пожалуй, придется опять оперировать. Настроение у меня неплохое и хвост держу бубликом. Так мне хотелось, чтобы ты не получил моего роспачливого листа, а ты все же получил, и я сожалею очень об этом. Все можно пережить и, конечно, переборем и вынесем еще одно испытание в надежде на хорошее будущее. Я верю, что оно будет – будет, правда?! Мой дорогой, родной сынок, я всегда с тобою! Поздравляю тебя с днем народження и бажаю всего, что только есть хорошего. За жовтень маю 6 великих звісток і 4 малих. Мурка и Вячко здорові, цілують тебе і обнімають. Я тебе люблю безмежно і кожну хвилину з тобою, і обнімаю, і цілую думками без кінця… Мій хороший, я також безсила щось зробити, щоб бути вкупі, але я вірю, що все на добре буде, и ми опять встретимся, но, надеюсь, что на более продолжительное время, правда?

Всі тебе вітають і цілують, а про всякі новини написала позавчора.

Цілую. Завжди твоя Варя. Вітай всіх.

Вообще с дня твоего отъезда получила 45 весточек.

Із щоденника Остапа Вишні

15 листопада 1934 р.

15. XI.34. Умови мого життя й роботи склалися так, що цілих 2½ місяці я не записував нічого в цю книжечку, щоправда, я робив невеличкі одміточки на окремих клаптиках паперу – про найважливіші події за цей час, але думки свої, почуття і т. д. – не занотовані.

Тепер оце думаю хоч окремими словами, коротко занотувати день за днем, що було за цей час – може ж колись, дивлячись на них, пригадаю обстановку і деталі, за яких вони, ці події траплялись.

Телеграма Маслюченко В. О. до Остапа Вишні

19 листопада 1934 р.

19 листопада 1934 р., Харків

Чибью, редакцию [газеты «Северный] горняк», Губенко.

Поздравляем [с] днем рождения. Любим.

Із щоденника Остапа Вишні

20 листопада 1934 р.

20. XI. Барятинський в Колтово і я сам.

Лист Маслюченко В. О. до Остапа Вишні

23 листопада 1934 р.

1 ... 120 121 122 ... 293
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Остап Вишня. Невеселе життя, Сергій Анастасійович Гальченко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Остап Вишня. Невеселе життя, Сергій Анастасійович Гальченко"