Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Зроби цей крок, Тетяна Овчіннікова 📚 - Українською

Читати книгу - "Зроби цей крок, Тетяна Овчіннікова"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Зроби цей крок" автора Тетяна Овчіннікова. Жанр книги: 💛 Любовні романи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 13 14 15 ... 17
Перейти на сторінку:
13.

Канікули промайнули, як одна мить. Я тільки й змогла побачити, що моя матуся дуже щаслива разом з Володимиром. Він був частим гостем у нашому домі. І щось мені підказувало, що вони недовго житимуть нарізно після мого від’їзду. Надто вже їх притягувало одне до одного.
От би й мені з Артемом так…
Але від хлопця не було ні слуху ні духу. Можливо він, як і я, піддався магії новорічної ночі, а ранком все видалося в іншому світлі. Скільки разів у мене підіймалася рука, аби зателефонувати хлопцеві. Чи хоч повідомлення написати. І кожного разу щось стримувало. Невпевненість? Нерішучість? Хто зна…
Але й Артем мовчав. Чекав кроку від мене? Чи просто не бажав спілкуватися?
В будь-якому випадку, почався новий семестр, а між нами так нічого й не змінилося. Так, інколи перекидалися кількома фразами, та й по всьому.
Аж поки наприкінці лютого у мене не трапилася пригода. Коли увечері після занять у танцювальній студії я спробувала відімкнути замок, то ключ просто репнув у мене в руках: ручка залишилася у мене в пальцях, а лезо, яке я вже вставила в замкову щілину, так там і стирчало. Причому зламалося вщерть з секретом, ані на міліметр не виступаючи, так, що вхопитися було ніяк.
І так, і сяк покрутившись, вирішила йти до комендантки гуртожитку. Та поспівчувала моєму горю, та нічим завадити не могла. Дядько Павло, який працював у нас штатним слюсарем, уже відзначив своє радянське свято і до ранку був, м’яко кажучи, не в змозі мені допомогти. Вільних кімнат, де я б могла переночувати, у гуртожитку не було. Комендантка тільки руками розводила, пропонуючи напроситися на нічліг до когось зі знайомих. А до кого? Всі мої товариші, що жили в цьому гуртожитку, мали такі ж самі малюсінькі кімнатки, як і я. Там самому було ніяк розвернутися. Що вже казати ще й про мене. А Лія, до якої я могла б поїхати, як на зло, вчора разом з Ярославом і Євгеном полетіла на відпочинок у якусь теплу країну.
На думку спав Артем. От у нього кімната якраз була просторою, я б могла розміститися на підлозі й не дуже йому завадити. То телефонувати, чи як?
А може все ж таки вдасться витягти той клятий шматок ключа? Але кого б я не просила, кого б не ловила коридорами, всі як один стверджували, що без спеціального інструменту ніяк мені не зарадять.
Довелося набиратися хоробрості й таки телефонувати Лісовцю.
Гудки йшли і йшли, а хлопець не поспішав приймати виклик. Я вже хотіла натиснути відбій, коли почула в трубці:
- Слухаю.
- Артеме, привіт, - а що далі? Як почати непросту розмову? А може він взагалі деінде? Це й вирішила з’ясувати найпершим: - Ти в гуртожитку?
- Якраз доходжу, - хоч одна радісна новина! – А що?
- Мені дуже соромно, але я не знаю, до кого звернутися.
- Що трапилося? - в голосі прозвучала тривога.
- У мене ключ зламався в замку. Я не можу потрапити до своєї кімнати. А слюсар прийде тільки завтра.
- І?
Що «і»? Невже не зрозуміло? Доведеться благати:
- І я б хотіла напроситися до тебе переночувати, бо йти мені нікуди.
На тому боці почулося важке зітхання:
- Трясця, Ніко, вмієш ти здивувати! Де ти зараз?
- Та коло своїх дверей.
- Четвертий поверх, кімната 431?
- Так.
Звідки він знає?
- Зараз піднімуся.
І скинув виклик. І як це розуміти? Він пустить мене на нічліг?
Я б сама могла спуститися до нього, але покірно залишилася чекати. Зовсім скоро на поверсі зупинився ліфт і звідти вийшов Артем. Роззирнувся, і, побачивши мене, попрямував у мій бік.
- Що тут у тебе? Показуй.
Я лиш махнула на двері, які, мов насмішка, шкірилися зламаним ключем. Лісовець наблизився, провів пальцем по замковій щілині й стиха вилаявся.
- А що дядько Павло?
- П’яний, як чіп.
Хлопець вагався, а я розуміла, що він – моя остання надія, тому продовжила вмовляти:
- Я чесно не займу багато місця. Ляжу собі десь в куточку, та нехай і в кухні, ти навіть не помітиш мене. А вранці одразу ж піду.
- Не помітиш тут тебе, - буркнув собі під носа Артем. І вже голосніше додав: - Ходімо.
Я ледь не підстрибом поскакала за ним слідом до ліфта.
Уже зайшовши до його кімнати, роззирнулася у пошуках місця, де мені буде найкраще влягтися. По всьому виходило, що найзручніше місце для мене буде вздовж його ліжка. Тільки крісло доведеться відкотити, але я будь-якої миті можу подати його власнику.
Вже почала пояснювати свою геніальну думку Артемові, як була зупинена його фразою:
- Не мели дурниць!
- Що?
- Що «що»? Яка в біса підлога? Ти температуру в кімнаті бачила? Захворіти хочеш?
Так, температура в гуртожитку підтримувалася на нижній граничній нормі – 18 градусів. В принципі нормальна, але й справді не для спання на підлозі.
Артем же продовжував:
- Ковдра у мене всього одна, і віддавати її тобі я не збираюся.
- То як же бути?
- Як-як?! Ляжеш зі мною, буду ґвалтувати тебе усю ніч.
Я сторопіло дивилася на хлопця і не могла повірити своїм вухам.
- Господи! Ти що повірила? Ти мене бачила взагалі?
А це тут хоч до чого? Бачила, і згоряю від бажання, та не казати ж йому?
- Разом ляжемо - нічого я тобі не зроблю, - продовжував Артем. – А вкриємося однією ковдрою, так ще й тепліше буде. Такий варіант тебе влаштує?
Все ще не в змозі вимовити й слова, просто кивнула.
- От і добре. Ти ж щойно з танців прийшла?
- Так.
- Тоді лови рушник і піжаму – вони чисті – і дуй до душу, він в кінці коридору. А я поки придумаю, чим нам повечеряти.
З душу я вийшла чиста і розпарена, проте морально не готова до ночівлі в одному ліжку з Артемом. Добре, що дорогою мені ніхто не трапився і не побачив мене у великій теплій чоловічій піжамі! Ото була б тема для розмов!
У кімнаті приємно пахнуло яєчнею – Артем саме возився коло плитки. Побачивши мене, він запитав:
- Досмажиш? Тут зовсім трохи лишилося. Кулінарної вишуканості не обіцяю, як кажуть «що маємо».
- Все гаразд. Ти й так не зобов’язаний мене годувати. І я все дороблю.
- Тоді я в душ. Холодильник у твоєму розпорядженні. Вигадаєш ще щось – буду тільки радий.
З того набору продуктів, що зберігався в холодильнику Артема, нашвидкуруч я могла вигадати лише жарену картоплю, чим і зайнялася. І коли Артем за пів години повернувся до кімнати, страва була вже майже готова – залишилося тільки посолити, ще раз перемішати та вимкнути, лишивши на деякий час під кришкою.
Хлопець потягнув носом і задоволено усміхнувся, а потім з таким апетитом уминав мою картоплю, що задоволено усміхалася уже я.
А тоді якось непомітно прийшов час вкладатися до ліжка. І ось тут мене накрила хвиля збентеження.
Яку, на щастя, Артем швидко розігнав своїми словами:
- Лягай до стіни, я ляжу скраю. Ліжко не надто широке, та й ковдра теж, тому, скоріше за все доведеться притискатися одне до одного. Ти як? Стерпиш мене у себе під боком? – хлопець усміхався.
- Ну ти ж мене стерпиш якось. Я чим гірша? – усміхалася у відповідь, а сама вже виконувала все, що він мені казав.
Артем відкинув усю ковдру на мене, звільнивши свою половину і переніс своє тіло з коляски на ліжко, потім по черзі закинув ноги й відсунувся від краю. А далі відкинувся на подушку (яких, на щастя, було дві) і мовив:
- Вкриєш мене ковдрою?
Я на мить здивувалася, а потім зрозуміла, що мені й справді зробити це буде набагато простіше.
- І перевір, будь ласка, чи добре вкриті мої ноги, бо я не відчуваю, а вночі можу замерзнути.
Я слухняно виконала все, що він просив і зрештою витягнулася вздовж його гарячого тіла. Артем потягнувся, аби вимкнути світло бра і вже сам вкрив наші плечі.
Так і лежали якийсь час, допоки хлопець не випалив:
- Ні, це просто неможливо.
А після цього з допомогою рук переклав свої ноги, сам перевернувся на бік, сам же перевірив, чи не сповзла ковдра, а потім раптом притягнув мене спиною до себе, голову мою вклав собі на плече, а іншу руку опустив мені на талію.
І зі словами:
- Так набагато краще! – просто заснув.
Як не дивно, але я закипіла майже слідом за ним, зігрівшись і розслабившись у його зручних обіймах.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 13 14 15 ... 17
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зроби цей крок, Тетяна Овчіннікова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зроби цей крок, Тетяна Овчіннікова"