Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін 📚 - Українською

Читати книгу - "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"

305
0
19.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "У новий рік на драконі!" автора Галлея Сандер-Лін. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:
Глава 2

Якби Лана вірила у дива, то вважала б себе героїнею якоїсь фентезійної історії. Однак дівчина була реалісткою до мозку кісток і не вірила не те що у фентезі та магічних істот, але навіть у Діда Мороза, причому від самого дитинства, коли випадково побачила, як сусід дядько Микола вбирається у червоний каптан і в образі казкового діда дарує подарунки своїм маленьким дітям.

Татко Лани в каптан не перевдягався, бо вона його не мала. Тата, себто. Матусі також. Була лише тітка Агнеса, яка зараз залишилася у рідному місті, відпустивши племінницю підкорювати столицю.

Угу, так у неї і вийшло! Столиця підкорюватися не хотіла, як не намагалася Лана себе проявити. Вона бігала по кастингах, знімалася в епізодичних ролях, грала в масовці на театральних підмостках, проте поки що так і не змогла вибити для себе хоча б роль другого плану. З друзями теж було не густо. А все через зовнішність, як вважала дівчина.

Ну от кому зараз потрібні альбіноси? Та нікому! Біле волосся, безбарвні вії і брови, а очі... Блідо блакитні, в яких при найближчому розгляді видно капіляри, так що вони здаються то рожево-бузковими, то взагалі червоними. Як кролиця, їй-Богу! Або як миша. Її навіть назвали Світланою, бо світла, блякла. Народилася б узимку, точно була б Сніжаною, а так…

Що вже казати про прозоро-білу шкіру, яка влітку вкривається червоними плямами, тож навіть на вулицю в сонячну погоду не вийдеш без тонни сонцезахисного крему та густих темних окулярів. Але літо скінчилося, зараз зима, а Лану, як це не смішно, не взяли навіть на роль Снігової королеви, з якою вона впоралася б навіть без гриму. Тільки на роль крайньої сніжинки в останньому ряду.

Але й на тому спасибі. Бо це таки театр! А от із роботою аніматором було легше. Щоправда, тебе там навіть не видно під шаром гриму, але хоча б є гроші на життя, особливо у передноворічний сезон.

А може, справа зовсім не у зовнішньому вигляді і Ланка просто нікчемна акторка? Ну і що, що на акторських курсах була однією з кращих. Якщо не беруть, значить, їм видніше. Треба більше вдосконалюватися і не опускати руки, хоча з кожним днем ​​вірити у себе все важче. Може, ну його, це акторство? Не її шлях. Якщо вже вивчилася на вчительку молодших класів, треба йти до школи... Угу, щоб діти тицяли в неї пальцями і називали вампіркою. Наслухалася вже, коли проходила практику.

Обережно погладивши рептилію по спинці, дівчина сумно всміхнулася:

— Ти теж не така, як усі.

Незвичайні, дивні, можливо, навіть лякаючі альбіноси приковували погляди людей, і водночас від них хотілося відвернутися. Якоюсь мірою мутанти (є ж у них генетична мутація!), зовсім як ця ящірка. М-да, дожила, з рептилями себе порівнює. Самооцінка і так була ніяка, а тепер взагалі впала під плінтус.

Зітхнувши, дівчина глянула на маленьку настільну ялинку із зеленого пластику, від якої, зрозуміло, зовсім не пахло хвоєю, і вирішила зайнятися святковою вечерею. Приготувавши таки олів'є, нарізавши хліб і заваривши трав'яний настій для зміцнення організму, який на вимогу тітоньки пила з дитинства, Лана лягла на диван. До Нового року ще кілька годин, тож можна трохи відпочити і навіть поспати.

— Звідки ж ти взялася така стійка? — знову глянула вона на ящірку біля батареї. — Де ти живеш? Хто тебе розбудив від сплячки?

Відповідей, зрозуміло, не дочекалася. Ну, воно й не дивно. Почуття власної гідності продовжувало котитися в тартарари. Оце так Лана, від самоти розмовляє з ящіркою, зовсім уже…

Невдовзі дівчину зморив сон. Коли вона прокинулася, за вікном уже було зовсім темно, а годинник показував половину десятого. Отже, до Нового року дві з половиною години, вже можна починати сервірувати стіл. Та й ящірку знову погодува… Стоп, це що взагалі таке?!

Лана очманіло дивилася на стілець біля батареї, де замість маленької ящірки розвалився чи не цілий варан! Він був перемотаний шарфом, ніби заплутався в ньому, але йому ліньки було вибиратися. А ще... ще він задерикувато помахував кінчиком довгого хвоста, який у звичайної ящірки просто не міг відрости так швидко! І крила! Крила теж стали значно більшими.

— Ти… що ти таке? — скрикнула дівчина.

— Він той, кого ти сьогодні врятувала, не більше й не менше, — пролунав раптом у кімнаті чоловічий голос.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін» жанру - 💛 Фентезі:


Коментарі та відгуки (0) до книги "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"