Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін 📚 - Українською

Читати книгу - "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"

305
0
19.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "У новий рік на драконі!" автора Галлея Сандер-Лін. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:
Епілог

Цирковий автобус їхав нерівною дорогою, з кожною хвилиною несучи Лану все далі від столиці. За кермом був зелений змій (у людському вигляді, зрозуміло), зараз його черга вести машину. Після того як тримала в руках ящірку, Лана більше не боялася змій, тому компанію Ніколаса переносила нормально.

Еге ж, не так вона собі уявляла перший день нового року… Але тут її більше ніщо не тримало, тепер перед нею відкритий цілий світ! Макс і Валд перебували у звіриній формі та лежали по обидва боки від дівчини. Нехай кіт і кидав на них ревниві погляди, Лана нічого не могла із собою вдіяти і, почухавши Валдіса за вухами, знову почала масажувати маленькому дракончику крильця. Господи, який це кайф!

Вона не знала, чого саме їй чекати від долі найближчим часом, але цілий рік під покровительством дракона… Та це просто казка! Тож, геть сумніви. Вперед, у нове життя!

КІНЕЦЬ

-

Завжди рада вашим враженням. Святкового настрою!

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍

Кінець

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін» жанру - 💛 Фентезі:


Коментарі та відгуки (0) до книги "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"