Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін 📚 - Українською

Читати книгу - "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"

296
0
19.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "У новий рік на драконі!" автора Галлея Сандер-Лін. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін» була написана автором - Галлея Сандер-Лін, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Фентезі".
Поділитися книгою "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін" в соціальних мережах: 

Запрошуємо вас у захоплюючий світ казкового новорічного пригодництва з книгою "У новий рік на драконі!" від талановитої письменниці Галлеї Сандер-Лін. Це веселе та емоційне оповідання стане ідеальним супутником у святкові дні.

📚 Про книгу: Герой нашої історії - звичайний хлопчина Максим, який випадково потрапляє у феєричну країну драконів у самий останній день року. Його пригоди, сповнені чарівними моментами та неймовірними випробуваннями, розкажуть нам про справжню силу дружби та важливість віри в дива.

🖋️ Про автора: Галлея Сандер-Лін - талановита магістриня слова, яка черпає натхнення у своїй власній дитині та у світі природи. Її творчість вражає не лише казковим світом, а й глибоким розумінням дитячої душі. Кожна книга - це як крила, які допомагають летіти у світ фантазії.

🌐 ReadUkrainianBooks.com: На нашому веб-сайті ReadUkrainianBooks.com ми пропонуємо читачам можливість зануритися у світ літературних шедеврів безкоштовно та без реєстрації. Збираючи найкращі твори світу та української літератури, ми прагнемо зробити читання доступним та захоплюючим для кожного.

🌈 Важливо: Читайте українською мовою та підтримуйте розвиток мови та культури. Це не лише привілей, але і зобов'язання перед своєю країною та спільнотою. ReadUkrainianBooks.com - це ваш шлях до розуміння та любові до української мови.

Запрошуємо всіх бажаючих на цю чарівну подорож у новорічному світі "У новий рік на драконі!" - казку, яка розцінюється не лише дітьми, але й дорослими. 📖✨


Читати ще книги автора Галлеї Сандер-Лін:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:
Глава 1

— Маленька, ти тут звідки? — на білому снігу борсалася смарагдово-зелена ящірка. — А ти киш! Киш, кажу! — шикнула Лана на велику чорну ворону, яку щойно відігнала від рептилії.

Без втрат не обійшлося: на снігу було видно кілька червоних крапельок, а ящірка втратила хвіст. При цьому ворона вдоволено клацала дзьобом і знову намагалася підібратися до нещасного звірятка.

Але не тільки відсутність хвоста викликала невиразне почуття занепокоєння, сама ящірка теж була якась дивна. Дівчина нахилилася, щоб краще розгледіти дивовижну тваринку, і вразилася, побачивши на спинці рептилії… невеликі крильця! Це якийсь мутант? Якщо так подивитися, то тварина схожа… на маленького дракончика.

Та ні, бути того не може! Звідки в сучасному світі дракони? Усюди висотки та неонові вивіски, і тут такий пережиток минулого. Але факт залишався фактом: крила у ящірки були. А ще дивним виглядало те, що вона вийшла на сніг. Зазвичай холоднокровні при настанні холодів впадають у сплячку і знаходяться в анабіозі до самої весни, і тут це дивовижне створіння серед кучугурів снігу.

Відкинувши сумніви, Лана обережно потяглася до ящірки і, не зустрівши опору, підняла стражденну. Обтрусивши її від снігу, дівчина закутала нову зелену подружку в один із кінців шарфа, що звисав до пояса, з жалем глянула на замерзле озеро, до якого саме йшла і де в останній день старого року так шумно веселився народ, розвернулася в протилежний бік і потопала додому. От тобі й погуляла перед святом!

Ну нічого, зате врятувала від воронячих пазурів маленьке безневинне створіння. Бідна ворона тепер залишиться голодною, але ящірку було шкода.

— Що, холодно тобі, мала? — дівчина сильніше закутала зелену подругу шарфом.

Хрустячи свіжим снігом, вона підійшла до обшарпаного під'їзду. Нічого не вдієш: гостинка на околицях столиці — єдине, на що вистачало грошей у юної підкорювачки підмостків. Піднявшись ще більш обшарпаними сходами на другий поверх, Лана потопала, збиваючи зі взуття залишки снігу, і занесла ящірку в квартиру.

— Ну ось тепер зігрієшся, — оптимістично сказала вона випадковій знайомій.

Та, певна річ, нічого не відповіла, тільки моргнула помаранчевими очима з вертикальними зіницями та глибше загорнулася в теплу тканину. Ну, нехай відтаює. Обережно розв'язавши шарфик, дівчина ще кілька разів обернула вільний кінець навколо ящірки, зробивши таким чином таке собі гніздечко, яке поклала на найближчий до батареї стілець.

Роздягнувшись, Лана насамперед полізла в телефон і покопалася в інтернеті у пошуках відомостей, чим можна годувати ящірок, а потім зазирнула в холодильник і задумливо подивилася на відварене куряче філе, яке збиралася покришити в олів'є. Гаразд, їй не шкода, шматочком більше, шматочком менше, а ящірці треба поїсти.

Як не дивно, та справді поїла. Щоправда, спочатку з обережністю косилася на Лану, але потім з апетитом срумала все, що їй було запропоновано. Далі настала черга вгамувати спрагу. Дівчина налила трохи води в маленьку піалочку, і ящірка попила, швидко вистрілюючи яскраво-рожевим роздвоєним язичком і смішно човгаючи. Майже як кішка. Розчулившись від цієї картини, Лана вирішила зробити кілька фото, а щоб ящірку було краще видно, трохи відкрила шарф.

Фотосесію зелена гостя перенесла спокійно, немовби робила це вже багато разів і зовсім не боялася. Відклавши смартфон, дівчина глянула на знахідку уважніше. Ні, ну дійсно, у неї на спині не шипи, гребінь чи рогові відростки, а справжні невеликі акуратно складені крила. Може, вона й літати вміє? Ну викапаний карликовий зелений дракончик!

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін» жанру - 💛 Фентезі:


Коментарі та відгуки (0) до книги "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"