Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін 📚 - Українською

Читати книгу - "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"

305
0
19.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "У новий рік на драконі!" автора Галлея Сандер-Лін. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:
Глава 8

Їхня трійця пробралася на дах, звідки місцевість як на долоні. Будинок був останнім у масиві, так що з одного боку сяяли гірляндами вікна сусідніх будинків, звідки долинали відгомони музики та веселі голоси, а з іншого відкривався чудовий краєвид на запорошені снігом околиці. Рідкісні сніжинки, що кружляли в повітрі, зовсім не заважали огляду. Он видно озеро, а далі темніє силует ялинового бору.

— Мабуть, я теж політати не відмовлюся, особливо в таку ніч, — нахабно заявив котяра.

— Гаразд, давай із нами, разом веселіше, — не став сперечатися дракон.

— Оце я розумію!

— Слухайте, ми справді зібралися кудись летіти? — засумнівалася Лана. — А нас система ППО не зіб'є?

— Хіба ми схожі на ракету чи дрон? — хмикнув Валд.

— Ну все-таки…

— Не бери в голову, ніхто нас не побачить, — підморгнув Макс, дістав баночку темного скла і висипав на долоню три темні кульки. — Клади під язик і нічого не бійся.

Він узяв одну з пігулок і засунув у рот, потім його приклад наслідував кіт. Дівчині нічого не залишилося як повторити за ними, хоча вона не уявляла, чого чекати від парочки друзів цього разу. А потім… потім Макс якось майже невловимо перетік у форму дракона. Дракончик був розміром з дуже велику ящірку, і спочатку дівчина була розчарована (вона очікувала побачити гіганта), але потім прийшла запізніла думка, що величезний ящір міг би пошкодити будинок.

— Що далі від міста опинимося, то буде безпечніше, — відповів на її невимовлене запитання крилатий ящір. — Там я набуду справжнього вигляду. А поки що тобі теж треба обернутися, інакше на мені не вмістишся.

— Мені? — здивувалася Лана.

— Роби як я! — показав приклад брюнет і плавно перетік у форму пухнастого чорного кота. — Просто подумай, що хочеш стати маленькою білою мишкою. Тепер ти зможеш.

Легко сказати! Але, як не дивно, зробити виявилося не набагато складніше. На п'ятій спробі дівчина відчула, що з тілом щось відбувається, а все довкола стрімко зменшується. Коли вона побачила своє волохате біле тільце і рожеві лапки, знову ледь не зомліла.

— Розумничка, — похвалив її Макс. — У такій формі ти теж красуня. Забирайся до мене на спину. І ти залазь, — глянув він на кота.

Абияк вмостившись на дракончику, двоє пухнастих друзів ухопилися лапками за намотаний на його шию шарф Лани.

— О, подіяло. Нас практично не видно, — повідомив мишці Валд. — Ці пігулки надають нам ефекту хамелеонів, нас навіть прилади не зафіксують. Просто не кричи, і тоді нас ніхто не помітить.

Не кричати було складно, особливо коли дракончик із розгону здійнявся вгору, але потім усе витіснили дивовижні відчуття від польоту. Господи, а як гарно довкола, як багато снігу! Перелетівши бір, вони знизилися, набули людської форми і якийсь час гуляли в лісі серед живих ялинок, а Лана терла голки, вдихаючи бажаний аромат хвої. Потім настала черга продовжити подорож, і цього разу, вийшовши з лісу, Макс обернувся на значно більшого дракона, на спині якого затишно вмістилися і вона, і його приятель.

— Отже, у новий рік на драконі! — весело сказав він і злетів у небо.

Вони летіли все далі, повз поля та невеликі селища. Серце дівчини відчайдушно билося в грудях, веселощі були в самому розпалі. Оце так новорічна пригода! Оце так чоловік! Точніше, дракон. Як там кажуть? З ким Новий рік зустрінеш, з тим його і проведеш? Схоже, щонайменше на найближчий рік її доля вирішена наперед.

І нехай рік дракона за східним календарем настане лише 10 лютого, але вже зараз, цієї січневої новорічної ночі, поруч із нею справжній дракон, з яким можна не тільки поговорити, але на спині якого можна піднятися в небо і побачити те, що можна роздивитися лише з висоти пташиного польоту. Чи могла маленька мишка мріяти про більше? Могла, коли хотіла підкорити столицю. Але тепер усе змінилося, вона більше не скута умовностями і може їхати з цирковою трупою будь-куди!

— Ви обидва — моє новорічне диво! — вигукнула Лана, відчуваючи чисте і відчайдушне щастя.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін» жанру - 💛 Фентезі:


Коментарі та відгуки (0) до книги "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"