Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін 📚 - Українською

Читати книгу - "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"

305
0
19.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "У новий рік на драконі!" автора Галлея Сандер-Лін. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:
Глава 7

Так, новий рік іще не вступив у свої права, але вже зараз, напередодні свята, сидячи в компанії двох незнайомців, Лана відчувала себе в сто разів краще, ніж за всі роки, проведені біля новорічного столу поруч із тітонькою.

— Мої батьки… Думаєте, вони були такими самими? — спитала вона тремтячим голосом.

— Безперечно! — впевнено заявив Макс. — По-іншому і бути не може.

— А тітка?

— Хто знає, може, сама на травах сидить, — знизав плечима Валд. — А якщо ні… Чи вона тобі рідна, ось у чому питання.

— На травах, кажеш… — задумливо пробурмотіла дівчина і подивилася на дракона. — Тоді поясни мені, будь ласка, не зовсім зрозуміла. Я пила трав’яний збір і не могла обернутися, а ти з'їв травички — і навпаки, був твариною і не міг перетворитися назад. То як же все це працює? — вона була сама увага.

— Є трави, які замикають у людському тілі, а є ті, які навпаки — фіксують у звіриному, — пояснив зеленоволосий. — Ми з тобою вживали різні трави. А ця, — він показав на коробочку з порошком, — служить антидотом і допомагає розвіяти їхню ворожу дію. Тож спробуй, не бійся.

І вона таки ризикнула скуштувати їжу, приправлену зіллям. А нічого так. Чим більше їла, тим смачнішало, і в тілі раптом виникла дивна легкість, наче зняли багаторічні пута і Лана тепер здатна на все. Можливо, навіть перетворитися на мишку.

— До речі, ти так хотіла бути акторкою... Може, приєднаєшся до нашої дружної циркової компанії? — запропонував кіт. — Тим паче ти така сама, як і ми, та ще й красуня. Спрацюємось.

Вона все життя вважала себе негарною і дивною, і тут два шикарні хлопці кажуть їй, що вона навіть дуже красива, просто особлива, тому інші цього не розуміють. Та від такого в будь-кого самооцінка підніметься до небес!

Метаморфи трохи розповіли про вистави, які давали, а коли почали розповідь про країни, де побували, годинник показав північ. Ех, а Лана тільки налаштувалася на довгу ґрунтовну бесіду. Раніше вона не цікавилася цирковими афішами, вважаючи, що вже давно виросла з цього жанру, а тепер поглянула на ситуацію по-іншому. Хотілося стільки всього дізнатися…

— Ну що, з Новим роком, мишко! — дракон раптом нахилився і цмокнув її в щоку.

— З новим щастям! — кіт не залишився осторонь і поспішив цмокнути в іншу.

— З Н-новим роком, хлопці, — зніяковіла дівчина від такого прояву уваги. — Шкода, що ялинка в мене штучна. Зараз би справжньою хвоєю подихати…

— Так в чому проблема?! Давайте святкувати на свіжому повітрі! — запропонував Макс. — Тут бір недалеко, одразу за озером.

— Ти вже й ситуацію розвідав? — пробурчав кіт. — Коли встиг?

— Коли околиці оглядав перед... загалом, не важливо, — відмахнувся його приятель.

— Що, рятівнице, ходімо гуляти? — підвівся з-за столу Валд.

— Не забувай, що не тільки тебе, мене вона теж врятувала, — підвівся і дракон. — Твій час закінчився, тепер моя черга її оберігати. Як мінімум, до наступного Нового року, а далі... далі подивимося.

— Що, теж заважатимеш мені отримати головну роль? — жартівливо спитала дівчина.

— Навпаки. Поки я поряд, ти завжди будеш у головній. Ну то що, йдемо? Хочеш політати на драконі? — простягнуши руку, всміхнувся Макс, а його помаранчеві очі з вертикальними зіницями, здавалося, спалахнули.

І так добре стало від цієї усмішки впевненого в собі самця… ем-м, чоловіка, чоловіка, звичайно ж. Тому що ця впевненість передалася і їй. Що тепер у неї справді все буде добре і щастя ще можливе.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін» жанру - 💛 Фентезі:


Коментарі та відгуки (0) до книги "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"