Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін 📚 - Українською

Читати книгу - "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"

305
0
19.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "У новий рік на драконі!" автора Галлея Сандер-Лін. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:
Глава 6

— Ми, метаморфи, споконвіку ховаємося серед людей, — розповів дракон, насипаючи собі повну тарілку олів'є. — Русалки, кентаври, мінотаври… Нас іноді заставали під час часткової трансформації, і це увійшло до легенд.

Хоча північ іще не настала і приступати до застілля було зарано, Лана не могла відмовити голодним гостям у трапезі, так що швидко сервірувала святковий стіл і навіть запалила кольоровий світильник, який заміняв гірлянду. Ситий чоловік — добрий чоловік, а з двома незнайомцями, що ввалилися без запрошення квартири, краще дружити, ніж сваритися. Тим паче якщо вони розповідають такі дивовижні речі, які дають надію на… диво. А раптом… раптом вона і справді така сама, як вони, одна з (як він там сказав?) метаморфів?

— А де ви живете? Ким працюєте? — поцікавилася дівчина. — Треба ж вам якось заробляти на хліб.

— Наш цирк метаморфів їздить світом і дає вистави, — прожувавши, відповів Валд, який теж віддав належне частуванню.

— Для перевертня це чудова нагода здивувати глядача і проявити себе. До речі, ти дуже смачно готуєш, — Макс відправив до рота чергову порцію олів'є, попередньо посипавши її якимось порошком із бляшанки, що дістав з кишені. — От попоїм як слід — і знову зможу розправити крила і прийняти вигляд дракона, а не жалюгідної ящірки.

— А зараз не можеш? — співчутливо спитала вона.

Він наче прислухався до внутрішніх відчуттів.

— Вже зовсім скоро, — промовив оптимістично, знову присипав їжу невідомим бежевим порошком і підніс до рота повну виделку. — Треба ще зарядитись енергією. Ти, до речі, теж поїш: так буде легше обернутися, — і присипав порошком її порцію.

— То що з тобою все-таки трапилося? — Лана з побоюванням зиркнула на свою тарілку і поки не поспішала їсти невідоме зілля. — Чому був такий маленький?

— Та так, невдало скуштував одну травичку, яка на деякий час блокує можливість обертатися і запечатує в найпростішій формі, — роздратовано відгукнувся зеленоволосий. — Тепер от поїв (спасибі тобі, нагодувала), відпочив, зігрівся — і знову готовий повернутись у колишню форму. А чим можна горло промочити? Чай є?

— Я замість чаю трави спеціальні п'ю, — вона налила трохи з термоса в невелику чашку.

Кіт одразу потягнувся до напою, понюхав, скривився, сплюнув і відставив чашку на інший кінець столу.

— Як я й думав. Відвар цей більше не пий, вилий гидоту.

— Але тітка напувала мене ним від самого дитинства, я вже звикла, — розгубилася Лана. — Він здоров'я зміцнює. Нам, альбіносам, треба особливо берегтися і…

— Він не здоров'я зміцнює, а обернутися тобі не дає, дурненька, — клацнув її по носу дракон. — Тітка твоя точно знала, чим тебе напуває. Хоча якщо хочеш продовжувати залишатися такою ж безпорадною, яким був я, то вперед, можеш пити цю погань і далі.

Дівчина відразу відсунула від себе термос. Виходить, тітка Агнеса знала, хто вона насправді, тому завжди ставилася так холодно, поїла якимось зіллям і була лише за, коли Лана вирішила переїхати? Хотіла позбавитися проблемної племінниці?

— А що твої батьки? — глянув на неї кіт.— Чому нічого не розповіли?

— Я ніколи їх не знала, мене тітка виховувала, — зітхнула Лана, поставивши на стіл графин із водою та три склянки. — Казала, аварія...

— Усяке, звичайно, буває. Але, можливо, все не так просто… — протягнув дракон.

— Думаєте?

— Так, не лякай її, у неї і без того за день стільки нових вражень, — обсмикнув приятеля брюнет.

— А буде ще більше, — загадково сказав Макс. — Святкова ніч тільки починається...

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін» жанру - 💛 Фентезі:


Коментарі та відгуки (0) до книги "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"