Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін 📚 - Українською

Читати книгу - "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"

302
0
19.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "У новий рік на драконі!" автора Галлея Сандер-Лін. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:
Глава 4

Дівчина позадкувала і плюхнулася на стілець, ледь не сівши повз сидіння. Причому на той, що біля батареї, де раніше лежала зелена рептилія. Зараз гігантська ящірка кудись зникла, натомість замість неї з'явився чоловіко-кіт. І якщо раніше Лана думала, що в неї галюцинації, то тепер почала підозрювати, що досі не прокинулася і продовжує блукати лабіринтами надто барвистого сну. Бо якщо це не сон, то, напевно, чийсь злий розіграш.

— Як це? Що це? — вона вдивлялася в нову деталь чоловічого тіла. — Якийсь фокус? Ця штука пристібається?

— А хіба ти вранці пристібаєш вуха чи ніс? — спитав він. — Хвіст така сама частина мене, як і все інше.

— Припустимо, — вона все ще вважала все це якимось невдалим розіграшем. Ну звичайно, як же інакше? Над нею просто вирішили пожартувати, адже так? Чи ні? — Але ти мені так і не відповів. Як ти увійшов і навіщо, власне, прийшов?

— Вважається, що чорні коти приносять нещастя, але це все вигадки. Ми, між іншим, дуже вдячні створіння, — на його голові раптом з’явилася додаткова пара вух. Чорних, котячих, із ворсинками синього хутра в серединці. — Ти мене врятувала, і на подяку я цілий рік оберігав тебе від лих.

— І як же ти мене захищав, дозволь спитати? — підозріло примружилася дівчина.

— Що означає як?! На акторку, яка грала Снігову королеву, реквізит упав? Упав. Досі у лікарні. А на її місці могла б бути ти, якби отримала цю роль, — почав перераховувати він. — Білосніжка в оркестрову яму перекинулася? Перекинулася. Тепер лежить із переломом. Зате жоден гном не постраждав, і ти, будучи сьомою, стояла якнайдалі від небезпечної зони.

— То це через тебе мені ролей не давали? — насіла на нього Лана, запідозривши, що до чого.

— Краще б сказала мені «дякую»! — здається, образився чоловік. — Он, живенька, здоровенька.

— І майже без роботи!

— Ну, робота — справа така, може з’явитися будь-якої миті, — змахнув рукою він. — Зате в тебе руки-ноги цілі. Я вмію передбачати небезпеки та вберіг тебе від них не раз і не два, а ось ти... Ти мене, між іншим, до хати так і не принесла, просто в парку випустила. Зате Макса — будь ласка, одразу ж притягла!

— Макс — це хто? — не зрозуміла вона.

— Як хто? Він! — вказав брюнет на практично оголеного чоловіка, що з'явився з ванної кімнати. Бо хіба можна вважати одягом жіночий шарф, обгорнутий довкола стегон? — Довго ти. Допомогла гаряча водиця, га? — звернувся він уже до новоприбулого. — Відігрівся?

— А ти, Валде, не заздри! — сказав незнайомець, помаранчеві очі якого контрастували із зеленими кінчиками чорного волосся, що огортало плечі, а за спиною виднілися... зелені крила! — Мене вона принесла, бо відразу відчула наш зв'язок. І давай уже сюди мій одяг, холодно! — він пересмикнув м'язистими плечима.

— Та будь ласка, дарма я його сюди тягнув, чи що? — володар шкіряного плаща кинув приятелю чорний мішок із речами, що стояв біля дивана і який Лана відразу й не помітила. — Тільки крила сховай, тут і так місця замало.

— Сховаю, сховаю, ще буде привід їх розім'яти, — пробурчав крилатий і знову зник у ванній.

Господи, через цього муркотливого індивіда у неї зовсім вилетів з голови крилатий ящір, який (о господи!) за час її непритомності не просто став набагато більшим, а взагалі перетворився на людину, яка явно не один день провела у спортзалі! Як таке можливе взагалі? Чи це також продовження розіграшу? Але ж крила реальні, вони не пристебнуті на ремінцях, а буквально стирчать зі спини!

Лана так і стояла, прочинивши рот від подиву, поки її не гукнув кіт.

— Ну от і познайомилися, — весело сказав він. — Ти Макса не бійся. Він хоч і драконище, тебе не скривдить.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін» жанру - 💛 Фентезі:


Коментарі та відгуки (0) до книги "У новий рік на драконі!, Галлея Сандер-Лін"