Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Раб. Книга 1. Чужий біль, Нідейла Нельте 📚 - Українською

Читати книгу - "Раб. Книга 1. Чужий біль, Нідейла Нельте"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Раб. Книга 1. Чужий біль" автора Нідейла Нельте. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💛 Любовна фантастика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 24 25 26 ... 99
Перейти на сторінку:
10.10.

Антер

Чомусь йдемо пішки. Несу в руках батіг: в останній момент вручила. Не уявляю, чого очікувати від «швидкої прогулянки в кафе і назад».

По-моєму, я вперше розглянув господиню. До цього вона здавалася білястою огидною плямою, такою ж гидкою, як і всі до неї. Сьогодні жарко, вона вдягла все світле – щільні шорти, вільну блузу, туфлі на шпильках. Солом'яного кольору локони забрані в хвіст. Я раптом усвідомив, що вона молода і вродлива. Або у неї дуже добрий косметолог. Втім, напевно, я усвідомив це ще вчора ввечері... Звичайно, до такої не можна торкатися без дозволу. Потрібно якось перелаштуватися після Аміри.

Іноді мені здавалося, якби Аміра була молодою і вродливою, можливо, і я зміг би... якось перебороти свою відразу. Хоча, якби вона витворяла все те ж саме, то навряд чи мені була б справа до того, як вона виглядає.

Зараз же... раптом відчуваю неприємне першіння в горлі, демон, здається, знову почервонів. Як же тоскно усвідомлювати, що я всього лише раб у неї в служінні.

– Що відстаєш? – обертається.

– Так належить йти трохи позаду, – відповідаю. Киває. Потім уточнює:

– Це обов'язково? Або просто...

– Не знаю, – тисну плечима. – Всі господарі завжди на поводку водили.

– Йди-но поруч зі мною. Якщо що, я недавно приїхала, мені не страшно не знати правил. А то якось я себе некомфортно почуваю, коли ти на межі видимості миготиш.

Прискорюю крок, йду врівень з нею. Дивне відчуття. Без повідця і не позаду. Прямо як людина. Посміхаюся гірко. Не мрій, а то боляче вдаришся, випадаючи назад в реальність.

– Послухай, – каже. – У цьому кафе немає спеціальних сидінь для рабів. Ти можеш або стати за моєю спиною, або... сісти біля ніг.

– Як накажете? – цікавлюся. Біля ніг, звичайно, їй буде приємніше, але треба ж запитати.

– Антере, як хочеш. Хочеш – стій, втомишся – сідай. Не можу, на жаль, іншого вибору запропонувати.

– Постою, – здається, звучить, немов бурчу невдоволено. Тільки б не помітила...

Схоже, не помітила. Мовчить. Нічого не додає. Ну й добре, якщо передумає – сподіваюся, повідомить. Сама ж просила на коліна не ставати. Незрозуміле побажання. Останні шість років з дня в день в мене батогом і пультом вбивали, яку позу повинен займати раб в присутності господаря, а цю щось не влаштовує. Зрозуміти б ще, що.

Кафе недалеко, правда, доводиться вийти за межі внутрішньої огорожі, до якої звідси, виявляється, півгодини ходьби. Вихід автоматичний, господиня прикладає долоню, у мене лише рабського чіпа зчитують і якусь роздруківку їй видають. І майже відразу за огорожею – кафе. «Земна чашечка», вивіска у вигляді сонячної системи, замість сонця чайник, а навколо чашки на блюдцях. Ще й крутяться. Дизайнери-оригінали. Краще б для рабів лаву поставили, все-таки за стіною вже, сюди і з інших світів потрапити можуть. А втім, не зовсім, там десь через кілометр друга стіна огорожі є, зовнішня. Схоже, подружка не ​​тариніанка, і доступ в аристократичні квартали їй заборонений.

А тут, між стінами, житла практично немає: магазини, ресторани, розважальні заклади, офіси, клініки – все те, що не доросло до статусу «аристократичного», але посилено намагається хоч якось до нього наблизитись.

– Чаро! – кричить Ямаліта, кидаючись на шию дівчині того ж віку і майже того ж зросту, тільки чорноволосій та чорноокій, зі смаглявою шкірою, покритою декількома шарами засмаги.

– Літко! Скільки років! Як же я рада тебе бачити! Ну як ти?! Це, чи що, раб твій?

– Ага, гарний, правда?

– А чого у нього батіг в руках?

– Ну не в сумочці ж мені батіг носити, – показує свій максі-гаманець на ремінці. – Раптом мені його покарати захочеться? Тут усі так ходять, – сміється.

– Дуже зручно, – шкіриться подружка, – сам батіг носить, сам подає коли треба... може, ще й сам себе карає?

– Треба буде спробувати, – регоче пані, закушую губу, щоб не пересмикнути. Самого себе бити мені ще ніхто не наказував. – Але взагалі у мене є пульт від нього, йдемо в кафе, про все поговоримо!

Ніколи я, напевно, не звикну. Здавалося б, за стільки років вже можна заспокоїтися і забити. Але ж ні, чому так бридко і огидно, коли симпатичні дівчата обговорюють тебе немов річ? Можливо, тому, що якщо вони почнуть розважатися, то мені прямо тут, на вулиці, в кафе і де вони захочуть, доведеться виконувати все, що спаде в дурні головки, і про що б я не мріяв – іншого шляху просто немає. Може, треба було в перший же день припинити все це, а не розраховувати на черговий шанс втекти?

Коли вона за пульт схопилася, знову прошив озноб, думав, зараз показуху влаштує. Начебто пронесло. Начебто навіть не чекає, щоб я прямо тут демонстрував подрузі свою покірність і старанність.

Заходимо, стаю за кріслом господині, вони щось замовляють, треба ж, вона просить принести мені склянку води. Офіціантка кривиться, але приносить. Спасибі, жаркий сьогодні день. Схоже, я один тут раб. Авжеж, нас за огорожу виводити не люблять.

Слухаю дурну бабську балаканину, намагаючись визначити свою подальшу долю. Готуюся до того, що рано чи пізно заговорять про мене, і доведеться коритися. Пригадую, як Аміра взяла мене на якийсь виступ заїжджих музикантів з Копернії. І я весь концерт пролежав в її ложі, носом в килимову доріжку, тому що їй потрібно було кудись ноги поставити. Розлютив я її перед цим, пам'ятається.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 24 25 26 ... 99
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Раб. Книга 1. Чужий біль, Нідейла Нельте», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Раб. Книга 1. Чужий біль, Нідейла Нельте"