Книги Українською Мовою » 💛 Короткий любовний роман » Різдвяне побачення, Dark Overlord 📚 - Українською

Читати книгу - "Різдвяне побачення, Dark Overlord"

187
0
27.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Різдвяне побачення" автора Dark Overlord. Жанр книги: 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:
2

Вона схопила його під руку і потягла за собою, бадьоро крокуючи вздовж тротуару із яскравими ліхтариками. За рогом лунали різдвяні дзвоники і чаруючий «щедрик», ще більше створюючи атмосферу новорічних свят. То тут, то там чулися привітання і сміх. На ясному зоряному небі висів яскравий місяць, і здавалося, що сьогодні він посміхається. Вечір був просто чарівним!

Дорогою вони невпинно розмовляли. Зрештою – перейшли на «ти», і це прибрало багато бар’єрів у їхньому спілкуванні.

Неподалік від кав’ярні височіла пишно прибрана ялинка, а під нею стояли у повний зріст декоративні олені і великі червоні сани. Усі вони були прикрашені гірляндами, які миготіли усіма кольорами веселки. Поряд з ними зібралося чимало людей і хтось там серед них постійно і дуже радісно вигукував бадьорі репліки:

— Не соромтесь, люди добрі, підходьте, сідайте! І робіть свої світлини у санчатах Санти! Хо-хо-хо!

Зацікавившись, Андрій з Яною підійшли ближче. Біля саней крутився худорлявий хлопець у костюмі Санта Клауса, який розважав людей і заохочував їх фотографуватися. Одяг на ньому висів, мов простирадло на швабрі, а штучна борода теліпалася на юнацькому обличчі, де ще не скоро мала б з’явитися щетина. Але, потрібно було віддати хлопцеві належне: завзяття і святкового пафосу у нього було – хоч відбавляй. Спочатку Андрій гадав, що хлопець вигукує вже заздалегідь заготовлені репліки. Але, як виявилося потім, він примудрявся римувати все на ходу, та ще й по суті справи.

— Любі хлопці та дівчата, хто сидів в моїх санчатах, той щасливий буде рік, жінка ви, чи чоловік! Тож хутчіш сідайте в сани, хай любов прибуде з вами! Я зроблю круту світлину усього лиш за хвилину! Хо-хо-хо!

— О! – радісно вигукнула Яна. – Давай сфотографуємося!

Не чекаючи відповіді, вона поволочила Андрія скрізь натовп у сани. Втім, він і не пручався, навпаки – на все погоджувався, бо сам би не наважився на щось подібне. Всівшись і одягнувши різдвяні шапки, Яна віддала свій телефон Санті, взяла в руки букет і, продемонструвавши усім свою милу посмішку, стала чекати зйомки.

— Е-ні, молодята, – зауважив Санта, – Сидите, немов чужі ви, вам це зовсім не личить! Навіть олень поруч з вами в кадрі краще стовбичить! – він знову навів на них камеру. – Обійміться-посміхніться, зараз вилетить жар-птиця! Хо-хо-хо!

Яна миттєво пригорнулася до Андрія. Він і сам не встиг ще нічого зрозуміти, а його рука вже обійняла Яну і щільніше пригорнула до себе. Дія випередила думку: магія Санти, не інакше! Санта зробив знімок.

— Фото – супер, просто чудо, не дадуть збрехати люди! А тепер попросим щиро: поцілуй скоріше милу! Хо-хо-хо!

Андрій, як і очікувала Яна, розгубився. А от люди миттєво підхопили це і, плескаючи в долоні, почали завзято скандувати:

— Ці-луй, ці-луй…!

Усміхнена Яна повернулася до Андрія в очікуванні, її очі світилися.

— Цілуйтеся, закохані! Чи ви вельми прохані?! Хо-хо-хо!

— Ми не зако… – хотів було поправити Андрій, але Яна блискавкою припала теплими губами до його холодної щоки.

Санта миттєво сфотографував, а люди вибухнули оплесками, свистом і радісними вигуками. Але, коли Санта поглянув на світлину, що вийшла, то незадоволено скривився: дівчина радісно цілує хлопця, а той сидить із напіввідкритим ротом (бо саме розмовляв) і великими здивованими очима.

— Боже милий… Любий друже, не хвилюйтесь ви так дуже! Посміхніться вже насилу і порадуйте дівчи́ну! Доки я із вами грався, там вже натовп назбирався! Посміхніться, жахну фото, і закінчимо роботу! Хо-хо-хо!

Дивлячись в камеру, вони притулилися одне до одного щоками і нарешті світлина вдалася: обоє усміхнені, а в очах горять яскраві вогники щастя.

Подякувавши худорлявому Санті, вони (під оплески і вигуки) пішли до кав’ярні.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Різдвяне побачення, Dark Overlord», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Різдвяне побачення, Dark Overlord"