Книги Українською Мовою » 💛 Короткий любовний роман » Різдвяне побачення, Dark Overlord 📚 - Українською

Читати книгу - "Різдвяне побачення, Dark Overlord"

187
0
27.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Різдвяне побачення" автора Dark Overlord. Жанр книги: 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:
6

Глибокої ночі, коли люди розійшлися по домівках, худорлявий Санта сів у свої декоративні сани з оленями. Озирнувшись (про всяк випадок) навколо, чи нікого нема поряд і ніхто його не бачить, він клацнув пальцями. Задзвеніли різдвяні дзвоники. В ту ж мить Санта різко погладшав і постарішав, а його штучна борода перетворилася на справжню, значно збільшившись у розмірах. Він взяв у руки поводдя і, вигукнувши «хей-хо!», легенько ними хльоснув. Олені ожили, пирхнули і стрімко злетіли в небо, тягнучи за собою задоволеного Санту, який поєднав сьогодні стільки закоханих сердець. Через мить, він, олені і сани, почали ставати прозорими, допоки не зникли зовсім, розчинившись у повітрі. А на останок над містом рознеслося гучною луною вкрай радісне:

— Хоо-хоо-хоооо…!

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍

Кінець

1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Різдвяне побачення, Dark Overlord», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Різдвяне побачення, Dark Overlord"