Книги Українською Мовою » 💙 Бойове фентезі » Артар. Вигнанка Полярної пустки, Вікторія Ковзун 📚 - Українською

Читати книгу - "Артар. Вигнанка Полярної пустки, Вікторія Ковзун"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Артар. Вигнанка Полярної пустки" автора Вікторія Ковзун. Жанр книги: 💙 Бойове фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 33 34 35 ... 101
Перейти на сторінку:

– Так, – мовила Стефа.

– Тоді добре. Моє ім’я – Добрик Вирвизуб. Це тому, що я дуже добрий. Розізлите – максимум вирву зуб. Отже, традиційно перша пара відводиться під розмови й техніку безпеки. Але ж ми – бойова академія, і в нас такого немає. Тому мені байдуже, якщо ви прийшли в вечірніх сукнях, бо не знали, що в нас фізкультура – всі встали та пішли за мною.

Група підхопилась. Щоб не відстати від Добрика Вирвизуба, доводилося майже бігти. Ми пройшли кількома коридорами і вийшли на вулицю. Як виявилось, за академією простягався великий стадіон – площа, оточена біговими доріжками.

– Книги на лави і шикуйсь! – скомандував Добрик Вирвизуб.

Книгу я поклала, як від серця відірвала. Не вистачало ще, щоб хтось її вкрав… Прилаштувалася в кінці та відзначила, що хоч не знаю, що таке вечірня сукня, навряд чи хтось у ній був (тоді б чиємусь зубу світила небезпека від Добрика Вирвизуба). А так, одяг у всіх був більш-менш зручний, і не тільки наша група займалася на стадіоні – було ще три. По спині мені пробіг холодок: серед них я побачила Ратмира, свого першого смертельного ворога.

– Ну, що ж… – викладач проходжався перед нашою шеренгою. – Усе не так погано, як я думав. Знаєте, мені траплялися книжники, які свою Книгу підняти не могли. А ви так нічого.

Він зупинився переді мною та зміряв мене поглядом. Видно, оцінив, скільки Книг я можу підняти.

– Та то таке, – хмикнув Добрик Вирвизуб. – Гарна фізична підготовка – основа вашого виживання. Особливо в наш час, коли нечисть не така полохана, як раніше. Тому яким би не був ваш стан у цьому плані, я дотягну його до того рівня, щоб ви хоча б могли втекти.

«Чудовий початок», – хмикнула я.

– Отже, до кінця атестації ви здасте три нормативи. Перший – добігти до сховку до того, як вас зжере проєкція вурдалака. Другий – бігати від вурдалака по колу, поки він не звалиться без сил. Уточнюю, він – а не ви. І третій норматив – випадковими предметами збивати всіх вурдалаків, які лізуть до вас на узвишшя, поки до вас не наспіє підмога. Перший норматив здаємо через три пари.

Дівчата ахнули. Мене все влаштовувало: якщо ти живеш у Полярній пустці й не бігаєш швидше за розлюченого ведмедя, тебе загризуть. Я глянула на Стефу: вона зберігала мовчання та гідність. Так само трималася книжниця, що також привернула мою увагу.

– Ну, що ж. Почнемо! – сплеснув Добрик Вирвизуб.

Ми взялись до фізичних вправ. Для мене це було наче дитячі забавки: пробіжка, розминка, стрибки, присідання… Навпроти займалися мечники. І Ратмир – втілення небезпеки, навислої загрози.

– А тепер віджимання, – командував викладач. – Хлопці – тридцять, дівчата – двадцять.

– Скільки?! – не стримались книжниці.

– Двадцять п’ять. Ще слово – ще надбавка.

Мечники навпроти дивились на це й потішались:

– Оце сміхота!

Хлопці нашої групи кидали на них ворожі погляди. Я дійшла висновку, що стосунки між різними класами бували напружені. Зрештою, коли вже книжниці заскімлили, що зараз впадуть і не встануть, Добрик Вирвизуб змилувався.

– Ну, гаразд, – махнув він. – Надто добре я вас оцінив, ви ледь на ногах тримаєтесь. Ще двадцять хвилин пари: пограйте в м’яча чи ще щось таке.

– Хвала небесам! – видихнули дівчата.

– Активне проведення часу, а не стан заніміння на лаві, – наголосив викладач.

– Панасе, зганяй за м’ячем! – вигукнув книжник.

Та що діялось далі, я упустила, бо мене полонила краса. Такого створіння я ще не бачила: воно було легке, наче вітер, прекрасне, наче знялося з казки. Його крильця – блакитна барва, чорна облямівка з білими цяточками…

І тут чиясь рука лягла мені на плече.

Я не стримала себе. Вхопила ту руку захватом і ривком перекинула через плече. Стефа гупнула на землю і скрикнула. Я відскочила та прийняла бойову стійку. Адже Стефа могла підхопитись… Не могла підхопитись. Я вмить зрозуміла, що наробила.

Уся наша група застигла. Мечники навпроти перестали реготати.

– Ой. Вибач?.. – спробувала я.

– Що ти… – зашипіла Стефа.

Вона так і лежала на землі, тільки сперлась на лікті. Видно, добряче я гепнула її. Здавалось, вона водночас перелякана, і приголомшена, і готова порвати мене на шматки.

Раптом зачулись швидкі кроки. Підбіг Ратмир.

– Грифонова кишка! Що це було?

Стефа лише скреготнула зубами. Його погляд різонув по мені, наче мечем. Його очі були наче зроблені з вогню.

Він подав руку Стефі. Вона взяла її та рвучко стала на ноги.

– Приємно познайомитись, – мовила Стефа.

– Навзаєм, – відгукнулась я.

Мене раптом охопила злість. Чому я повинна боятись цієї книжниці? Чому я повинна картатись, що порушую їхні норми поведінки, коли в мене є свої? Ні, я не тремтітиму перед кимось і не відмовлятимусь від своїх дій.

– Я не люблю, коли мене торкаються, – промовила я.

1 ... 33 34 35 ... 101
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Артар. Вигнанка Полярної пустки, Вікторія Ковзун», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Артар. Вигнанка Полярної пустки, Вікторія Ковзун"