Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Дофаміновий капкан, Марина Тітова 📚 - Українською

Читати книгу - "Дофаміновий капкан, Марина Тітова"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Дофаміновий капкан" автора Марина Тітова. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 33 34 35 ... 66
Перейти на сторінку:
_14_

Іноді від думок важко здихатись. Липким медом надокучливі думи збираються у клубочки, неначе ворсинки одягу у ковтунці. Чому? Чому? Чому? І ще мільйон "чому" у моїй голові. Невже я занадто багато хочу? Це ж не щось позахмарне. Це ж усього лиш відчуття любові, відданість душі...

У дитинстві я просила свого татка співати мені колискову й він робив це, бавлячись зі мною й тріпочучи мої щічки. Поки я була дошкільням. Всі мої найтепліші спогади про такі моменти. Батьківське тепло та увага робили мене найщасливішим дитям на планеті! ...Але це було ще в ті часи, коли він не зникав десь темними ночами, повертаючись під ранок...

Кажуть, що дитяча психіка може витіснити певний проміжок часу, стераючи пам'ять, бо так працює захисний механізм. Можливо саме тому я не можу пригадати жодного вечора, коли у віці після шести років мені співали колискові. А може це сталося, тому що я просто стала дорослою? Надто рано... Не знаю напевно, але саме у той період замість сірих і волохатих котиків, що ходять по хаті, я чула зовсім інші пісні й лунали вони з нашої кухні, з вуст чужих людей, яких мама з татом кликали друзями. Вони заполоняли нашу квартиру так само прудко, як і мою голову думки.

Чому люди не здатні на вірність? Саме це запитання я чула неоднаразово від мами, коли ми чекали на татка. Вона тоді плакала і я разом із нею теж. Мені було боляче, що тато більше не вкладає мене спати й я про це відверто казала мамі. Якось вона пообіцяла виправити це... І виправила. Відтоді тато був тепер вдома щоночі вдома, але обіймався не з мамою, а з чаркою. Втім, як і вона. Мені ж діставалися слова "добраніч" і один поцілунок у чоло перед сном.

Я ніколи не звинувачувала свою сім'ю у тому, що мені дісталось мало любові. Я знала, що так було не завжди. Колись, коли у мене були нормальні батьки, а не пиятики, любові було значно більше. Пам'ятаючи про це, я щодня сподівалася, що одного дня це повториться і все стане знову так, як і було раніше. Проте час минав, а я її так і не отримувала у повній мірі. І хоч убий, але навіть тепер я питаю себе, а чому? Чому так сталося? Чому я й досі сподіваюся, що мене колись любитимуть так сильно, щоб мені стало аж гидко? У підлітковому віці я думала, що все так, бо я не заслуговую на достатню кількість любові. Тепер же мені спадає на думку, що це моя карма.

Психологи стверджують, що всі проблеми людини з дитинства. Я згодна з ними у цьому. Дитячі спогади щодня спливають у моїй голові й я колупаюсь у них, у надії відшукати першопричини. Тато називав мене принцесою, наймилішою дівчинкою на світі, сонечком, а потім йшов пити горілку й його голосний сміх заважав мені спати ночами. Однак я раділа, що він був удома. Мені вистачало й цього... До певного часу. А коли ж я стала злитися на нього через це, смикати батька за рукав розтягнутого светра, прохаючи хоча б зробити тихіше DVD-програвач, музика з якого заважає спати, то його не стало...

І ось тепер, вже бувши двадцятисемирічною дорослою людиною, я питаю себе, чому все так? Чому людина, яка до тебе проявляє найбільшу чуйність, одного дня починає забувати про це? Чому ті, кого ми найбільше любимо, разом із тим і найбільше приносять нам страждань? Якби мама тоді не змирилась із бажаннями батька й не стала алкоголічкою, а відпустила його, то б може ми були щасливішими зараз? Мама б не мала провалів у пам'яті й щодня, а не лише по святам, готувала б щось на кухні, а я б не закохувалася у тих, з ким несумісна, але на взаємність кого розраховую більше за все... Та, ймовірно, по нашій жіночій лінії відпускати чоловіків не прийнято...

Лише за сьогодні я спитала себе разів сто, поки лежала у позі ембріона й прикидалася сплячою, чи здатна я відпустити свого коханого? Тим часом він укривав мене ковдрою, готував вечерю і не спричиняв шуму поки я сплю, намагаючись ходити навшпиньки й не торохкотіти столовими приборами, сервіруючи стіл і запалюючи свічки для створення романтичної атмосфери. Та не зважаючи на тишу, відповіді на своє питання я й досі не маю. Втім, як і на питання Слави.

Він спитав мене ще раз, що я обираю, не бачитись більше, або ж зустрітися через деякий час, коли ніс мене на руках до кухні. Стинанням своїх плечей я дала зрозуміти, що ще не вирішила, а він, обціловуючи мою руку від зап'ястку і до ліктя, дав час на роздуми до завтрашнього вечора...

Якби моя воля, то я б відмінила завтрашній день. Однак це мені не до снаги. Натомість — мені залишається тільки втопати у думках, дивлячись у кохані очі напроти.

Що з ним не так? Чому він своєю поведінкою так нагадав мені батька ? Ніби й турбується, але роздирає моє дівоче вразливе серце своїми безглуздими й неадекватними рішеннями. Втім, добре хоча б те, що схожість між ними тільки у цьому.

Але краще б Слава мав схожість із моїм дядьком Іваном. Той хоча б жаліє мене й за можливістю балує.

Так, можливо, дядя Іван і став винуватцем однієї з найбільших психологічних травм мого життя, змушуючи ще дитиною переступити закон, посилаючи мене за алкоголем, але всупереч цьому саме він дарував мені коли-неколи найдорожчі подарунки й давав кишенькові гроші, про що ніколи й не обмовлювались мої батьки. Саме він зі своєю дружиною, тіткою Сашею, відкрив мені світ стилю. Наврядчи б я зараз могла одягатися, як одягаюся, якби не вони. Коли я жила у бабусі, я щодня бувала у них у гостях і вони не раз брали мене з собою на роботу. І це саме їм я завдячую своєю кар'єрою. Це зараз я працюю у престижному та дорогому бутіку жіночого одягу, але почала кар'єру продавчині у точці на базарі, яку тримали саме мої родичі. Звісно, порівнювати дешеві підробки люксових брендів із оригінальними італійськими колекціями — це як їсти просто хліб і соковитий бургер, але для мене, доньки неуважних батьків, це стало казковим досягненням.

Раптово мене від думок, а Славу від порожніх балочок, яких я не слухаю, відволікає дзвінок телефону. Мого. Доводиться підвестися та поплентатись до спальні подивитися, кому там не йметься.

— Хто це о такій пізній порі вирішив потурбувати тебе? — поспішає запитати мене мій коханець навздогін.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 33 34 35 ... 66
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дофаміновий капкан, Марина Тітова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дофаміновий капкан, Марина Тітова"