Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Зроби цей крок, Тетяна Овчіннікова 📚 - Українською

Читати книгу - "Зроби цей крок, Тетяна Овчіннікова"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Зроби цей крок" автора Тетяна Овчіннікова. Жанр книги: 💛 Любовні романи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 5 6 7 ... 17
Перейти на сторінку:
5.

А ні до чого, власне. Тісніше спілкуватися ми не стали. За допомогою до мене хлопець звертатися так і не почав. Я так само була пустим місцем для нього.
Змінилося лише моє сприйняття всієї цієї ситуації. Як не дивно, але мені сподобалася та невимушена розмова, яка зав’язалася у нас наодинці, хотілося й далі спілкуватися, проводити час разом. Моє ставлення до хлопця хоч і не кардинально, але змінилося в кращу сторону. І ще одне мене лякало: я зовсім перестала цікавитися Владовим життям. Якби хто запитав мене, чи є у нього зараз стосунки, я б не змогла з упевненістю відповісти.
А от про те, що в Артема хтось з’явився, я чомусь знала. І ця інформація не давала мені спокою…
Якось Емілія підійшла до мене з пропозицією:
- У Ярослава сьогодні відбірковий тур перед Всеукраїнськими змаганнями з пара-баскетболу. І він просив мене підтримати його. А самій на глядацькій трибуні сумно. Підеш зі мною? Будь ласка, будь ласочка. А далі можемо сходити до кав’ярні. То як?
Я погодилася, тоді ще не усвідомлюючи, що там буде не лише Ярослав, але й Артем. Що він про мене подумає? А відколи це мені стала важливою його думка?
Саме сьогодні, коли я вдруге дивилася гру, я помітила, що Артем ні в чому не вступає неймовірному Заремському. А враховуючи, що ці двоє сьогодні були в одній команді, їх суперники просто не мали шансів. Скажені якісь!
Спостерігаючи за їхнім агресивним стилем гри, у мене складалося враження, що спеціальне крісло не допомагає їм рухатися, а навпаки, стримує, і що якби не воно, чоловіки б просто злітали до баскетбольного кошика. А скільки разів вони на шаленій швидкості зіштовхувалися з іншими гравцями, та навіть один з одним, скільки разів падали! Серце стискалося. І я не розуміла, то від захвату чи від переляку. Зрештою гра завершилася перемогою команди, капітаном якої був Заремський.
Сьогодні їхня команда складалася лише з користувачів крісел, суперники ж усі як один звелися на ноги та кинулися вітати переможців. На хвилі ейфорії я, слідом за Лією, збігла вниз на ігровий майданчик. Та тільки Лія кинулася на шию своєму чоловікові, а я так і завмерла посеред ігрової зони, не знаючи, куди себе подіти. І чому я сюди вибігла?
- Ніко? – раптом пролунало за спиною. – Це й справді ти?
Артем.
Спітнілий, скуйовджений, з оголеним гладким торсом та широкою задоволеною усмішкою на подекуди брудному обличчі – хлопець справляв приголомшливе враження, хоч і не мав такої вираженої мускулатури, як Ярослав.
- Що ти тут робиш? – здивовано поцікавився він, стираючи брудною від коліс долонею піт із чола, і, відповідно, розмазуючи грязюку по обличчю ще дужче. Захотілося взяти майку, яка зібгана лежала на його колінах, і дочиста витерти його симпатичне обличчя.
Стрималася, звісно. Натомість відповіла:
- Мене Лія покликала.
- О так, яра вболівальниця Яра, - скаламбурив хлопець, і я пирснула від сміху.
- Так, і я за компанію повболівати.
- І відзначати підеш за компанію? – підняв брови одногрупник.
- А можна? – я розгубилася.
- Не можна, - серйозно похитав головою Артем. А потім вибухнув сміхом: - Треба. Побачимося в барі!
І покрутив колеса до роздягальні.
А я розгублено дивилася йому вслід, аж поки до мене не підійшла Емілія.
- Хлопці збираються йти в бар відзначати, - винувато почала вона.
Ага, тобто мене не беруть? Стало трохи образливо, та показувати цього я не збиралася.
- О, все добре, - безтурботно відмахнулася. – Не переймайся. Я просто додому поїду.
- Ні, ти йдеш з нами. Просто я ж обіцяла тобі кав’ярню, а тут – купа ненормальних переможців, - Лія закотила очі.
- Нічого, разом ми їх стерпимо.
- Це точно! – пирхнула подруга.
І ми, все ще підсміюючись, рушили до виходу.
А в спортбарі, куди завалилася наша величезна і гучна компанія, ми зайняли найбільший столик посеред залу, щоб користувачам крісел було зручно під’їхати, і почали святкувати. А по-простому: напилися, як поросята. Всі, без винятків. Мене теж напоїли товариші Артема та Ярослава, навіть імен їх не пам’ятаю, проте за столом я виявилася затиснутою поміж їх широких плечей і не мала ані найменшої можливості відмовитися. Зловила на собі насмішкуватий погляд Артема, який сидів напроти мене, але трохи навкоси. Причину такої насмішкуватості не зрозуміла, та не дуже то й переймалася – мені було добре і весело у новій компанії. З однокурсником ми не спілкувалися.
Навіть гордовитий та зарозумілий (ну це на погляд того, хто добре з ним не знайомий) Заремський напився і перекрикував своїх товаришів у намаганні щось довести. З мого боку це виглядало весело, а от Лія тільки обличчя рукою час від часу закривала, певно не бажаючи спостерігати за неадекватною поведінкою чоловіка. Євген, помічник і товариш Ярослава, тихцем підсміювався.
Артем не пропустив ні чарчини, теж набрався. Та ще й так, що поперся на сцену співати караоке. Звісно, на сцену не подерся, зупинився поряд, вихопив мікрофон і затягнув стару народну пісню.
Тут я мала б розказати, який чарівний у хлопця виявився голос. І як я просто розтанула від оксамитових ноток. Але ні, ні голосу, ні слуху. Ті звуки, які видавав п'яний Лісовець, важко було назвати піснею. Мені й самій, за подобою Лії, захотілося заховати обличчя у долоні та не бачити й не чути цього позорища. Правду кажуть, якщо ганьбиться хтось чужий, то це виглядає весело, а якщо свій рідний, то відчуваєш іспанський сором.
Що? Свій? Рідний? Це ж хто, Артем? Та ну, бути не може! То все алкоголь.
Відвернулася, аби не дивитися і зав’язала бесіду зі своїм сусідом – як хоч його звати?
До кінця вечора ми з Артемом успішно ігнорували одне одного, та тільки потім все ж довелося звернути на нього увагу. І дізнатися про нього щось нове.
А почалося все з того, що ми зібралися додому. Мене за домовленістю, мали підкинути до гуртожитку Заремські. Ну, по факту, Євген, який залишався тверезим і був за кермом. Ярослав попереду, ми з Лією на задніх сидіннях.
Та раптом до нас увірвався Артем:
- Посувайся, - кинув він мені та став пересідати зі свого крісла на сидіння автівки. То він їде з нами?
Випитий алкоголь не сприяв координації, тому перемістити своє тіло до автівки для Артема виявилося надто складною задачею. Я навіть захвилювалася, що він впаде, проте минулося.
- От випивайленко! – пирхнув за його спиною Євген, який до того вже допоміг Ярові посісти переднє сидіння та закинув його крісло до багажника. Тепер же Женя підхопив попід руки хлопця і теж запхав його до салону. Артем не втримав рівноваги й завалився на мене, дивовижним чином опинившись носом у моєму декольте. Ну власне, на мені був гольф з високою горловиною, тому моя честь не постраждала. Але ж сам факт!
А Лісовець не поспішав підійматися, натомість задоволено вдихнув і повозив носом.
Я закашлялася від несподіванки, а Лія уточнила:
- Артеме, з тобою все добре?
Знехотя хлопець підвівся і відкинувся на спинку сидіння.
- Краще не буває, - протягнув він. І все, жодних пояснень.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 5 6 7 ... 17
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зроби цей крок, Тетяна Овчіннікова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зроби цей крок, Тетяна Овчіннікова"