Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Відбір на виживання, або Таємниця 12 Нареченої, Наталка Шевцова 📚 - Українською

Читати книгу - "Відбір на виживання, або Таємниця 12 Нареченої, Наталка Шевцова"

167
0
19.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Відбір на виживання, або Таємниця 12 Нареченої" автора Наталка Шевцова. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 68 69 70 ... 123
Перейти на сторінку:

– Ну вирішив, так вирішив, – переглянувшись з Карвіусом знизав він плечима.

І чудово уявляючи, що станеться наступної миті, поспішно відскочив якнайдалі від стіни.

І дуже вчасно відскочив, оскільки заклинання, що зірвалося з долонь бойового мага, вже летіло до своєї мети.

Одна мить і цегляна кладка з гуркотом вибухнула… Вгору злетів стовп пилу, на усі боки бризнули кам’яні уламки, які, втім, не завдали нікому з трьох жодної шкоди, оскільки й про щит Ілберт теж не забув.

– Прошу, – схилився він перед своїми агентами в блазнівському поклоні, вказуючи на дірку в стіні.

Стіна, як тут же з’ясувалося, перекривала собою вхід на невеликі, освітлені магічними світлячками сходи, східці яких вели вниз.

А ось унизу щастя зрадило їм вже остаточно: пройшовши кілька метрів коридором, в який їх вивели сходи, вони опинилися на роздоріжжі. Причому не одноразово, а чотириразово. Практично через кожні десять-п’ятнадцять метрів праворуч й ліворуч від них з’являлися арки, які вели кудись у темряву.

– От же ж хримтурсова дупа! – вилаявся Сіллі.

І обидва його супутники подумки з ним погодилися.

Не те щоб когось із них здивувала наявність підземних переходів, просто… саме в їхньому випадку це й справді була дупа…

– Ну, і який із цих темних коридорів ми виберемо? – поцікавився Сіллі.

– Ніякий, – похитав головою Ілберт Смартіс. – Ідемо, як і йшли – прямо.

– Але… – хором почали заперечувати і Сіллі, і Карвіус.

– Знаю, – кивнув головний дізнавач, – знаю, що усе найцікавіше зазвичай знаходиться в темних коридорах, але, навіть якби я уподібнився вам й наплював на заходи безпеки, нас на них усіх зараз усе одно не вистачить, тому їх ми перевіримо пізніше. А зараз з’ясуємо, куди веде цей коридор. Чомусь же ж Домінік його замаскував! Причому замаскував не лише від чужих, а й від своїх…

Аргумент був резонний, тому цього разу заперечувати ніхто не став. Тим більше, що по дорозі їм зустрілося ще дві арки, що вели до темної невідомості.

А потім перед ними знову був мур. З яким Ілберт Смартіс, анітрохи не вагаючись, вчинив так само, як і з першим. Зробив у ньому велику дірку, в проломі якої з’явилася велика кімната, точніше магічно-алхімічна лабораторія.

На відміну від коридору, у ній було темно. Але запалені Сіллі та Ілбертом світляки легко розв’язали цю проблему і їхньому погляду відкрився нескінченний ряд шаф, заставлених книгами, артефактами, зіллями та еліксирами.

Крім шаф у кімнаті були також вісім столів: два завалені паперами, частина з яких була розмальована, частина – покреслена схемами та частина – списана розрахунками; п'ять – заставлені колбами, перегінними кубами, пробірками, витяжками, пальниками, кристалізаторами, охолоджувальними кристалами, триніжками тощо. Що ж до останнього, восьмого столу, то всю його поверхню займала дивна конструкція з колб, реторт, змійовиків і трубочок й... дюжини досить великих кристалів льоду, всередині кожного з яких знаходився якийсь невеликий предмет.

– Шефе, обережно! – попередив проклятійник. – Я вже звідси бачу з десяток пасток.

– Я їх також бачу, – кивнув Ілберт Смартіс. – А ще я бачу, що чим би Домінік у цій лабораторії не займався, – зиркнувши на складну мережу із заклинань забуття додав він, – він дуже не хотів, щоб це стало надбанням громадськості. Хоча, зрозуміло, чим: контрабандою хримтурсівських артефактів, зіллей та іншої гидоти він займався. Г-ммм, мушу визнати, що я розчарований, я чекав від нього куди більш «серйозніших подвигів»!

– Ви жартуєте? – Не витримавши, пирхнув Сіллі. – Ви її, що, й справді, не бачите чи просто задоволення розтягуєте?

– Кого «її»? – здивовано перепитали в нього.

– Сніжинку! – вказавши в напрямку одного з кристалів, не втримавшись, таки вигукнув Сіллі.

– Де?! – збуджено занишпоривши по кристалах очима, уточнили Ілберт та Карвіус.

– Та ось же ж, п’ятий кристал праворуч! – підказав Сіллі.

Ілберт й Карвіус відрахували кристали й невпевнено уточнили:

– Ти впевнений?

– Я?! Чи я впевнений?! – майже ображено перепитав юний геній. – Та я її тепер, де завгодно й коли завгодно впізнаю, настільки досконало я її вивчив!

– Чудово! Просто відмінно! – потер долоні головний дізнавач, потім, урочисто проголосив: – Пробач, Домініку, був не правий! Забираю свої слова назад, я нітрохи в тобі не розчарований! – Потім розпорядився: – Карвіусе, зв’яжися зі своїми, дізнайся, як у них справи? І чи зможуть вони нам поступитися менталістом? Сіллі, викликай сюди Фарта і когось одного зі своїх, на твій розсуд, а я поки що розповім про нашу знахідку Його Високосвітлості. Та й Вівіан нам би теж тут не завадила.

1 ... 68 69 70 ... 123
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Відбір на виживання, або Таємниця 12 Нареченої, Наталка Шевцова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Відбір на виживання, або Таємниця 12 Нареченої, Наталка Шевцова"