Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко 📚 - Українською

Читати книгу - "Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Подаруй мені себе" автора Ксенія Демиденко. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 73 74 75 ... 100
Перейти на сторінку:
ГЛАВА 29 СЕРГІЙ

А шоб ти луснув, любий мій друже, Рома! Такого сюрпризу я від тебе не чекав. Думав, фірми у нас різні, Лільки нема, не буде що ділити, ніщо не стане між нами… Ой, не кажи «Гоп!», поки дупу перестрибуючи не заб’єш….  А Ніна, доця рідненька, завжди слухняна, взяла й пішла жити до нього. ЖИТИ!  Чухаються кулаки. Хто б знав, як сверблять.

—    Було б дев’ятнадцяте століття, Нінку в монастир на перевиховання до монашок, а Ромку на дуель. Убивати б не став, а так, пострахав, щоб не бісив. Друг і кум мені  називається,- не помітив, як уголос сказав. Я взагалі останнім часом себе не впізнаю. З відображенням у дзеркалі можу говорити. Десь читав, що так можуть робити лише люди, у яких повна гармонія з самими собою.

—     Слава Богу, що не дев’ятнадцяте, - почув коментар від Свєти, що сиділа поруч і в телефоні начебто залипала, а сама за мною краєм ока стежила.

—    Що ти думаєш з цього приводу?  - нарешті вирішив спитати Свєту. Унікальна жінка: не преться зі своїми «копійками» в ситуацію, мовчки дивиться на все збоку, лише заспокоює й бачу, скоріше, відчуваю, - переживає. Більше, що я злечу з котушок і  щось зроблю, за що буде соромно потім. І тут захотілося мені знати її думку.

—    Чесно кажучи, чекаю весілля, - тиць –пердиць і вам драстє! В тихому омуті… всяка нечисть заховалася, і моя ненаглядна там теж сидить, причаїлася, чекає шабашу.

—     Тобто ти думаєш, що це нормально, коли чоловік – одноліток батька? – гну свій аргумент, який у голові, та що в голові, в усіх частинах тіла не вкладається.

—    Серьожа, не кип’ятись, - гладить по спині, масажує  плечі й лагідно-котячим голосом оксамитом вкладає до вух: -  Мені теж спочатку видалося дивним, але потім я придивилася і… між ними є те, до чого пари йдуть роками.

—    Що, аж свербить знати, є між ними? Про що я не знаю? – після її вмілого масажу злість пройшла, лишилася невтамована цікавість.

—    Взаєморозуміння й довіра. Безмежна довіра. Інфініті…

—    Що-о-о-о!? Він їй інфініті купив?

—    Ні, не машина. Інфініті - це  безмежність у просторі. Вони знають один одного прекрасно.  У нього досвід і сила, забезпеченість  і необмежене бажання зробити її  щасливою.  А вона для нього на зразок Мадонни. Як це не дивно звучить, але при такому розкладі вік не має значення.  З усіх правил є винятки. Їхня родина буде незвичною, але якщо їм буде комфортно, то чому б і ні?

—    Ти б для Таньки  такого, як Рома, чоловіка побажала б? – вирішив перевести на  особистості.

—    Ага, - здивувала Свєта. Навіть не думаючи відповіла. Я аж заревнував.

—    Тобі Ромка настільки сильно подобається? – мене аж скривило.

—    Як людина, Серьожа.  Ідеал мого чоловіка – ти,- і закрила рота поцілунком, щоб я взагалі забув, чого розпочав цю дурну дискусію. Я забув, але  ненадовго.

Ледве  пережив суботній день. Як ідіот, їздив слідом за  Ніною, поки вона вела екскурсію. На відстані, щоб не помітила.  Роздивлявся  красоти Києва, але більше милувався донечкою. Яка ж вона гарна! Така щаслива! Невже дійсно закохана?  А якщо помиляється? Моя місія зупинити це божевілля. Я ж тато!

 Заїхав до матері, продукти завіз. Вона попросила малинку забрати. Блін, відро малинки. Куди його?

—    Трошки Света  з’їсть, трошки Таня з Ніною, що там тієї малини, у цьому році погана вона, варення ні з чого робити навіть,- бідкалася мама, обв’язуючи марлею відро.

—    У вас ще з попередніх років того варення – у погребі не вміщається, - критику мама не любить. Зле зиркнула і  в руки мені відро з  пахучими ягодами тиць. – Відро привезеш назад. Саме це, воно зручне! Я до нього звикла!

—    А якщо точно таке, але інше? – люблю її здивований погляд.

—    А це куди дінеш?- питання в лоб.

—    Мало чого. Поламається, наприклад… За Ніну не ручаюсь. Що малинку попробує.  Не вдома живе… - у кого шо болить, той про те й говорить. А мій біль – відсутність доньки вдома.

—    А де? – брови домиком на лоба полізли, очі благально-здивовано вирячилися, аж зморшки коло очей розгладилися.

—    У Роми! – чекаю реакції. А її нема. Вірніше, не така, як чекав,  – брови на місце стали, очі примружилися й зморшки теж повернулися. Посміхнулася навіть.

—    Тю, я вже дурного намислила.  Мо й краще, хай живуть, коли люблять. То завезеш  і їм трохи малинки. Я для себе лишила дволітрову баночку, але ягоди ще завтра настигнуть, собі назбираю. На ось Ніні баночку малинки завезеш,- і тулить мені ту баночку до рук.

—    Мамо, я  якщо туди сунуся, Рома інвалідом може стати, - не перебільшую, боюсь свого некерованого організму.

—    Нічого не знаю, дитині треба вітаміни. Завезеш! Викладе нехай кудись малину й баночку назад мені, як наступного разу їхатимеш, привезеш. Мені банки нада!

—    Нашо? – повна хата банок, і все одно не вистачає.

—    На варення. Он ще яблука вродять попереду, грушки, сливки… То ще роботи й роботи. Поняв?

   З мамою завжди розмова була коротка. Спробуй сказати «не поняв». Баночкою по голові можна отримати.

Спочатку хотів привезти ту малину, під дверима поставити й поїхати, але вчасно зрозумів, що маю привід  вигребти доньку з нахабних лап Ромки-зарази. План був такий: дзвоню, двері відчиняє Ромич, з розгону отримує в диню й ще кілометр мого батьківського невдоволення у вигляді відбірного мату. На епітети я б не поскупився …для кращого друга. Далі хапаю Нінку, заштовхую в машину, везу додому… їсти малину. Скажете диктатура? Нехай і так, зате порядок і донька вдома.

 Усе пішло не так на етапі, коли двері відчинила Лідія Миколаївна. Руки у борошні, на кінчику носа теж борошно. Злість як рукою зняло. Розсмішило…

—    Серьоженька, як чудово, що ти  приїхав, - запустила мене вона до  двору, провела на кухню, де така ж сама у борошні  Ніна, а на столі викладені заготовки вареників. – Будеш варенички з вишнями? Ми тут  з Ніночкою вирішили почаклувати на кухні.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 73 74 75 ... 100
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко"