Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Пестунка Долі, Роман Олійник (Argonayt) 📚 - Українською

Читати книгу - "Пестунка Долі, Роман Олійник (Argonayt)"

170
0
04.04.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Пестунка ДолІ" автора Роман Олійник (Argonayt). Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Пестунка Долі, Роман Олійник (Argonayt)» була написана автором - Роман Олійник (Argonayt), яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Сучасна проза".
Поділитися книгою "Пестунка Долі, Роман Олійник (Argonayt)" в соціальних мережах: 

Книга "Пестунка Долі" від автора Романа Олійника (Argonayt) - це захоплива історія про пригоди головного героя, який опиняється в середині великого загадкового світу. Головний герой, молодий студент мистецтв, на шляху до своїх мрій випадково потрапляє в таємничий світ, де кожен крок наповнений загадкою та небезпекою. Він змушений зіткнутися зі своїми внутрішніми боротьбами, найти силу і мудрість, щоб подолати перешкоди та знайти своє справжнє покликання.

Автор книги, Роман Олійник (Argonayt), - талановитий український письменник, який відомий своїми унікальними творами, які поєднують у собі фантазію, пригоди та філософські думки. Він створює захоплюючі історії, які не лише розважають, а й заставляють задуматися над глибинними темами життя та людського існування.

Сайт readukrainianbooks.com є важливим ресурсом для українських читачів, де можна знайти широкий вибір книг від відомих авторів та відкрити для себе нових талановитих письменників. Читання на цьому сайті сприяє розвитку культурного сприйняття, підтримує українську літературу та допомагає відкрити нові горизонти у світі літератури.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7
Перейти на сторінку:
1

Тома запізнювалася на роботу. Це й не дивно, адже вчорашня неділя видалася вельми насиченою всілякими приємними сюрпризами. Спершу був концерт одного популярного гурту, котрий саме гастролював їхнім містечком, потім вишукана вечеря у найдорожчому ресторані, а на кінець казково-романтична ніч, згадка про яку ще й дотепер викликала в душі жінки щемливо-солодкі почуття. Додому вона повернуся далеко за північ тож тих кількох годин що ще залишилися до ранку не вистачило для повноцінного відпочинку.

З чіпких тенет безтурботного сну жінку втягнув телефонний дзвінок. Напомацки знайшовши мобільний вона притулила апарат до вуха й почула знайомий голос:

– Тамаро Іванівно, машина чекає біля вашого під’їзду. Микола Романович прохав не баритися.

– Гаразд, за хвильку спущуся.

От дідько, подумки лайнулася Тома, автомобіль шефа вже біля її будинку, а вона ще абсолютно не готова до робочого дня. Прудко зірвавшись з постелі жінка похапцем одягається й вискакує з квартири. На сніданок вже часу немає. Так само ніколи прослідкувати щоб син Матвій зібрався в школу. Та він дитина вже достатньо доросла та самостійна й вона йому повністю довіряє. Ну а на всяк випадок постарається ввечері прийти скоріше додому й побалакати з хлопчиком.

Зручно вмостившись на задньому сидінні великого чорного позашляховика Тома полегшено зітхає. Витягнувши з сумочки помаду вона починає підфарбовувати губи і удавано-байдужим голосом запитує у водія автомобіля:

– Тарасе, щось надзвичайне трапилося на фірмі? З чого такий наглий поспіх?

– І гадки не маю. Шеф наказав негайно привезти вас в офіс.

Тарас, особистий водій шефа, обернувшись до неї весело шкіриться. По насмішкувато-іронічному блиску в його очах жінка здогадується, що цей паскудник давно вже про все знає і тепер просто глузує з неї. Байдуже, нехай собі знає й неприховано кепкує. Мабуть, як і більшість співробітників в їхньому офісі, потайки заздрить її вдачі і напевне позаочі розпускає ще й всілякі брудні плітки. Не кожному ж так щастить в житті як ото пощастило Томі.

Вислизнувши з салону кросовера жінка входить в будівлю, що належить найбільшій торговельній компанії їхнього регіону. Тут вона віднедавна працює головним менеджером і дуже ціниться генеральним директором. Саме в його кабінет Тамара Іванівна після делікатного стуку й заходить.

– Доброго раночку, дорога Томочко, – вітається шеф піднімаючись з-за столу і роблячи крок в її сторону. – Як настрій у нашого головного менеджера? Готова до плідної праці?

– Добридень і вам Миколо Романовичу, – чемно вітається жінка кокетливо затріпотівши віями. – Так, настрій чудесний і я готова негайно взятися за будь-яке ваше завдання.

– Прекрасно. Тоді вирушаємо в податкову. Маємо там вирішити одне питання.

І ось вони знову на задньому сидінні чорного позашляховика. Заревівши мотором кросовер зривається з місця і в цю ж мить чоловіча рука лягає на коліно жінки. Тома відповідає милою посмішкою на таку фривольність начальника. Після вчорашнього дня, і особливо вечора, вона згідна дозволити йому набагато більше. Зрештою тепер вона залюбки виконає будь-яку його забаганку, бо добре знає який великий зиск та задоволення отримає від цього.

Джип неспішно пробирається через транспортні затори в центр міста, а головний менеджер, розглядаючи через шибку автомобільного вікна повільно пропливаючі вулиці, мимоволі починає згадувати яким чином їй вдалося досягнути теперішнього становища. Це було дуже непросто, але…

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 4 5 6 7
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пестунка Долі, Роман Олійник (Argonayt)», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пестунка Долі, Роман Олійник (Argonayt)"