Читати книгу - "Новорічні (не)щасливці, Емілія Дзвінко"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
— Я сподіваюся йому для цього не довелося вбивати власника? — жартує подруга.
— Ні, все набагато простіше. Ми вдали закоханих і нам повірили, — Момент, що було після купівлі будинку опускаю, бо знаю, що Оленка буде розпитувати і захоче подробиць.
— Або ви справді так добре вдаєте, або ваші фіктивні стосунки не такі вже й фіктивні, — подруга дивно усміхається. Зазвичай, вона робить такий вираз обличчя, коли щось дізналася і вагається чи казати мені. Я на неї не напосідаю, бо знаю, що вона сама й так все викладе, коли дозріє до відвертості.
На останок перекидаємося ще декількома фразами, я обіцяю, що скину фотку свого образу на вечір та зателефоную завтра.
Макс приїжджає швидше ніж домовлялися. Не телефонує, а піднімається і дзвонить у двері. Я відчиняю і наші погляди зустрічаються. Ми обидвоє трохи розгублені. Мовчимо і дивимося один на одного. Це якраз той момент, коли слова зайві, бо говорять погляди та емоції.
— Це тобі? — Макс перший приходить до тями і простягає мені букет білих фрезій.
— Дякую, дуже красиві, — забираю букет і запрошую Макса зайти в квартиру.
— Тепер знатиму, які квіти тобі подобаються, — усміхається Макс і спостерігає за тим, як я наливаю воду у вазу і ставлю букет.
— Я вселюбна до квітів, головне правило — ніякого рожевого в квітах, в одязі та в меблях.
— О, то ти маєш, щось проти кольору принцес?
— В дитинстві мама перестаралася з рожевим в моєму гардеробі, тож я не люблю цей колір.
— Наступного разу, коли будемо в твоїх батьків, обов'язково гляну твої дитячі фотки. Хочу побачити Наті рожеву зефірку, — жартує Макс.
— Хто сказав, що ми підемо в гості до моїх батьків ще раз?
— А чому ні? Я ж такий лапочка. Я знаю, що сподобався їм.
— Максе … — я не встигаю продовжити свою розповідь про те, що не збираюся брехати батькам, бо вони і так вже намріяли собі зятя.
— Наті, сьогодні в нас є інші справи, тож відкладемо цю розмову на потім, — перебиває мене хлопець, уникаючи відвертості. — Якщо ти готова, то виходимо. На нас чекає насичений вечір.
— Так, лише сумочку візьму.
Авто Макса зупиняється біля новенького ресторану в центрі міста. Я не встигла ще тут побувати. Не скажу, що активна учасниця ресторанного життя столиці, але періодично люблю відвідувати цікаві заклади. Заходимо в середину. Нас зустрічає приємний інтер'єр в європейському класичному стилі. Попереду себе бачу велике дзеркало і згадую, що обіцяла подрузі скинути фотку. Макс підходить до дзеркала зі мною і чемно чекає поки я зроблю декілька селфі. Потім сам бере і фоткає мене на свій телефон, а в кінці ми робим декілька спільних фоток де ми усміхнені і, здається, щасливі. Принаймі я так відчуваю.
В головному залі ресторану зібралося багато людей. Я розглядаюся по сторонах і бачу знайомих підприємців. Вітаюся з ними і ми йдемо в глиб зали, щоб знайти господаря свята. Не можу пояснити свого передчуття, але мені тривожно. Внутрішній голос каже мені, Наті бери ноги в руки і забирайся звідси, поки не пізно. Але я не слухаю його, бо що може статися, коли я з Максом і він так впевнено тримає мене за руку.
— Наті, невже це ти? — каже мені голос за спиною. Мені одразу стає холодно, бо я точно знаю, кому він належить.
Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Новорічні (не)щасливці, Емілія Дзвінко», після закриття браузера.