Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Завтра буде вчора, Мар'яна Доля 📚 - Українською

Читати книгу - "Завтра буде вчора, Мар'яна Доля"

779
0
25.09.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Завтра буде вчора" автора Мар'яна Доля. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💛 Любовна фантастика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 45 46 47 ... 92
Перейти на сторінку:
24

Нічого несподіваного я в цій кімнаті не побачила. Хіба що в ній не було  вікон і, як пояснив мені Макс, стіни оббили звукоізолюючим матеріалом, який приглушував звуки зовнішнього світу, так, що тут завжди панувала тиша.

Навпроти входу я побачила м'який диванчик червоного кольору та два крісла, а над цим "куточком відпочинку" на стіні красувалося бутафорське вікно — намальована декорація, яку було важко відрізнити від справжнього краєвиду, що відкривався з ратуші на головну площу нашого містечка.

Тут, мабуть, і знімалася "суперкреативна" передача "Вітаємо вас". Решта меблів у студії були чи не старші за мене — раритетний пофарбований у зелений колір металевий сейф, який увінчувала кругла ручка, схожа на корабельний штурвал; письмовий стіл, оббитий пошарпаним зеленим сукном; кілька таких самих витертих стільців; "рогатий" вішак для верхнього одягу у кутку…

— Ну як тобі? — спитав Макс з певною гордістю, обводячи рукою усе це "багатство".

— Нічого… цікаво, — обережно відповіла я, змахнула пил з одного із стільців і спробувала присісти на нього. Стілець загрозливо заскрипів, але мою вагу витримав.

— Нехай тебе не лякає ця убога обстановка, я переконав Орисю Віталіївну зробити тут ремонт, придбати нові меблі. Адже для випусків новин цей стиль "ретро" зовсім не підійде. Одним словом, почнемо поки так, а по ходу справи розберемося…

Я кивнула. Зрештою, він тут головний — йому й карти в руки. 

А Макс тим часом дістав із чорної теки, яку увесь цей час ніс під пахвою, якісь папери і заходився їх передивлятися.

— Я сьогодні заскочив до редакції,  розжився там останніми вістями з нашого містечка та околиць. О, у Тимофія Івановича, головного редактора, відмінний газетярський нюх — варто лише якійсь події статися — і він уже  тут як тут, зі своїм незмінним блокнотом. Він, правда, трохи побурчав, що ми створюємо йому конкуренцію, але все ж згодився ділитися свіженьким фактажем. Ось, наприклад, — у Сергіївському ставку фермер Руденко виловив коропа вагою сім кілограмів. Або — міська фірма "Добробут" розмалювала вуличні стовпи.

 — Для чого розмальовувати стовпи? — здивувалася я.

 — Ну, не знаю, мабуть, щоб гарно було… Або ще — медсестра міської лікарні Софія Зінченко винайшла рецепт, завдяки якому абрикосове варення виходить особливо ароматним.

 — О так, це страшенно злободенні новини! — не втрималася я від "шпильки".

 — А що не так? Чим тобі не подобаються ці інформаційні приводи? — Макс посміхнувся, показавши рівні білі зуби. — Чи ж не краще, ніж новини з вашого, великого світу? Скільки людей померли від коронавірусу, де відбувається черговий мітинг проти влади або ж якийсь псих захопив заручників?

— Послухай, Максе, — насторожилася я. — Ти ж казав, що тут з сімнадцятого року. Звідки тоді знаєш про "корону"? Її лише торік відкрили…

— Ой, Ліно, ти така наївна, — він дістав із шафи з заскленими дверцятами, на яких зсередини чомусь красувалася брудно-біла фіранка, відеокамеру у чохлі. — Ти що, думаєш, одна-єдина потрапила сюди за ці півроку? Та починаючи з березня нові мешканці до Залишеного світу валом валять, таке враження, що почалося велике переселення народів. Мабуть, усі ці світові кризи так впливають на психіку, що люди просто не витримують… А з ними приходять і новини про все, що там відбувається…

— Ясно, — мені не дуже хотілося повертатися спогадами в невеселе минуле, і, здається, Макс це зрозумів.

 — Отож, я пропоную такий варіант, — примирливо сказав він. — У якості розминки для тебе, як тележурналіста, давай вирушимо на ферму, де вирощують кроликів. Заодно на пляж заїдемо. Сьогодні чудова погода, гріх не скористатися такою нагодою!

— Що ж, я не проти, — слухняно кивнула. — Буду, як ті Данилець і Мойсеєнко : "Кролики — це не тільки цінне хутро…"

 — "Але  й три-чотири кілограми дієтичного легкозасвоюваного… сала", — серйозно продовжив Макс. — Там, здається, ще й пасіка є. Може, медком пригостять. І самі господарі дуже цікаві люди, зі своєрідним світоглядом, глибоко віруючі…

 — Цікаво, а тут є церкви? — запитала я. 

— А чому б не бути? Є й православні, і католики, і ще якісь течії, навіть не пам'ятаю всіх. Людям завжди потрібно у щось вірити, бо без того втрачається сенс життя...

— А як взагалі існування "залишенців" узгоджується з релігією? 

 — Ну якраз і спитаєш у цих фермерів, — Макс помахав перед моїм носом дрібно списаним аркушем. — Їх звуть Сергій і Марина Ковалів. Живуть у селі Рудьки, це дванадцять кілометрів на південь від нашого міста…

 — А як ми туди потрапимо?

— Дуже просто — скористаємося моїм власним транспортним засобом, — Макс виглядав гордим, судячи з усього, той, хто мав тут автівку, вважався вельми забезпеченою людиною.

Проте при ближчому розгляді "транспортний засіб" виявився стареньким мотоциклом. 

Тут я подумала, що мені дуже пощастило одягнути сьогодні джинси, а не сукню чи спідницю. І ще було трохи незручно, адже такий спосіб пересування передбачав досить тісний контакт із Максом. Проте вибирати не було з чого — як мені стало ясно, громадського транспорту тут не було від слова "зовсім", а чапати пішки по спеці дванадцять кілометрів туди і стільки ж назад — то було ще гірше від подорожі на скутері.

— Не бійся, — Макс підбадьорливо мені кивнув, — домчу з вітерцем!

 — Головне, не загуби мене дорогою, — спробувала віджартуватися я.

 — Якщо будеш міцно триматися, то й не помітиш, як опинишся на місці, — він усівся на мотоцикл та поплескав долонею по сидінню позаду себе. Камера на довгому ремені бовталася в нього за плечем.

Я обережно перекинула ногу через сидіння та примостилася поряд із Максом. 

 — Ну що, поїхали? — він несподівано завів мотор та зірвався з місця так різко, що я була б дійсно звалилася на землю, якби не встигла міцно схопитися за його талію.

 — Ще один такий фокус — і я піду пішки, — сердито гукнула йому на вухо.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 45 46 47 ... 92
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Завтра буде вчора, Мар'яна Доля», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Завтра буде вчора, Мар'яна Доля"